Sari la conținut

0765541108


Postări Recomandate

  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti

la cat de nehotarata si aeriana e, cred ca daca ajungi pana acolo, pusa in fata situatiei de haos din mintea ei cred ca o scoti si la 100 lei finalizarea.

Eu cred ca ii este frica ca se indragosteste de noi 🤭

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Incep cu NU RECOMAND.

 

Sun, raspunde, imi insira oferta, o voce ragusita (de la tutun) 

150 ron / finalizarea

250 ron / ora

 

Pozele par ale ei...

Ajung pe aleea terasei nr 8...ce poate iesi bun in Berceni ?

 

Sa dau note?

 

locatia: 7 - ok merge, ceva gel de dus… ai cu ce te spela, un prosop...sa zicem ca ok.

Corp si fata - nota 7 (asa, ca sunt indulgent) . Fata e de etnie, cu sani marisori si lasati, acceptabili …. nu sunt flescaiti. 

Atitudine: 3 - parca face un effort sa si-o traga cu tine

Oral - nota 3 - vroia sa pun prezervativul cu ea bleaga. M-a invitat sa iau un loc...cica sa ma fac comod ca sa trecem la actiune…. nu tu mangaieri, nu tu sarutari… si vrea jegoasa 150 lei.

O ia 1 minut in gura si imi spune ca trebuie sa stiu ca la ea finalizarea dureaza 15 minute. Imi venea sa ii trag una sa ii sara mucii. Da-I inainte ca nici pula nu s-a sculat.

 

Normal. nota 5...Ce pot spune de normal? si-a dat cu jumate de kil de lubrifiant. O pizda micuta dar cu atat lubrifiant o scapi ca in clopot. Se simte ca nu e larga… dar se trage de nu ai cum sa o bagi cum trebuie. in misionar statea cu genunchii flexati si picioarele cat mai apropiate ca sa nu poti sa o penetrezi puternic, te opera cu picioarele. O pun capra… la capra se ridica de cur mai, mai sa sara din pula. Am tinut-o putin de solduri si am dat rapid sa termin si sa plec.

 

GFE : 0.

 

De evitat. 

 

Nu ratati nimic. stati linistiti. Nu e ok nici ca prestatie nici ca infatisare/aspect.

 

Bani aruncati.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Mount Rainier
  • Oras:Mount Rainier

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200208/1050/d302a5ba19ff959aa6d8e4cc9d48a78f.jpg

 

 

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200208/1049/f77263d7469eb82d5fc31123ba252244.jpg

 

 

 

 

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200208/1050/49da97bb06c0e4cfd6eb37e7664e6765.jpg

 

 

 

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200208/1049/81c3e78ee2863fcbb1583c4e71ec53a0.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti

Incep cu NU RECOMAND.

 

Sun, raspunde, imi insira oferta, o voce ragusita (de la tutun)

150 ron / finalizarea

250 ron / ora

 

Pozele par ale ei...

Ajung pe aleea terasei nr 8...ce poate iesi bun in Berceni ?

 

Sa dau note?

 

locatia: 7 - ok merge, ceva gel de dus… ai cu ce te spela, un prosop...sa zicem ca ok.

Corp si fata - nota 7 (asa, ca sunt indulgent) . Fata e de etnie, cu sani marisori si lasati, acceptabili …. nu sunt flescaiti.

Atitudine: 3 - parca face un effort sa si-o traga cu tine

Oral - nota 3 - vroia sa pun prezervativul cu ea bleaga. M-a invitat sa iau un loc...cica sa ma fac comod ca sa trecem la actiune…. nu tu mangaieri, nu tu sarutari… si vrea jegoasa 150 lei.

O ia 1 minut in gura si imi spune ca trebuie sa stiu ca la ea finalizarea dureaza 15 minute. Imi venea sa ii trag una sa ii sara mucii. Da-I inainte ca nici pula nu s-a sculat.

 

Normal. nota 5...Ce pot spune de normal? si-a dat cu jumate de kil de lubrifiant. O pizda micuta dar cu atat lubrifiant o scapi ca in clopot. Se simte ca nu e larga… dar se trage de nu ai cum sa o bagi cum trebuie. in misionar statea cu genunchii flexati si picioarele cat mai apropiate ca sa nu poti sa o penetrezi puternic, te opera cu picioarele. O pun capra… la capra se ridica de cur mai, mai sa sara din pula. Am tinut-o putin de solduri si am dat rapid sa termin si sa plec.

 

GFE : 0.

 

De evitat.

 

Nu ratati nimic. stati linistiti. Nu e ok nici ca prestatie nici ca infatisare/aspect.

 

Bani aruncati.

 

Bv frate, ai salvat o comunitate!

Apreciem curajul!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...