Sari la conținut

Cruduta făcut KO de prieten


Vizitator caproshu

Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Meritul e evident al calului... ;)

Oare asta e calul pe care or visa ele ca vine Fat Frumos?

 

Cea mai chinuita ba... :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  

Lesinn  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2    :clapp  :clapp  :clapp  :clapp

attachicon.gif i26qpaxZhVC28XRTJWafQS-320-80.jpeg

 

Asta e daia fantoma stransa de gat 2 luni ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Daniela Crudu a primit o sumă mare de bani de la Seco Dubravko după bătaie
Pentru a-și răscumpăra greșeala, Seco Dubravko i-ar fi oferit o sumă mare de bani fostei lui iubite. Conform declarațiilor făcute de una dintre prietenele ei, Daniela Crudu s-a gândit deja ce are de gând să facă cu ea.

„Nu-i mare problemă că mi-am „furat-o”. Din banii ăștia îmi refac toată fața și mai trag și ceva pe „dreapta”. Mă tunez și mă refac complet după bătaie. Nu a fost în zadar”, i-ar fi spus Daniela Crudu prietenei ei, conform Cancan.

 

Parcă aș vrea să mi-o iau și eu de la una plină de bani :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu

Violenta fizica nu e o solutie niciodata...e o tampenie indiferent de motive. Insa femeile ar trebui sa fie constiente ca daca nu ar exista atractia opusului si nu ar fi singura modalitate sa dea nastere, ar fi exterminate complet de multa vreme de catre barbati datorita fortei fizice mai mari.Dar fara ele nu se poate...probabil si vice-versa este valabila cu mentiunea ca disproportia fortei fizice nu le-ar permite sa ne extermine.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Daniela Crudu a primit o sumă mare de bani de la Seco Dubravko după bătaie

Pentru a-și răscumpăra greșeala, Seco Dubravko i-ar fi oferit o sumă mare de bani fostei lui iubite. Conform declarațiilor făcute de una dintre prietenele ei, Daniela Crudu s-a gândit deja ce are de gând să facă cu ea.

„Nu-i mare problemă că mi-am „furat-o”. Din banii ăștia îmi refac toată fața și mai trag și ceva pe „dreapta”. Mă tunez și mă refac complet după bătaie. Nu a fost în zadar”, i-ar fi spus Daniela Crudu prietenei ei, conform Cancan.

 

Parcă aș vrea să mi-o iau și eu de la una plină de bani :laugh2

Poate asta a fost scopul ei de la bun inceput sa provoace un conflict stiind foarte bine ce are de facut mai departe 

E uite la genul asta de femei ma refeream eu ca trebuie rupte in gura cu barda nu la alea pentru care primeaza munca familia si care stiu sa respecte omul de langa ele bineinteles si vice versa ;)

  • Like 2
Link spre comentariu

Tocmai au aparut primele poze cu ea de dupa bataie 

https://www.cancan.ro/daniela-crudu-aparitie-socanta-la-aproape-doua-saptamani-de-cand-a-batut-o-iubitul-vedeta-s-a-filmat-cu-mana-in-ghips-20144858

 

 

Sa stiti ca se simte bine.

Si e la fel de amuzanta ca si inainte. 

 

Iubitul  ei a batut-o pentru ca ea  i-a furat 70 000 euro.  

Pe langa sutele de mii de euro care i-a mai cheltuit pe curul ei de sarbatori,  vacante,  cadouri si distractii. 

 

Acum ca a batut-o, iubitul ei croat o sa mai piarda niste bani.  

Ca Cruduta  sa nu depuna plangere ,  croatul  e nevoit sa-i mai dea 100 000 euro pentru impacare.  

Pai cum sa nu fie ea fericita? 

 

 

Gold Digger Whore adevarata, nu alta! 

 

Pitipoancele si curvele din Romania se pricep de minune sa-i jupoaie pe straini de bani.   

