Sari la conținut

Fantezie cuckold


Postări Recomandate

  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Am fantezia asta de mult timp si după ceva discuții mi-am convins iubita sa accepte. Mi-ar plăcea să o vad cum face sex cu un barbat dotat. Problema e cu gasitul unui tip dotat si discret si bun simț.

Cat esti dispus sa platesti?

Pune o poza cu ea daca vrei sa gasesti ceva

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am fantezia asta de mult timp si după ceva discuții mi-am convins iubita sa accepte. Mi-ar plăcea să o vad cum face sex cu un barbat dotat. Problema e cu gasitul unui tip dotat si discret si bun simț.

Nu gasitul e problema. Dupa ce ti-o fute unul mai dotat, fuge cu ala.

😆

  • Like 3
Link spre comentariu

Am fantezia asta de mult timp si după ceva discuții mi-am convins iubita sa accepte. Mi-ar plăcea să o vad cum face sex cu un barbat dotat. Problema e cu gasitul unui tip dotat si discret si bun simț.

Buna ziua,

 

Mi ar palcea sa avem o discutie serioasa , imi puteti da un mesaj in privat sau pe adresa de mail.

Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

. Asta e si ideea. Sa o futa un tip dotat, sa o futa bine. Altfel de ce as mai face asta? Eu vreau sa văd ce reacție are cand este penetrata de o pula mare.

Dupa futaiul cu pula mare, fii atent ce reacție are când se va fute iar cu tine.

 

Vezi ce iti dorești.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

. Asta e si ideea. Sa o futa un tip dotat, sa o futa bine. Altfel de ce as mai face asta? Eu vreau sa văd ce reacție are cand este penetrata de o pula mare.

Bine bro

Asteptam si recenzia ta

😊

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...