Sari la conținut

Brunețica 0749861656


Postări Recomandate

  • Oras:Brăila
  • Oras:Brăila

Salut! Am revizitat-o azi pe brunețica frumusica,  programare făcută pe whatsapp respectată și de mine și de ea. Serviciile aceleași de foarte bună calitate, mai fusesem la ea în trecut, nu am putut rezista prea mult am terminat din oral, abia aștept sa merg și data viitoare cu siguranță facem și normal. E blondă acum și ii sta foarte bine.  În concluzie e super fata din toate punctele de vedere.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila
Acum 4 ore, brunetica910 a spus:

Buna in seara asta postez pozele pt ca n am avut timp miercuri ca am fost pe alergatura si joi am fost pleacata iar azi nu licrez dar o sa le postez spre seara ne gasim de maine cu mare drag va pupacesc

Dam refresh la pagina de cand ai scris treaba asta.. of:))

Link spre comentariu
  • Oras:De peste tot
  • Oras:De peste tot
Acum 44 minute, brunetica910 a spus:

Eu vreau sa le vedeti da site ul nu mi le aproba 

Daca site-ul publi24 nu le aprobă, măcar posteaza-le aici. De fapt trebuie sa rogi un coleg colorat sa t-i le posteze.

Link spre comentariu

Buna pai 

servicii : -normal (protejat€

                -oral(neprotejat in functie de igiena )

                -anilingus (igiena foarte buna)

               -facefuck

targife: 100 nr 

              200 ora 

extra : finalizarea orala si faciala 50 de         lei in plus

nu primesc cu bile sau alte dotari 

nu primesc in stare de ebrietate sau sub alte influente 

nu accept negocieri

nu accept **spam editat** 

nu raspund la sma uri 

si daca sunt ocupata nu rasp si revin cu un apel sau msj pe wapp doar daca apelul e in urma cu 5 min 

lucrez cu programari iar cei ce nu le respecta ii blochez , la programari cer confirmare cu 15 min inainte iar daca se iveste ceva vreau sa mi se spuna la fel si din parte mea spun daca intervine ceva 

cand am tlf inchis inseamna ca am programari si incercati  un maj pe wapp

nr de contact :0749861656

sper ca v am lamurit si va doresc o seara faina

Link spre comentariu
  • Oras:Brăila
  • Oras:Brăila

Am revizitat-o de curând și pot să spun că nu m-a dezamăgit chiar dacă îmi aminteam vag de ea pt că ultima vizita a fost cu 1 an sau 2 în urmă.

Cea mai recentă vizită la sus numita "brunețica"  a fost mai ok decât îmi aminteam, programarea a fost respectată lucru care este din ce în ce mai rar în Brăila, servicii de calitate și atitudine pro client. 

Aspect 9  tinerica, slim, drăguță la fata, fundulet frumos, sani micuți dar forma frumoasa

Locația 9 curată, camera de acțiune e iluminata cu rosu care îți dă o senzație de Amsterdam

Oral 9 se implică îți dă senzația ca-i place ce face, cu schimbări de ritm, încercări de deep, atenție la imprejurimi

Normal 9 se mișca bine și este energică în orice poziție o pui în sensul ca face și ea ceva ca să-ți dea senzația ca e cu tine pe moment

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...