Sari la conținut

Fantezie cuckold


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

:)) deci nu am șanse

   Nu vreau sa te descurajez ...Intr-un final, fiecare trebuie sa gaseasca ce cauta ... doar sa stie unde sa caute.

 

  Nici asistentii mei nu au puloaie mari. Te calmez cu straponul, daca vrei, Ofer si fisting.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

. Nu pot sa pun, ca as pune

Cu cont gratuit poți doar să adaugi link-uri către poze din surse externe. Urci pozele pe un alt site (imgur, imgbb, etc.), copiezi adresa pozei de acolo (click dreapta, copy image location), apeși butonul Image de la Răspuns nou, Ctrl+V și OK.

Link spre comentariu

Cu cont gratuit poți doar să adaugi link-uri către poze din surse externe. Urci pozele pe un alt site (imgur, imgbb, etc.), copiezi adresa pozei de acolo (click dreapta, copy image location), apeși butonul Image de la Răspuns nou, Ctrl+V și OK.

. Am lăsat nr de wapp. Daca găsesc ce trebuie e foarte bine, nu tin sa mi-o futa oricine. Am găsit un tip care parea ok, dar nu prea serios. Cand a fost vorba de acțiune a tot amânat. Pana la urma vi si futi daca ai fantezia sa futi femeia lu altu si nu esti inhibat. Asa degeaba vrei dar esti rușinos. Eu am facut cu cupluri de cateva ori si e super excitant. Oricum acum mi se pare greu sa găsești un tip ok
Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

. Am lăsat nr de wapp. Daca găsesc ce trebuie e foarte bine, nu tin sa mi-o futa oricine. Am găsit un tip care parea ok, dar nu prea serios. Cand a fost vorba de acțiune a tot amânat. Pana la urma vi si futi daca ai fantezia sa futi femeia lu altu si nu esti inhibat. Asa degeaba vrei dar esti rușinos. Eu am facut cu cupluri de cateva ori si e super excitant. Oricum acum mi se pare greu sa găsești un tip ok

1 - Incearca metoda pt cei cu trac la participare. Un pahar de tuica/palinca sau un pahar de vin. Vezi ca la cupluri "Dorina", nu degeaba ofera ceva înainte de a trece la treaba. Destinde un pic atmosfera cand stați toti 3 la un paharel :) :).

 

2 - Nimeni nu stie ce "abilități are"

- normal

- anal

- swallow

- faciala etc...

- cat timp o poate fute :) ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

. Am lăsat nr de wapp. Daca găsesc ce trebuie e foarte bine, nu tin sa mi-o futa oricine. Am găsit un tip care parea ok, dar nu prea serios. Cand a fost vorba de acțiune a tot amânat. Pana la urma vi si futi daca ai fantezia sa futi femeia lu altu si nu esti inhibat. Asa degeaba vrei dar esti rușinos. Eu am facut cu cupluri de cateva ori si e super excitant. Oricum acum mi se pare greu sa găsești un tip ok

Daca ti- o fut eu este ok?
  • Like 1
Link spre comentariu

1 - Incearca metoda pt cei cu trac la participare. Un pahar de tuica/palinca sau un pahar de vin. Vezi ca la cupluri "Dorina", nu degeaba ofera ceva înainte de a trece la treaba. Destinde un pic atmosfera cand stați toti 3 la un paharel :) :).

 

2 - Nimeni nu stie ce "abilități are"

- normal

- anal

- swallow

- faciala etc...

- cat timp o poate fute :) ...

.. Normal da, anal nu de prima dată, finizare faciala da, cat timp o poate fute.. Cred ca prima data in jur de 2 ore cu totul ar fi ok. Luni daca nu intervine ceva, avem ceva stabilit cu un tip matur(40 ani) si dotat
Link spre comentariu

Ca fantezie e super .. dar vei accepta sa vezi sentimentele “soției prietenei”? Va trebui sa nu devi gelos .Doritori sa futa gratis nu cred ca nu vei găsi .

. Putin sentiment de gelozie in timp ce i-o suge lu altu sau in timp ce intra altu cu pula in pizda ei e excitant. De aceea si vreau sa o vad fututa de alt bărbat dotat.
  • Like 1
Link spre comentariu

1 - Incearca metoda pt cei cu trac la participare. Un pahar de tuica/palinca sau un pahar de vin. Vezi ca la cupluri "Dorina", nu degeaba ofera ceva înainte de a trece la treaba. Destinde un pic atmosfera cand stați toti 3 la un paharel :) :).

 

2 - Nimeni nu stie ce "abilități are"

- normal

- anal

- swallow

- faciala etc...

- cat timp o poate fute :) ...

. Prefer ca bărbatul care o fute sa aibe el abilități. Sa stie sa o excite si sa o futa, sa o facă sa își doreasca pula lui. Si sa nu ejaculeze in 5 minute
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...