Sari la conținut

La ce filme va uitati?


Postări Recomandate

  Bine ai zis,  e un indemn bun, fa un efort!

 

  M-am ferit de drama si pana acum mi-a iesit. Pe aici am apreciat caterinca fina si mai putin fina, oly, pamfil, obsedatu, ul amelia si dolorescu m-au facut mereu sa rad. Nu stiu daca ai habar despre ce useri vorbesc. Eu tot nu ma prind daca noi doi am interactionat pe aici ori ba, nu-mi dau seama ce user ai avut. 

 

  

  Poti sa imi spui care e filmul tau preferat? 

  Eu nu iau viata prea in serios, sa stii ca prefer comediile si desenele animate. 

 

  In momentele mele de seriozitate nu sunt prea credibila. 

  Iti zic asta ca sa stii.

Văzut ieri Queen of Hearts - Dronningen, danez, dramă psihologică, 2019. Dacă nu l-ai văzut, trece-l pe listă.

Link spre comentariu
  • Oras:,,,
  • Oras:,,,

Văzut ieri Queen of Hearts - Dronningen, danez, dramă psihologică, 2019. Dacă nu l-ai văzut, trece-l pe listă.

 

Il caut si daca-l vad  impartasesc apoi cateva ganduri.

Din categoria ganduri transparente crezi ca in dialogul meu cu tine ori cu alti useri am fost volubila? Nu intreb de florile marului, cineva mi-a atras atentia ca as fi asa. De unde sta eu nu vad deloc asa, mi-ar placea sa stiu cum ai vazut tu dialogul nostru. 

M-am expus in vreun fel?

 

 ***

dolorescu este dolores.

  • Like 1
Link spre comentariu

Il caut si daca-l vad  impartasesc apoi cateva ganduri.

Din categoria ganduri transparente crezi ca in dialogul meu cu tine ori cu alti useri am fost volubila? Nu intreb de florile marului, cineva mi-a atras atentia ca as fi asa. De unde sta eu nu vad deloc asa, mi-ar placea sa stiu cum ai vazut tu dialogul nostru. 

M-am expus in vreun fel?

 

 ***

dolorescu este dolores.

Volubilă e puțin spus, mi-ai împuiat urechile :laugh2 :laugh2

Am glumit, fată. Nici vorbă. Cu sinceritate îți spun, chiar nu văd nimic deplasat, nu văd nicio expunere, nu mi se pare nimic exagerat. Și la ce să te expui ? Nu prea înțeleg, zău nu prea. Am dialogat pentru că am găsit un subiect comun, să zicem, și m-ai făcut cinefil. Lol

Adaug următoarele: @ colericul nu se numără printre userii agreați pentru că îi beștelește pe toți, mai ales pe cei din țară. I-am și zis câteva. Cred însă că a avut dreptate când te-a caracterizat drept o prezență plăcută. Te știe/ vă știți din IRL.  Și-așa mi-ai părut în dialogul avut. S-ar putea totuși ca "expunerea" să vizeze o chestie personală pe care ai zis-o. Dspre cineva care nu-ți e aproape acum. Cred că înțelegi. Poate la asta s-a referit persoana care te-a cam tras de mânecă.

Hai că e și va fi bine :) 

        

                  ***

Dolores e/era @don draper și alte nume, nu mai rețin acum. În permanență posta,  îndeosebi pe topicul lui @ ines, injurii și jigniri. El cu @ xoxo. Nu prea văd să ai tangență cu el. Sau poate greșesc, confund userul. Da' nu cred.

 

                   ***

 

 Auzi, da' cum făceai de mergeai la vizionare însoțită ?

Link spre comentariu
  • Oras:,,,
  • Oras:,,,

***

Nu ai confundat userul, el este!

E adevarat ca a facut  show pe topicul  inesukai  cred ca si ieri a fost vedeta pe aici pe topicul fetei care a publicat ceva mesaje personale. Are un stil inconfundabil, vad ca pisi mic a sters tot ce a postat el.  

Eu am inteles ce il mana in lupta. Ma pot pune in locul lui. 

Cred ca are motivele lui, habar nu am daca e bine sau rau ce face. 

 

 

***

Nu. Am parte in jur de persoane care au incredere  in mine, am libertate deplina. 

Minciuna prin omisiune a fost ce am facut cand am mers la film. 

  • Like 1
Link spre comentariu

***

Nu ai confundat userul, el este!

E adevarat ca a facut  show pe topicul  inesukai  cred ca si ieri a fost vedeta pe aici pe topicul fetei care a publicat ceva mesaje personale. Are un stil inconfundabil, vad ca pisi mic a sters tot ce a postat el.  

Eu am inteles ce il mana in lupta. Ma pot pune in locul lui. 

Cred ca are motivele lui, habar nu am daca e bine sau rau ce face. 

 

 

***

Nu. Am parte in jur de persoane care au incredere  in mine, am libertate deplina. 

Minciuna prin omisiune a fost ce am facut cand am mers la film. 

 N-am deslușit. În fine, n-o fi mare lucru.

 Lasă joaca și mai raportează ce-ai îndeplinit din sarcinile trasate. Se pare că mai nimic :laugh2

Și ți-am zis să te mai uiți și pe alte topice, pe la alte secțiuni. Cred că nu ai percutat.

Mai vedem.

 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...