Sari la conținut

0753854689 Lidya


maresal

Postări Recomandate

  • Oras:Paris
  • Oras:Paris

Esti distractiv baiatule...daca iti imaginezi ca adresele sunt vreun secret de stat te inseli...toti le stiu si poti avea confirmarea sunind. Nu iti da nici una adresa cind esti in fata blocului si se uita din balcon ca Irina din Copou , la poarta metslica din curte .

 

Fara atac la persoana mestere ca nu ma cunosti si nu-ti da cu parerea despre mine ca furi curent . Si adresele se cam schimba pt ca intre pauzele de prestari se inchiriaza . Nu mai crea psihoze cu adresele , gogule...

 

 

Mai taci dreaqului si nu mai cotcodaci la portavoce tot felul de informatii legate de locatie!

Esti fix atat de prost pe cat banuiam.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Confrati futaciosi ieseni. Prins cu treaba prin Copou am trecut si pe la papusica asta. Sunat, programat, mers! Asteptat in sanii goi cu niste bikini micuti. Luat pula n gura, limbi in pizda. Trecut la futut. Luata n capra, geme n pula. E nazdravana, ii place, o mananca goala. Nu de grabeste, e ascultatoare, comunicativa. Inainte de stopeala, pula n gura, limbi in pizda. Are sanii perfecti, iar pizda e delicioasa. Nu vrea sa se sarute, dar te lasa s o lingi pe sani, pe corp, in pizda. Meritata vizitata mai des. Face toti banii, mai ales ca si acum mi s a sculat nazdravan’ cu gandul la pizda zemoasa. Te pup

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:IS
  • Oras:IS

Confrati futaciosi ieseni. Prins cu treaba prin Copou am trecut si pe la papusica asta. Sunat, programat, mers! Asteptat in sanii goi cu niste bikini micuti. Luat pula n gura, limbi in pizda. Trecut la futut. Luata n capra, geme n pula. E nazdravana, ii place, o mananca goala. Nu de grabeste, e ascultatoare, comunicativa. Inainte de stopeala, pula n gura, limbi in pizda. Are sanii perfecti, iar pizda e delicioasa. Nu vrea sa se sarute, dar te lasa s o lingi pe sani, pe corp, in pizda. Meritata vizitata mai des. Face toti banii, mai ales ca si acum mi s a sculat nazdravan’ cu gandul la pizda zemoasa. Te pup

Sa mai scrii recenzii , te rog . Imi place cum povestesti

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris

Daca explicai pricepeam...mai am vreo doi neuroni activi. Daca faci pe misteriosul si te alinti chiar ca raman prost . Ei de obicepi le pun capra si nu ascult la comenzi gunoier infect ce esti. Eventual spune le lor sa nu isi dea locatiile. In fine ...m ai lamurit la maxim cu ce se poate intimpla. Ezti naiv sa crezi ca nu sunt monitorizate. Coronapulii tale de pseudodestept.

Nu ai inteles ce se poate intampla daca dai adresa la cineva. Mai bine stai jos sa nu iei si tu coronavirus.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris

Fix identic m-a maltratat si pe mine...tu ai fost mai eminescian cu filmul actiunii. Data viitoare am sa ii cer varianta cu bikini , ca pe mine m a pacalit si cind a deschis era goala :)) o super fata !

 

 

Confrati futaciosi ieseni. Prins cu treaba prin Copou am trecut si pe la papusica asta. Sunat, programat, mers! Asteptat in sanii goi cu niste bikini micuti. Luat pula n gura, limbi in pizda. Trecut la futut. Luata n capra, geme n pula. E nazdravana, ii place, o mananca goala. Nu de grabeste, e ascultatoare, comunicativa. Inainte de stopeala, pula n gura, limbi in pizda. Are sanii perfecti, iar pizda e delicioasa. Nu vrea sa se sarute, dar te lasa s o lingi pe sani, pe corp, in pizda. Meritata vizitata mai des. Face toti banii, mai ales ca si acum mi s a sculat nazdravan’ cu gandul la pizda zemoasa. Te pup

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Daca explicai pricepeam...mai am vreo doi neuroni activi. Daca faci pe misteriosul si te alinti chiar ca raman prost . Ei de obicepi le pun capra si nu ascult la comenzi gunoier infect ce esti. Eventual spune le lor sa nu isi dea locatiile. In fine ...m ai lamurit la maxim cu ce se poate intimpla. Ezti naiv sa crezi ca nu sunt monitorizate. Coronapulii tale de pseudodestept.

Forumul se poate citi și de utilizatori fără cont. Cum ar fi sa se trezească fetele cu bețivul/drogatul direct la ușa pe la 3 dimineața? Ca a venit el sa futa. Dacă lucrează, îți dă adresa. Dacă nu, nu răspunde la telefon. Simplu? Respecta-le intimitatea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris

Ok. Am priceput acuma!

