Sari la conținut

0753854689 Lidya


maresal

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 17 ore, rrazzor a spus:

Salutare si La multi ani!

Programare confirmata si neonorata astazi de aceasta domnisoara.

Nici macar mesaj explicativ. Deci ,luati-va varianta de backup daca va indreptati catre ea.

 

Toate bune.

Daca as fi avut 1 clona era bine draga , am 1 gaura nu 10 intelegi tu , ca și tine au mai așteptat,  dar nu trebuie sa fie cu supărare, tu ai reactionat asa alți băieții nu , suntem diferiți toți. ieri am avut o zi mai aglomerata , daca ai așteptat îmi cer eu scuze atunci,nu a fost cu intenție sa te fac sa aștepți. Te pup o zi frumoasa sa ai 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
2 hours ago, Lidyya said:

Daca as fi avut 1 clona era bine draga , am 1 gaura nu 10 intelegi tu , ca și tine au mai așteptat,  dar nu trebuie sa fie cu supărare, tu ai reactionat asa alți băieții nu , suntem diferiți toți. ieri am avut o zi mai aglomerata , daca ai așteptat îmi cer eu scuze atunci,nu a fost cu intenție sa te fac sa aștepți. Te pup o zi frumoasa sa ai 

 

Eu nu prea comentez si mai ales sa stau la discuții pe aici, dar nu mi se pare corect e zici. Voi (fetele din acest domeniu) puneți mare mare accent sa respectam programarea făcută la fix. Gen confirmare cu 30 min înainte sau se anulează si poate nu ne mai primiți dacă se întâmpla ceva de genul. Acum nu știu chiar tot ce s-a intamplat între tine si rrazzor, dar cred ca trebuie respectata programarea la fix de ambele părți, sau măcar o explicație din partea ta (direct prin mesaje ca sa nu vina omul sa-ți lase un review aici pe care nu o să-ți placa).

știu ca sunteti foarte ocupate si mereu încerc sa iau partea voastră cand scrie cineva ceva de genul pe forum, dar vad ca faceți asta foarte des (sa ignorați mesaje la care durează 1 min sa răspundeți)

 

(îmi cer scuze dacă am greșit gramatical sau vocabular ca nu sunt roman. Sper ca s-a înțeles ce încerc sa zic) o zi buna sa ai 😘

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator PokerFace13
Reputație: 0
La 11.02.2020 la 16:27, dan1984 a spus:

La început mi-am propus sa nu scriu nimic. totuși.....

 

pozele cred ca sunt reale dar o avantajează foarte foarte mult

 

nici n-am stat la ea destul sa imi dau seama ca aveam parte de canapea.....

 

detaliul cu dormitorul (acolo unde de fapt trebuia sa ajungem) închis și inaccesibil, mi se pare interesant

 

când am ieșit din scara ma privea unul înalt și barbos

 

colegul ce nou bubull imi pare cam prea nou și nu-mi miroase bine.....

 

dacă spune o vârsta in anunt, telefon, fata in fata; pot sa-i mai pun undeva 3-5 ani

 

n-am rămas din motive personale pe care nu le voi împărtăși. n-am s-o mai deranjez vreodată......

Toți au recenzii bune despre fată și se trezeste prostul clasei @dan1984 (dan - jumătate de ciocan) să abereze altceva. 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 51 minute, PokerFace13 a spus:

Toți au recenzii bune despre fată și se trezeste prostul clasei @dan1984 (dan - jumătate de ciocan) să abereze altceva. 🤣

Ti-am mai spus și iti repet, sa ii sugi pula si la restul de pe forum la fel sa faci,gunoi prost. Prostul clasei ești tu, omul are dreptul sa scrie ce vrea,nu trebuie sa întrebe o oaie proasta ca tine,ce sa scrie.  Mars la kkt,cotetarule.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator PokerFace13
Reputație: 0
Acum 23 ore, radu-alex a spus:

Ti-am mai spus și iti repet, sa ii sugi pula si la restul de pe forum la fel sa faci,gunoi prost. Prostul clasei ești tu, omul are dreptul sa scrie ce vrea,nu trebuie sa întrebe o oaie proasta ca tine,ce sa scrie.  Mars la kkt,cotetarule.

Dan - jumătate de ciocan este circarul forumului. I-ar da minus si lu' mă-sa. 😃🤣😂

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 20 ore, PokerFace13 a spus:

Dan - jumătate de ciocan este circarul forumului. I-ar da minus si lu' mă-sa. 😃🤣😂

Iar ai apărut vis urât? Pupa-l în cur pe Dan. Tu ce faci,bivol african? Tu vorbești de minusuri? Circarul forumului,tu ești, fiu de maimuță proastă. Hai mai baga un minus,ca atât știi. 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași

Salutare! Răsfoind publi ieri dau peste Lydya această fată frumoasă. Ajung in zona sun ,urc și ce să vezi aceeași fata drăguță și amabilă și bună rău. 

Că și note

fizic 9,5 

Atitudine 10 

Oral 9 

Normal 9 

o experiență frumoasă are acel fund demențial se comporta frumos cu clientul ,sper sa mai stea pe la Iași și să nu plece repede, ședere frumoasă îi doresc și vouă dragi colegi! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...