Sari la conținut

Brunețica 0749861656


Postări Recomandate

Acum 28 minute, Zimbru1980 a spus:

Cine răspunde la numărul asta draguto!!!

Am sunat acum și cred că a răspuns peștele,sau nu știu cine morții masii era.

Buna numărul din titlul topicului nu îl mai am de 2 ani am tot spus și am tot pus numărul nou

n am peste 😂😂😂toți peștii sa apeleze la mine 😂😂😂😂Terminați va cu astea ca nu și au rostul toată lumea dau majoritatea știu asta și ca numărul ăla nu l mai al am mai rugat sa fie editat dar nu a vrut nimeni sa l editeze sa l schimbe sau poate n au avut timp 

Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în Brunețica 0749861656
Acum 7 minute, brunetica910 a spus:

Buna numărul din titlul topicului nu îl mai am de 2 ani am tot spus și am tot pus numărul nou

n am peste 😂😂😂toți peștii sa apeleze la mine 😂😂😂😂Terminați va cu astea ca nu și au rostul toată lumea dau majoritatea știu asta și ca numărul ăla nu l mai al am mai rugat sa fie editat dar nu a vrut nimeni sa l editeze sa l schimbe sau poate n au avut timp 

Da,din păcate nu sunt din zona,am intrat pe site,am citit puțin la ultima pagina, și am sunat la numărul din titlu,și, a răspuns un bărbat!!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0787278895
  • Oras:br
  • Telefon: 0787278895
  • Oras:br

salutare futaciosi me-am facut o programare care am respectato amandoi brunetica este o fata de milioane cu atitudine foarte buna fata de client cu servici foarte buna toata actiunea a inceput cu un preludiu saruturi mangaieri cu tot ce trebuie de revenit normal ca o sa mai revin 😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la Brunetica acum 3 zile aproximativ . Am venit special din Galați pentru ea , i am spus si ei acest lucru , aceasta fiind a 2a mea vizită la ea . 

Este o tipa deosebita din toate punctele de vedere , simpatica foc , amabila , nu se grabeste , un corp frumos , curata , miroase bine . Totul la superlativ.

Note.

Oral 10 

Normal 10 ( deasupra se misca f bine , dar si cand sta stai deasupra ei , accepta sa dai cum vrei , nu comenteaza nimic )

Fk : 10 in timpul actului ea te saruta pe tine si te face sa te simti ca si cum ai fi cu iubita .

Nu sta cu ochii pe ceas , si incearca sa iti faca pe plac . 

Brunetiko , te pup 😘 , este o fata deosebita si îți multumesc ptr  tot . Pt atitudine pt ca ai avut rabdare cu mine ( mai ales pe final cand nu reușeam sa mi dau drumu..😅, stii tu despre ce vorbesc ). 

O zi bună. 

 

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 12 minute, ronaldo3 a spus:

Am fost la Brunetica acum 3 zile aproximativ . Am venit special din Galați pentru ea , i am spus si ei acest lucru , aceasta fiind a 2a mea vizită la ea . 

Este o tipa deosebita din toate punctele de vedere , simpatica foc , amabila , nu se grabeste , un corp frumos , curata , miroase bine . Totul la superlativ.

Note.

Oral 10 

Normal 10 ( deasupra se misca f bine , dar si cand sta stai deasupra ei , accepta sa dai cum vrei , nu comenteaza nimic )

Fk : 10 in timpul actului ea te saruta pe tine si te face sa te simti ca si cum ai fi cu iubita .

Nu sta cu ochii pe ceas , si incearca sa iti faca pe plac . 

Brunetiko , te pup 😘 , este o fata deosebita si îți multumesc ptr  tot . Pt atitudine pt ca ai avut rabdare cu mine ( mai ales pe final cand nu reușeam sa mi dau drumu..😅, stii tu despre ce vorbesc ). 

O zi bună. 

 

 

 

Mulțumesc mult atât pentru recenzie cât si pentru complimente 

N ai Pt ce nu îmi place sa plece cineva de la mine neterminat chiar ca e al doi le-a sau al 5 le-a număr ma strădui cât se poate sa reușesc sa pleci terminat , desigur in posibilitatea naturii . Te pup si te mai aștept cu mare drag 🥰🥰🥰🥰

  • Like 1
Link spre comentariu
13 hours ago, brunetica910 said:

https://onlyfans.com/debbieryah

buna dragilor ne putem vedea și aici cu 40% reducere prima luna doar 20 de locuri disponibile la aceasta oferă 

Va pupacesc 🥰🥰🥰

Frumoasă.

Ca întotdeaua.

Prefer să te admir la fața locului.

Și să îți fac...ceea ce știi că îți fac. Și cum îți fac.

Zi minunată, în continuare !

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 49 minute, juan mata a spus:

Frumoasă.

Ca întotdeaua.

Prefer să te admir la fața locului.

Și să îți fac...ceea ce știi că îți fac. Și cum îți fac.

Zi minunată, în continuare !

Mulțumesc mult pentru conpliment 🥰🥰

te aștept sa mi faci 🥵

Link spre comentariu
  • Telefon: 0787278895
  • Oras:br
  • Telefon: 0787278895
  • Oras:br

salutare prieteni am fost azi iar la brunetica servici de foarte bune calitate oral foarte bun cu atentie la sateliti si cu privire sexy la normal este foarte buna poti sa dai cat vrei si este foarte amabila te intreaba cand sa puna prezervativu poate incet incet cu fiecare recenzie poate urca in topul de sfarsit de an  brunetica esti o fata de milioane si tineo tot asa si debea astept sas revin la tine te pupacesc😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, lauren a spus:

salutare prieteni am fost azi iar la brunetica servici de foarte bune calitate oral foarte bun cu atentie la sateliti si cu privire sexy la normal este foarte buna poti sa dai cat vrei si este foarte amabila te intreaba cand sa puna prezervativu poate incet incet cu fiecare recenzie poate urca in topul de sfarsit de an  brunetica esti o fata de milioane si tineo tot asa si debea astept sas revin la tine te pupacesc😘

Mulțumesc mult de tot , o tin tot așa incontinuare voi asculta de voi și de părerile voastre și îmi voi da toată silință sa fac mai bine ceea ce fac 🥰🥰🥰🥰

Link spre comentariu
Acum 26 minute, acidburn37 a spus:

M am abonat eu.!!! Interesant.! Ti am spus sa incerci Mai demult esti buna.! Continut cu anumiti clienti nu faci ?

Buna multumesc ,da tin minte când îmi spuneai , nu știu nu m am gândit pana acum bn si desigur dacă vor si eu 

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau
Acum 6 minute, brunetica910 a spus:

Buna , deocamdată nu o sa pun la sfârșitul luni și free Pt puțin timp dar ce este bomba va fi cu plata 🥰🥰🥰

Ok mulțumesc frumos voi deveni în curând abonatul tau permanent ❤️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...