 

Forumul se poate citi și de utilizatori fără cont. Cum ar fi sa se trezească fetele cu bețivul/drogatul direct la ușa pe la 3 dimineața? Ca a venit el sa futa. Dacă lucrează, îți dă adresa. Dacă nu, nu răspunde la telefon. Simplu? Respecta-le intimitatea.

Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris

 

Man..corect, ai dreptate cumva, dar nu ma pot abtine sa nu dau adresa la bagaboandele si petardele care mi au mincat timpul si de 2-3 ori banii ...nu mai zic de unii mai vecbi care fac recenzii la comanda pt niste nesimtite care au 4-5 nr de telefon si induc in eroare forumistii. Jenant.

Plus ca nu am dat adresa complet...hai sa nu exageram ca nu sunt informatii clasificate

 

 

Forumul se poate citi și de utilizatori fără cont. Cum ar fi sa se trezească fetele cu bețivul/drogatul direct la ușa pe la 3 dimineața? Ca a venit el sa futa. Dacă lucrează, îți dă adresa. Dacă nu, nu răspunde la telefon. Simplu? Respecta-le intimitatea.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Dane,te-ai învățat cu nărav și mai mult decât atât văd că dai și ordine care ar trebui executate fără drept de apel.Să știi că te poți înverzi foarte rapid cu o mică "donație" în contul forumului.

post-252750-0-44992200-1582899251_thumb.jpg

  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

vreau sa imi cer scuze și sa îți multumesc respectuos. tonul a fost nepotrivit. chiar am vrut sa subliniez urgentă percepută de mine. ar fi fost a doua oară când ratam aceasta poza și o consider cea mai importanta

 

stiu ca la poze ești cel mai activ; de aceea te-am invocat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

ps2: supărați-va, cu toții, dar n-am sa vorbesc cu nimeni despre nimeni la plural pe acest forum

Nici nu-i cazul.Eu am subliniat de mai multe ori că aici suntem egali indiferent de vârstă,nivel de educație,poziție socială,culoarea sau sex.Egali,egali e adevărat,dar asta nu exclude bunul simț și respectul dintre noi băieții cât și față de fetele de la care cumpărăm serviciile. Nu sunt de acord cu cei care vorbesc foarte urât la adresa fetelor folosind un limbaj suburban și etichetări care nu cred că-i onorează.Putem să ne arătăm nemulțumirea vizavi de serviciile proaste oferite de unele dintre ele fără să ne coborâm nivelul.Toate bune și frumoase până nu ne călcăm unii pe alții.

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris

 

Total eronat mestere... Educatia ne deosebeste aici , nu clasa sociala , si experienta de viata .

Am avut surpriza sa fiu luat la misto si la intrebari de niste "pulifrici'...ca si cum le-as datora explicatii. Simt o frustrare si josnicie la multi de aici.

Toti s ar nu sa ajute sau sa lamureasca , ci doar sa para niste superiori pe baza neatentiei mele.

Dzeu cu mila ! Adminul e f relaxat observ...desi am avertizat niste rahaturi.

 

 

Nici nu-i cazul.Eu am subliniat de mai multe ori că aici suntem egali indiferent de vârstă,nivel de educație,poziție socială,culoarea sau sex.Egali,egali e adevărat,dar asta nu exclude bunul simț și respectul dintre noi băieții cât și față de fetele de la care cumpărăm serviciile. Nu sunt de acord cu cei care vorbesc foarte urât la adresa fetelor folosind un limbaj suburban și etichetări care nu cred că-i onorează.Putem să ne arătăm nemulțumirea vizavi de serviciile proaste oferite de unele dintre ele fără să ne coborâm nivelul.Toate bune și frumoase până nu ne călcăm unii pe alții.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora

Buna dimineata .

Vizitat titulara anuntului . Poze reale, locatia bine stiuta de pe zimbrului ...cu mine a fost parolista in ale programarii.

Note

Oral 7 la cerere protejat .... un oral de ala fugarit...ajutat de mana...la un momentdat i am zis sa mai lase mana

Normal 9 ....am schimbat 2 pozitii e strimtuță

Anal...din pacate nu face ca as fu avut o oarecare dusmanie pe fundul ei

FK 0

Din punctul meu de vedere nu e de revenit ptr mine ...

Sa aveti spor

  • Like 3
Link spre comentariu

Salutare!

Am trecut si eu pe la domnisoara Lydia

E o tipa care face ce ii spui destul de cooperanta are corpul ala de iti da adrenalina:)))

Actiune a inceput cu un oral dupa 69 si dupaea deasupra ,caprita si terminat

Note

Fizic 9,5

Atitudine 10

Oral 8,5

Normal 9 se simte bine si se misca

O experienta placuta si destul de ok calitate pret

Seara buna sa aveti!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...