Sari la conținut

Brunețica 0749861656


Postări Recomandate

Buna dragilor tin sa anunt luni voi avea un program destul de ok spun eu 

voi incepe unde la ora 10jumate 11 si voi incheia la ora 20:30 

voi posta maine sau luni dimineata poze noi atat aici cat si pe site 

va pupacesc o zi faina🥰❤️❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Hello,

Am fost a3a la brunetica noastra (si singura oara de 3 ori pa aceeasi persoana) asa ca voi face..3 recenzii.

1. Prima data am fost cam probabil acum vreun an, abia revenisem in tara, pistolul incarcat, vazusem ca accepta finalizare faciala, uhuu, pont! Luasem o ora + CoF 200+50 lei.

Un oral foarte bun + eu statut, nu am rezistat sa-si etaleze toate cunostintele in aceasta speta si am trecut la normal, schimbat 1-2 pozitii si finalizat facial. La al2lea numar a inceput tot cu oral, a incercat.., a incercat, nu stiu, nu s-a intretinut atmosfera si nu avea rost sa o mai chinui, cam 40 min a durat toata ora mea.

Avea un pui de pisica

2. A2a oara am optat doar pentru un numar, oral la fel f bun, nu mai retin f multe detalii de la normal, nu mai retin f multe detalii, semn ca n-a fost peste 7 ca sa-mi aduc aminte.

3. A3a oara a fost cred sapt trecuta, am vorbit pe whatsapp, am incercat sa ma agat de unul din interesele ei si anume tiktok-ul.

Am ajuns, tura asta avea un pui dragalas de husky pe care l-a bagat in bucatarie si nu a deranjat.

O schimbare in bine pentru ea si sanatatea ei..sanii, i-au crescut :)) si sunt perfecti, ea o idee putin prea skinny pt. gustul meu.

Oralul la fel f bun, incercari de deep, vazand ca are ca servicii si face fuck, imi facusem sperante la rimel scurs, dar nu a fost cazul. Din cauza grosimii mele n-a mers cum am dorit. 

A, era sa uit. Am beneficial si de mic annililungus din propia-i initiativa, pt mine a fost in premiera, aparent nu sunt mare fan, cum nu sunt mare fan nici de strans usor outele in gura.

A fost si un mic pupic cu varful buzelor.

La normal isi da interesul, este o fata muncitoare, docila, este ok, insa eu in continuare nu am reusit sa fac click cu ea, ea tacuta, eu tacut, lipsit de culoare. N-am mai optat pt finalizare faciala din cauza asta.

Locatia: e usor de ajuns,mie mi s-a parut de fiecare data putin murdarel. Sa zicem un 6.5/10

Oral: 9/10, nu 10 ca eu sper si la mai mult de atat, nu de la ea, in general

Normal: 7/10

Halat: 100 nr

Tipa este foarte ok, daca sunteti pe aceeasi lungime de unda iese o partida pe cinste, eu n-am reusit, poate amcsperat eu mereu prea mult.

Deci vi-o recomand overall, pentru servicii/pret merita absolut.

Sarbatori cu bine tuturor! 

 

 

 

  • Like 5
Link spre comentariu

Primit intrebarea cand ma intorc eu nu o sa mai lucrez o perioada buna de timp cred ca dupa vara voi revenii , pana atunci va las cu ganduri numai de bine si multa sanatate 🥰🥰🥰

cine doreste o fata cum eram eu stilu meu sa recomand cu drag o fata pentru care garantez ca nu veti regreta 0758554607- o gasiti pe forum cu bruneta sexy 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...