Jump to content

Brunețica 0749861656

Recommended Posts

Acum 2 ore, sergium a spus:

Am fost la Brunetica saptamana aceasta, pe strada Albinei. Pozele sun reale, draguta la fata, slim.  Camera este curata la fel si baia, am primit un prosop curat.

Note:

Fata si corp 9, pe gustul meu, corp slim,  sani potriviti, numai buni de mangaiati

ON 9 bun, cu atentie la accesorii, umed, priviri senzuale, cu finalizare CIM

Igiena: 10 (epilata, miros de gel de dus)

GFE: 9, accepta saruturi,

Tarif 150/nr(ON, NP, CIM)

Concluzie: Am sa revin cu siguranta, m-am simtit foarte bine.

Mersii de recenzie 🥰🥰🥰🥰te mai aștept cu mare drag la mine ❤️❤️❤️ seara faina sa ai , te pup ! ❤️❤️❤️❤️❤️

• Replies 908
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

RECENZIE: Locatie: 9 (reper: magazin XXL, in intersectia dintre strada Scolilor si strada Hipodrom) Aspect: 9 (chip: 9 / corp: 9, gagicuta slim spre skinny, frumusica cu un zambet superb, undeva l

Urci pozele pe https://imgbb.com si pui linkul de la poze fara https in fata

Posted Images

De curând am vizitat-o pe Brunetica ...

Sunat ,ajuns in 20min la locatie care mi s-a parut ok pt asemenea activitati ,intampinat pe tocuri si ceva halat in care arăta sexy  ...frumos 👍

Ceva discutii ,vorbareata,incearca sa se faca placuta, 👍are bun simt 👍

Dupa dusul de rigoare am inceput cu un oral/p bun,chiar surprinzator de bun,de anduranta, atentie la imprejurimi, supt umed, ceva deep,foarte energic ,priviri ...chiar f bun..9 cu felicitari 👍

N/p 8.5...energica/implicata, contre ,in LOT se misca bine,schimbat cateva pozitii dat mai tare/incet si in doggy finish line 👍

Pentru aspect prefer sa nu notez fiind subiectiv, totusi e draguta si are ochii dragalasi dar nu prea sunt adeptul tipelor slim spre skinny asa cum e Brunetica, dar pentru divesificare chiar m-am simtit bine/satisfacut 👍

Marcat 100 de ciocoflenderi! 🤭as mai reveni pt oral 👍si cu 4-5 kg daca ar mai pune pe ea,ca i-ar sta si mai bine 😉

Succes Brunetico!

Peace! 💪

• Inimioara 1

Am vizitat-o de 3-4 ori în decursul acestui an. Nu e mare lucru de adaugat fata de comentariile colegilor.  Brunetica e o tipa mai mult skinny decât slim,  dar la servicii are cam tot ce vrei mai puțin anal, din ce știu eu.

Acțiunile au început de fiecare data cu sărutări, nu refuza sărutările pe gura, oralul este bun, o data am terminat cim, extra 50. La normal se implica,  schimbă poziții dacă propui,  este acolo cu tine.

Fizic cam de 8, nu sunt adeptul fetelor skinny, ea și Laura. Daca ar mai pune câteva kilograme ar fi super,  ma refer la amândouă. 

Oral 9.5

Normal 9.5

Igienă 10

• Inimioara 1
Acum 2 ore, beatranga a spus:

De curând am vizitat-o pe Brunetica ...

Sunat ,ajuns in 20min la locatie care mi s-a parut ok pt asemenea activitati ,intampinat pe tocuri si ceva halat in care arăta sexy  ...frumos 👍

Ceva discutii ,vorbareata,incearca sa se faca placuta, 👍are bun simt 👍

Dupa dusul de rigoare am inceput cu un oral/p bun,chiar surprinzator de bun,de anduranta, atentie la imprejurimi, supt umed, ceva deep,foarte energic ,priviri ...chiar f bun..9 cu felicitari 👍

N/p 8.5...energica/implicata, contre ,in LOT se misca bine,schimbat cateva pozitii dat mai tare/incet si in doggy finish line 👍

Pentru aspect prefer sa nu notez fiind subiectiv, totusi e draguta si are ochii dragalasi dar nu prea sunt adeptul tipelor slim spre skinny asa cum e Brunetica, dar pentru divesificare chiar m-am simtit bine/satisfacut 👍

Marcat 100 de ciocoflenderi! 🤭as mai reveni pt oral 👍si cu 4-5 kg daca ar mai pune pe ea,ca i-ar sta si mai bine 😉

Succes Brunetico!

Peace! 💪

Mersii mult de tot 🥰te mai aștept cu mare drag și sper din tot sufletul și eu sa reușesc anul acesta sa ma îngraș măcar anu asta dacă nu e și la anu timp 😂😂😂te pup rău de tot și mi a făcut plăcere ❤️

Acum 2 ore, baietzelul12 a spus:

Am vizitat-o de 3-4 ori în decursul acestui an. Nu e mare lucru de adaugat fata de comentariile colegilor.  Brunetica e o tipa mai mult skinny decât slim,  dar la servicii are cam tot ce vrei mai puțin anal, din ce știu eu.

Acțiunile au început de fiecare data cu sărutări, nu refuza sărutările pe gura, oralul este bun, o data am terminat cim, extra 50. La normal se implica,  schimbă poziții dacă propui,  este acolo cu tine.

Fizic cam de 8, nu sunt adeptul fetelor skinny, ea și Laura. Daca ar mai pune câteva kilograme ar fi super,  ma refer la amândouă. 

Oral 9.5

Normal 9.5

Igienă 10

Mulțumesc frumos 😍😍te mai aștept cu mare drag când mai vrei sa vii pe la mn sa ne distram amândoi 🥰🥰🥰te pupacesc dulce dulce și aștept sa ne revedem cu mare drag ❤️

Acum 16 ore, baietzelul12 a spus:

Oral 9.5

Normal 9.5

Igienă 10

Laura ???