Sari la conținut

Transexuali


Postări Recomandate

  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Cred ca sunt 1-2 si cu o gramada de posturi...Si seturi diferite de poze. Oricum, nu prea pot sa imi dau seama cine merge... Practic ca barbat "straight" te duci la fete... Daca esti gay...inseamna ca iti plac barbatii... Transesxualii arata ca fetele... Adica no...se cam bate cap in cap. Dar ce e drept e ca stau cam mult prin Sibiu. Apai ori au cerere...ori sunt tot sibieni si fac si ei un ban :)))) 

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Cred ca sunt 1-2 si cu o gramada de posturi...Si seturi diferite de poze. Oricum, nu prea pot sa imi dau seama cine merge... Practic ca barbat "straight" te duci la fete... Daca esti gay...inseamna ca iti plac barbatii... Transesxualii arata ca fetele... Adica no...se cam bate cap in cap. Dar ce e drept e ca stau cam mult prin Sibiu. Apai ori au cerere...ori sunt tot sibieni si fac si ei un ban :))))

Eram curios dacă e cineva de pe forum care merge la femei cu pula :)) Ca sunt foarte multe anunțuri....

Link spre comentariu

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Si ce tarif ai avea pentru o finalizare orala?

200 -30 de minute 

Oral - Hard/soft 

FuckFace / Deepthroat /Sawala

Finalizare orala (tu la mine) strict in functie de igena si aspect fizic ,ai posibilitatea de a face dus la mine .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...