Sari la conținut

Brunețica 0749861656


Postări Recomandate

  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
La 14.10.2022 la 23:29, veve2014 a spus:

Are o platforma cu abonați pe care daca nu mai posteaza ,ii pierde.Nu cred ca face mare lucru pe unde a plecat.Si Emi ,si Maya a incercat mutarea asta si nu le-a ieșit.Nu ne ramane decat sa o așteptăm acasă.

Nu dau de ea pe nici un site e ascunsa bine.!presupun ca e pe Germania.! Eram curios de Servici si preturi.! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
Acum 8 ore, veve2014 a spus:

Emi ar putea sa ne zică unde este si daca mai sta mult pe acolo.

Nu iti spune nimeni.! Toate se ascund pe site- uri de afara care pleaca din Romania. Cred CA sa dus si Emi dupa ea.! Posibil sa nici sa nu fie plecate .!!!mutate pe alt Oras alt nr alte poze.! Daca nu vor sa fie gasite nu ai nici o Sansa.! 

Link spre comentariu
Acum 23 ore, acidburn37 a spus:

Nu dau de ea pe nici un site e ascunsa bine.!presupun ca e pe Germania.! Eram curios de Servici si preturi.! 

Mai caută puțin, poate o găsești... dacă nu e pe nici un site,eu zic sa iei la rând  cluburile și vitrinele de prin Germania, Belgia,Olanda, etc. 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
1 oră în urmă, bugsbunny 22 a spus:

Mai caută puțin, poate o găsești... dacă nu e pe nici un site,eu zic sa iei la rând  cluburile și vitrinele de prin Germania, Belgia,Olanda, etc. 

 

Cu ce am gresit daca ma am uitat dupa ea pe site.? De curiozitate am cautat. nimic Mai mult.! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
Acum 4 ore, bugsbunny 22 a spus:

Pe ce site te-ai uitat?  Ca sunt sute de site-uri cu zeci de mii de femei... de unde știi tu ca e în Germania?  Și nu înțeleg de unde atâta curiozitate... 

Laso moarta.!!! Devi stresant.! Parca ai Fi de la FBI... Este in locul unde a fost Emy.  Si Nu Mai am nici o treaba cu nici una efectiv. A fost o curiozitate de a mea sa caut . Vrei un raport scris cu sigla FBI.? Bafta.!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
Acum 17 ore, JustMe112 a spus:

Nimic....e plecata afara si nu știe nimeni când mai revine

Prin fetele care le am Mai cunoscuta si au plecat pe afara nu a dat de ea pe nicaieri. Unele Mai lucreaza impreuna.! Posibil sa se Fi lasat sa aibe vreun job normal.! La asta nu VA ATI gandit.

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila
Acum 14 ore, acidburn37 a spus:

Prin fetele care le am Mai cunoscuta si au plecat pe afara nu a dat de ea pe nicaieri. Unele Mai lucreaza impreuna.! Posibil sa se Fi lasat sa aibe vreun job normal.! La asta nu VA ATI gandit.

Eu am zis doar ceea ce mi-a confirmat ea înainte să dispară din peisaj.....acum daca am greșit asta e,nu e cu rea voință 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila275
  • Oras:Braila275
La 13.03.2023 la 22:17, veve2014 a spus:

Pe OF intra rar si posteaza puțin.Bună fată.Una am  mai intalnit care apare câteodată si o mai egalează in calități de când a plecat din Brăila.

Care ar fi aia colegu?

 

Link spre comentariu
On 3/13/2023 at 10:17 PM, veve2014 said:

Una am  mai intalnit care apare câteodată si o mai egalează in calități de când a plecat din Brăila.

 

19 hours ago, veve2014 said:

Profesoara Lori.

Dacă zici că ”Profesoara” este cea mai tare înseamnă că încă nu ai vizitat-o pe blondina siliconată Iulia.

Frumoasă, tânără, cam de aceeași vârsă cu ”Profesoara”, la fel de înaltă, aceeași atitudine bună, comunicativă, servicii aproape de nota 10, tarife similare.

Unde mai pui că senzuala Ramona Olaru, vecina din emisiunea Neatza cu Razvan și Dani, seamănă cu Iulia😀

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:USA
  • Oras:USA

Din ce am vorbit cu ea, intentiona sa mearga in afara, nu este vorba de al 2-lea bebe.

Acum 4 minute, haznaf a spus:

nu stiu nimic de al2lea, fusesem dupa ce l-a nascut pe primul si avea niste sani super faini si mi-a spus ca a facut ..cv tratament :)) dar ea nascuse. 

Ce sani misto avea inainte de a naste, nu mari, dar super.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...