Sari la conținut

Brunețica 0749861656


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Buna am revenit va astept❤️

Un turneu pe la Galati n-ai in plan ? Ca prin Braila am trecut de cateva dati, de fiecare data am sunat de 2-3 ori asa (mie nu imi place sa insist cu telefonu .... ) dar n-am reusit sa te prind ... :D

  • Like 2

 

Link spre comentariu
  • Oras:marte
  • Oras:marte

Motivele pauzei au fost cumva cele relatate mai sus legat de o presupusa infectie??? Sau nu este nimic adevarat? Poti dezminti acest lucru?

As vrea si eu sa te vizitez dar am unele retineri.

Anal practici?

Colegu daca imi permiti sa raspund eu, au trecut  2 sapt de la ultima mea vizita la ea si de atunci  pana in prezent nu am niciun simptom de boala

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna cum a spus si persoana de mai sus ca a venit la mine acm 2 sapt si nu are nimic acel baiat era un mincinos pt ca au fost n si n baieti care au fost si nu l au sustinut ba chiar a mai spus cineva ca a fost dar nu a luat nimic sunt oamenii care vor sa fac rau din invidie pt ca ma descurc bine sau a fost unu dintre multi cu care a trebuit sa stau 15 min sa ma cert si tiganesc vorba vine pt ca nu vreau sa las la pret si daca nu las la pret cand incepem treaba vorbesc in zefleu si te zmucesc etc si eu nu accept asemenea comportament in concluzie daca fata in general iti spune un pret la tlf si esti de acord cu el ca ce vii sa negociezi si dupa sa te comporti urat cu ea si sunt multi care fac astfel si dupa cauta sa i faca rau

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:All around the freaking place
  • Oras:All around the freaking place

Chestia cu infectia e in mare rahat. Eu am fost la ea cred ca de 10 ori. In mare parte doar pt oral, că îmi place cum își face treaba. Niciodată nu am dat peste mirosuri ciudate, sau sa am probleme.

Te pup micuțo. Sunt Alex cu 333 ðŸ˜

Link spre comentariu

Si eu am vizitat-o pe domnișoara acum ceva timp.Chiar dacă prefer femeile mai voluptoase,am vizitat-o doar pentru recenziile bune pe care le-am citit.Fata s-a descurcat destul de bn,cu un oral de bună calitate,iar la normal nu am apucat f mult,am terminat destul de repede,fiind aproape gata de la oral...Per total i-aș da un 8.Prea slăbuță pt gusturile mele,nu știu dacă voi reveni... mă mai gândesc... seara buna!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
cum domnisoara nu cred ca se oboseste sa mai raspunda, o sa va povestesc cum am pierdut o ora de-ampulea prin Braila dupa curul lu "vedeta" locala brunetica910...  :lol:
 
asadar, avand ieri treaba la CT, la intoarcere pe bac-ul de la Braila m-au mancat degetele si am zis sa fac o incercare la individa, in baza recomandarilor primite aici pe forum ...  :D ..... asa ca o sun de pe bac , imi raspunde - spre surprinderea mea -  iar dupa schimbul de "buna"/"buna" o intreb de preturi si locatie , imi da tarifele si locatia la microhala ,  dupa care conversatia s-a desfasurat cam la modul de mai jos 
 
eu - si esti libera ? ai fi disponibila ?  
 
ea - da,da , sunt libera 
 
eu - pe telefon imi arata maxim 30 de minute pana la microhala din Braila , dar cred ca ajung si mai repede....  e ok pentru tine sau e prea tarziu in maxim 30 de minute ?  
 
ea - nu e nici o problema, vino
 
eu - bine, vin, dar te rog nu ma pune sa vin degeaba , daca ai alta programare sau alta treaba spune-mi ca stiu ca 30 de minute poate fi cam mult  
 
ea - nu, n-am alta treaba, vino la microhala si ma suni cand ajungi sa iti spun blocul 
 
Am facut 25 de min pana la microhala, unde evident ca mi-a dat ŢEAPĂ...  :D ..... ajung acolo si o sun, imi respinge primul apel ..... nu-i nimic, eu astept ca nu e o problema , poate am ajuns eu prea devreme ... :D .....  si tot asa am mai stat aiurea inca vreo 20 de minute pe acolo , am mai incercat vreo 2-3 telefoane si mesaje, evident ca nu s-a mai sinchisit sa mai raspunda ......  asa ca dupa "sfertu" academic de 20 de minute am intins-o , si am mai adaugat 25 de minute pe drum inapoi , deci pot spune ca chiar mai bine de ora am pierdut ieri din cauza individei....   :D
 
 

eu nu accept asemenea comportament 

 

Asa cum tu nu accepti "asemenea comportament", nici eu nu stau sa accept magarii ieftine din partea ta, mai ales ca te-am si intrebat/rugat la telefon sa nu ma pui sa vin degeaba . Asta denota ca ai o atitudine de fomista de 2 bani , indiferent de recenziile pozitive pe care s-au chinuit sa ti le scrie unii si altii pe aici 
  • Like 1

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...