Sari la conținut

Denisa tv/ts 0748648113


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Buna , am tot văzut anunțul de ceva vreme pe publi24 . Este reala , a fost cineva la ea ? Am tot căutat pe google după numărul de telefon însă nu am găsit nimic . Poate știe cineva mai multe despre ea , poate sunt și alți doritori sa știe desprea ea . Mulțumesc !

 

Las mai jos linkul și descrierea .

 

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/ts-tv-denisa/08g38d2d85hh7d512150gf9fih093hd8.html

 

Buna dragilor sunt Denisa 23 ani slabuta , finuta si cu bun simt , ofer servicii de calitate cu o experienta bine definita ,fara grabă si fara inhibitii, tratez fiecare client la fel nu fac difentă intre ei, locuiesc singura in locatie pozele imi apartin 100% nu lucrez cu poze false nu imi sta in caracter sa mint ,va asigur ca ce vedeti in poze vedeti si in realitate ,pentru mai multe detalii pret si servicii doar la telefon .Cei neinteresati va rog nu deranjati aiurea .va pup si ca astept pr a va satisface fanteziile ascunse cu drag Denisa

Link spre comentariu
Vizitator mr_clei
Reputație: 0

Oras : Bucuresti pana vineri

Locatie: in spate la inter pe arghezii

Fin 150 oral np anal protejat

Miniona(160) slabita,fit, frumusica la fata dotata binisor erectie full piercing deasupra p.

Atitudine: f amabila, se vede ca e din cj

Nu stiu ce experiente au avut cei de mai sus dar mi se pare un bullshit competitor. Fata e de nota 10 sa tot dai in ea la cat de firava e

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Am fost la ea si este super sexi .

Are tarif intre 150 si 250 lei , am platit direct 250 ( habar nu am care este diferenta intre `150 si 250 si nici nu sunt curios )......a fost putin circumspecta la telefon din cauza ca era 3 dimineata :)))))

Dupa parerea mea daca ajungi sa o cunosti si este relaxata cu tine este ce trebuie ..... arata identic ca si in poze.

Eu unul am sa o revizitez .....aproape imi pare rau ca fac rececenzia asta ....o prefer doar pentru mine :)))) SPOR

Link spre comentariu
La 13.02.2021 la 3:59, shakespeare off the moon a spus:

Am fost la ea si este super sexi .

Are tarif intre 150 si 250 lei , am platit direct 250 ( habar nu am care este diferenta intre `150 si 250 si nici nu sunt curios )......a fost putin circumspecta la telefon din cauza ca era 3 dimineata :)))))

Dupa parerea mea daca ajungi sa o cunosti si este relaxata cu tine este ce trebuie ..... arata identic ca si in poze.

Eu unul am sa o revizitez .....aproape imi pare rau ca fac rececenzia asta ....o prefer doar pentru mine :)))) SPOR

Mulțumesc pentru INFO . Dotarea cam de cât o are ? 

Link spre comentariu

Eu nu cred ca as rezista in locul tau. Sa tanjesti de atata vreme la o persoana, sa fie disponibila si totusi sa stai dupa o poza cu o pula.

Da-i dracului de 150 lei. Suna, te duci, vezi in persoana ce pula are, daca e numai activ sau si pasiv, si macar stii ca e ce cauti sau treci pe linie moarta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...