Sari la conținut

Caut Tv/TS dotata


Vizitator bengels1981

Postări Recomandate

Vizitator bengels1981
Reputație: 0

Update:

Caut:

Ts/tv cu o dotare mini 19cm ( r e a l a ) si sa poata ejacula o camtitate mare sperma ( asta este criteriul cel mai important)

Multumesc

Nu se pune problema de partea financiara , atat timp cat gasesc exact ceea ce caut

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula

Update:

Caut:

Ts/tv cu o dotare mini 19cm ( r e a l a ) si sa poata ejacula o camtitate mare sperma ( asta este criteriul cel mai important)

Multumesc

Nu se pune problema de partea financiara , atat timp cat gasesc exact ceea ce caut

Pana nu vin eu ,nu o sa găsești :))

Link spre comentariu
Vizitator andreipluto
Reputație: 0

deci tu barbat biologic

EU LA FEL DOAR CA NASCUTA INTR UN CORP GRESIT  DAR TOT BARBAT SUNT LA EXTERIOR

EU IMI SCHIMB INFATISAREA SA FIU SI LA EXTERIOR CE SUNT IN INTERIOR DAR INCA NU MI AM SCHIMBAT PULA CU PUSY IN SCHIMB ARAT CAT POT DE MULT CA O FEMEIE

AI INTELES PANA AICI???

Hetero inseamana sa fi atras de sexul opus adica pizda nu pula

TU CAND VI LA MINE ITI PLACE SI DE FEMINITATEA CARE O AM DAR CEL MAI MULT VI PT PULA AIA ( CARE MI A RAMAS DIN TRANZITIE CA A FI CARACTER MASCULIN  INCA NU AM SCHIMBAT O CU PUSSY) CARE VREI SA FIE MARE TARE PLINA DE SPERMA SA O SUGI BAGI IN CUR CA ALTFEL NU MAI ARE ROT SA VI

 

 TU VI AICI SA MI PREZINTI MIE O TEORIE CA SI CUM AI FI HETERO

 

INSEMANA CA ESTI MAI BOLNAV CA MINE :))))

 

 

HETERO ESTI ATUNCI CAND TE TE CULCI CU O TRANSEXUALA CU PULA(SI AIA NU TI PLACE NU O SUGI LINGI BAGI IN GURA CUR  DAR IN REST ESTI ATRAS DE EA CA FEMEIE )

HETERO ESTI ATUNCI CAND TE DUCI LA O TRANSEXUALA CARE SI A TAIAT PULA SI ACUM ARE PUSSY SI ATUNCI POTI SA I DAI SI LIMBI CA TOT HETERO ESTI 

HETERO ESTI ATUNCI CAND TE DUCI LA FEMEI BIOLOGICE

Tu nu numai ca gresesti amarnic dar faci de rusine pe transexualii care se respecta!

 

E un motiv pentru care barbatii hetero care au fantezii cu pula se duc la transexuale, pentru ca nu se pot apropia intim de energie masculina! Deci le place femeia... pula pentru ei fiind diversitate! creativitate in unele cazuri!

poti sa spui tu ca se mint si lalala... te fortezi degeaba, si faci asta pentru ca iti e necaz ca pentru clientii tai nu insemni mai mult decat o pula! aparent pe buna dreptate... din moment ce e destul de clar ce inseamna ei pentru tine...

 

Bineinteles la serviciile tale vin fel si fel de oameni cu orientari sexuale variate, da nu o da ca si cum toti care ti-au supt tie pula se mint si nu isi dau seama!

 

Daca tu te simti femeie, atunci cine te suge, suge pula unei femei... deci clientul face sex cu o femeie, ca are pula sau nu e tot femeie!!! nu conteaza ca o suge sau o fute atata timp cat el stie ca prefera femeie!

Faptul ca iti suge tie pula si iti inghite slobozul nu il face nici macar bisexual! indiferent de ce crezi tu el a venit acolo la o transexuala nu la glory hole... sexul unei persoane nu se limiteaza la organul din pantaloni!

 

Sunt generatii de transsexuale care au luptat ca asta sa fie clar in ziua de azi! iar tu nici capul dintre buci nu ai reusit sa ti-l scoti...

Link spre comentariu
Vizitator newmichelled
Reputație: 0

Tu nu numai ca gresesti amarnic dar faci de rusine pe transexualii care se respecta!

 

E un motiv pentru care barbatii hetero care au fantezii cu pula se duc la transexuale, pentru ca nu se pot apropia intim de energie masculina! Deci le place femeia... pula pentru ei fiind diversitate! creativitate in unele cazuri!

poti sa spui tu ca se mint si lalala... te fortezi degeaba, si faci asta pentru ca iti e necaz ca pentru clientii tai nu insemni mai mult decat o pula! aparent pe buna dreptate... din moment ce e destul de clar ce inseamna ei pentru tine...

 

Bineinteles la serviciile tale vin fel si fel de oameni cu orientari sexuale variate, da nu o da ca si cum toti care ti-au supt tie pula se mint si nu isi dau seama!

 

Daca tu te simti femeie, atunci cine te suge, suge pula unei femei... deci clientul face sex cu o femeie, ca are pula sau nu e tot femeie!!! nu conteaza ca o suge sau o fute atata timp cat el stie ca prefera femeie!

Faptul ca iti suge tie pula si iti inghite slobozul nu il face nici macar bisexual! indiferent de ce crezi tu el a venit acolo la o transexuala nu la glory hole... sexul unei persoane nu se limiteaza la organul din pantaloni!

 

Sunt generatii de transsexuale care au luptat ca asta sa fie clar in ziua de azi! iar tu nici capul dintre buci nu ai reusit sa ti-l scoti...

 

F mulți refuzați sa veniți la o transex ca e mai puțin dotata ca alta și tu vrei sa mi zici ca ești hetero :))

 

 

Da mi și mie numărul la dealar pls ca pare sa vândă ceva bun :)))

Link spre comentariu
Vizitator yang007
Reputație: 0

 

F mulți refuzați sa veniți la o transex ca e mai puțin dotata ca alta și tu vrei sa mi zici ca ești hetero :))

 

 

Da mi și mie numărul la dealar pls ca pare sa vândă ceva bun :)))

Sincer, vreau sa intreb... Parerea unei ts...

Daca un barbat e interesat de ts, ii plac sanii ei, fata de femeie samd... Dar ii face si placere sa se "joace" intr-un fel sau altul cu penisul ei il consideram gay sau bi(avand in vedere faptul ca nu ar face asta cu un barbat, nefacandui placere sa umble la jucaria cuiva care n-are sani sau o frumusete feminina)?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...