Sari la conținut

Deea 0758312675


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Este ca te plictiseai?

In 80/90% kilo koaie haroun capsun maroun cum dreku lo chema, posteaza numa tampenii dar acuma chiar a avut dreptate.

Inteleg ideea in care a lasat acei 50 extra, pentru ca fata sa fie mai motivata, dar pana la urma experienta nu a fost vreo senzatie si nici nu a depasit timpul alocat, si is ferm convins ca nu a cerut bani inapoi, ca sa nu mai zic sa se fii ostenit donsoara sa ii dea.

Cu tot respectu pentru pif,este un cautator de talente si un recenzor bun, dar mi se pare o greseala asta cu dat extra inainte.

Deoarece Win Win pentru donsoara. Si dupa daca ai stat 5 min extra(fara sa intentionezi) zice ca ai tras de ea sau ne miram ori ca vin direct cu preturi mari ori ca dupa 2/3 recenzii gata 50 plus. Ca e valore fata😂.

Si bai bulete aduci si tu o informatie utila o recenzie ceva, ca altfel la 7 p in 5 ani ne esti la fel de inutil ca si koaie doar mai putin vizibil.

#gettheline

“O masura de precautieâ€

Asa-i ca nu am avut intentii sa aduc ofense? -si nici nu as avea de gand.

i utile nu am de unde, dar cu cateva recenzii am sa vin intr-un viitor apropiat de indatata ce ajung pe meleaguri.

Link spre comentariu

Macar pif nu-i badaran. Inclusiv pe forum.

Eu vad treaba asa: Sa dai dupa poate fi ok. Sa dai inainte ii da doar de inteles ca esti fraier, deci pe langa ca-i dai te va mai si fraierii cu o teapa buna. Ca majoritatea n-au bun simt, exceptiile sunt putine.
In plus daca o tipa cere o suma o face pt. ca e multumita cu ea. Deci de ce n-ar presta pe aceea corect.
Eu pana acum am vazut doar tipe care prestau corect pe o suma mica si erau fericite ca castiga bine. Dupa ce au fost rasfatate cu sume mai mari doar a scazut calitatea.
 

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...