Sari la conținut

Salon masaj oriental 0765391584


Postări Recomandate

Vizitator castle88
Reputație: 0

Ti-a raspuns o doamna ca ea e sefa acolo impreuna co sotul. Si are 2 fete faine, masajul ok finalizare doar prin tehnici. Nu exista mai mult oricat ai incerca,aproape ca nici chilotii nu si i da jos. Dai banii patroanei si intri cu domnisoara alaturi de camera patroanei. O mai auzi cand esti in camera ca se plimba pe hol. 150 40min sau 200 ora.

Link spre comentariu

Neavand recenzii am zis sa incerc eu.

Nu recomand. Este un salon la casa, cred ca patronii erau plecati si soarecii dansau pe mese. Patroana de care zice colegul nu cred ca are mai mult de 22 ani, daca ea era patroana din fata calculatorului si mai era cu o colega mica de inaltime.

Stabilit la telefon ceva, ajuns acolo era altceva. Trebuia sa plec dar am lasat de la mine.

Am vorbit de 1 ora masaj erotic si in final a fost vorba de 20 min cu tot cu dus, de la intrare pana la iesire. Tarif 150 ora doar masaj dar ajuns acolo a fost 150 pt 20 min.

Ora trebuia sa contina masaj relaxare, masaj body si erotic.

In final a fost o frectie + o laba cu ulei de menta.

Masajul de relaxare un fel de mangaiere cu ulei pe picioare si spate, masajul body lipsa, iar masajul erotic s-a rezumat la o laba cu ulei.

Tipa este mica de inaltine, are piele fina, sani superbi dar cam atat.

Stau rau si la capitolul igiena locatie, baie murdara, par pe jos, prosop usor umed posibil sa mai fi fost folosit, papuci casa. In camera stai pe un cearsaf patat tot de ulei probabil si de altceva.

Mie nu mi-a placut.

Nu mai revin. Se vede ca tipa are un singur scop, sa finalizezi repede astfel incat ora sa se faca 10 min daca se poate.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...