Link spre comentariu

Tocmai au aparut primele poze cu ea de dupa bataie 

https://www.cancan.ro/daniela-crudu-aparitie-socanta-la-aproape-doua-saptamani-de-cand-a-batut-o-iubitul-vedeta-s-a-filmat-cu-mana-in-ghips-20144858

 

 

Sa stiti ca se simte bine.

Si e la fel de amuzanta ca si inainte. 

 

Iubitul  ei a batut-o pentru ca ea  i-a furat 70 000 euro.  

Pe langa sutele de mii de euro care i-a mai cheltuit pe curul ei de sarbatori,  vacante,  cadouri si distractii. 

 

Acum ca a batut-o, iubitul ei croat o sa mai piarda niste bani.  

Ca Cruduta  sa nu depuna plangere ,  croatul  e nevoit sa-i mai dea 100 000 euro pentru impacare.  

Pai cum sa nu fie ea fericita? 

 

 

Gold Digger Whore adevarata, nu alta! 

 

Pitipoancele si curvele din Romania se pricep de minune sa-i jupoaie pe straini de bani.   

exact cum ai prezis tu, deprilake an postarile de acu cateva zile :)) hai ca aiciea ati dau dreptate yo crek noi doi ne uram unu pa altu ca santem prea asemanatori

aceasi minti an doo coarpe diferite

asta da curva da lux nu ca terminatele da raluca, deliapizdi si cristinuka, va dati seama raluca cum asi baga unghia aia an gat ca nici macar apartamentu ala cu care se lauda nu a fost an stare sa al cumpere din banii da supt pule protejat si scuipat an servetele pa scotia, an timp ce cruduta s-a facut cu 170.000 da euro asa dintr-un foc de la lakeu ala croat?

apai nici eo nu as da atatia bani la curvele astea romance bagamias pula an familia lor plina da bunicutze bolnave, ca maxim 5 mii da koko o sa fie suma pa care am spart-o pa curu unei curve menore, asa e trebuie sa ajut alte bunici ca eo nu mai am bunica, defapt banii aia fix din averea mostenita da la bunica-mea care o murit demult anainte de a o cunaoste, ca sa o fut fara guma pa menora da cristinuka

 

https://i.postimg.cc/Y2xKFVr5/ironic.jpg

 

 

Link spre comentariu

  • Oras:indesponibil pentu curve
  • Oras:indesponibil pentu curve

Violenta fizica nu e o solutie niciodata...e o tampenie indiferent de motive. Insa femeile ar trebui sa fie constiente ca daca nu ar exista atractia opusului si nu ar fi singura modalitate sa dea nastere, ar fi exterminate complet de multa vreme de catre barbati datorita fortei fizice mai mari.Dar fara ele nu se poate...probabil si vice-versa este valabila cu mentiunea ca disproportia fortei fizice nu le-ar permite sa ne extermine.

is de acord ca violenta fizica e o prostie , fiindca indiferenta loveste sau omoara tacut  mai ceva ca o bataie buna , de ce trebuie sa ajung sa nu ma iubesc pe mine si ponegresc sau sa ma cred ca is rau sau tiran cu copii sau o femeie adica slabi ... , ca daca nu ii spun ce sa faca sau  in ce pericol este si ca merge pe o cale gresita sau se iroseste sau arde ... ca viata in ziua de azi e rea si e un haos de cit rau si gunoi au produs femeile ca nu is facute doar din pamint unele ci ... , eu sper ca asta Daniela Crudu  o sa isi gaseasca pe  acela ce o rupe si o  face bucati fara sa o atinga cu un deget , plus ca  o sa o doara tare ca nu stie de unde o doare ca toati banii ce ia luat sa vada ca nu are valoare si o scapa de ...  , in afara de de noroc mai este si ghinion , femeile nu prima data nu is stiu locul si cine sunt sau ca au mai fost matriarhat si au cazut ca au ramas doar basme si nu legende de cit timp a trecut

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...