Sari la conținut

Oana (fosta colega Adelei) 0740775807 , 0747869223


Postări Recomandate

Vizitator Fater
Reputație: 0

http://www.oradea.net/anunturi/studenta-simpatica-te-astept-la-nebunii--anunturi-gratuite-444048.html

Numarul acesta nu este cumva al dansei...dupa descriere asa imi pare..daca e asa atunci trebuie pus in topicul titlului si numarul actual

Anuntul respectiv a fost adaugat de aceeasi persoana , ca si anunturile ei mai vechi. Deci nr 0749549787 sigur ii apartine!
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea - Vecin cu zeul nostru, stapanul nostru, maestrul nostru, PISICUTS
  • Oras:Oradea - Vecin cu zeul nostru, stapanul nostru, maestrul nostru, PISICUTS

De cand si-a pus prima oara anunt, pe un site oradean .. am vrut sa o intalnesc. Parca ceva ceva .. mirosea ciudat. Intradevar, stau linistit .. o contactez pe site .. raspunde sec peste 2 zile, un mesaj cu servicii, dar nr de tel, contact nimic. Ii dau iar mesaj, ii cer numar sau id .. n-a raspuns nici in ziua de azi. In gandul meu : e clar si cu tine. In fine, trec zile la rand .. apar si pe aici unele postari .. mai o recenzie pozitiva .. imi iau inima in dinti si sun la numarul postat de Taticu'. Bine, sincer sa fiu am sunat la altele prima oara, ea fiind singura care a raspuns.

Imi raspunde o voce cam groasa putin, mie mi-a dat impresia de etnie la telefon. In timp ce vorbeam deja instinctul imi zicea : las`o janeeeeee. Imi comunica tarifele, intreb in ce zona sta (oricum stiam, dar faceam pe prostu) Zic .. hai bun .. fac un dus, si in 20-30 de minute ajung la tine. Stau in celalalt capat, deci cam in juma de ora. 

Ajung in spate la ziga-zaga, mai sun .. imi comunica blocul, etajul, apartamentul, etc. Urc la etaj, chiar langa apartamentul ei, era o fata cu usa deschisa. Cine satana o fi pus`o sa stea cu usa deschisa ... habar nu am. Eu ca boul o si salut .. aproape ca am intrat in apartamentul ala  :laugh2 Noroc ca Oana mi-a zis numarul apartamentului dinainte si am intrebat-o : cu tine am vb la tel ? Evident .. fata mirata .. s-a uitat stramb la mine si a intrat inapoi in vizuina ei.

Bat la usa(care trebuie) imi deschide o fata circa 170, undeva la 55kg. Dar alea 55 de kg, sa nu va treaca prin cap ca se refera la 90-60-90.

S-o luam asa : Cap, trunchi si picioare. Ei bine, fata are 2 din 3. 

Cap  :laugh2  : Zambet frumos, frumusica la fata, tunsa scurt(aproximativ ca in poza) Deci, placuta. Are un look de ala, din care iti dai seama cam ce face, dar per total placuta. Aici un +

 

Trunchi : Aoleuuuuuuuuu praf zero..... urat, dizgratios. Are sani maricei, dar lasati .. incredibil de lasati si moi. Si ce nu mi-a placut delocccccc este faptul ca are la burta, in zona buricului, Nici nu stiu cum sa ma exprim .. are vergeturi si carne adunata. Deci jur ca nu stiu cum sa explic, dar o forma tare tare ciudata, iesea foarte tare in evidenta. Mai avea si o pata parca acolo, negricioasa. O fi semn ca a nascut .. o fi ca a slabit dintr-o data .. habar nu am.. Dar ce pot sa zic e ca, iti taie cheful instant. De asta am si pus-o pe burta  :laugh2

 

Picioare : Ei bine, cum ziceam .. 2 din 3. Are picioare lungi, frumoase. Si cur frumos. Putin moale, dupa cum ziceam .. cred ca slabit drastic. Tot un + si aici.

 

Mult nu am stat la povesti, dar e primitoare si zambareata. Nu mi s-a parut plictisitoare deloc. Ea s-a dezbracat rapid, eu mai incet, oricum, dupa ce s-a dezbracat, si am vazut ce nu trebuia (sanii si 'burtica') .. m-am hotarat si i-am zis ca stau doar 1 numar. Platit 100Ron, banu inainte.

Intins in pat, a inceput cu o mini-labutza, pret de 2 minute, pe urma mi-a imbracat mititelul, si a inceput cu un oral bunicel, chiar mi-a placut. Era mai mult cu spatele la mine .. nu prea vedeam eu ce face ea acolo .. dar ok .. a fost bine. Dupa cam 2-3 minute, s-a oprit. As mai fi vrut dar ... 'ce sa si faci'. Si s-a intins pe spate. Eu aveam imaginea aia horror in fata mea  .. am rugat`o sa stea capra. No coment, s-a pus capra. Am intrat putin greu, dar dupa nici 20 de secunde, pompat de 3-4 ori... lubrifiere naturala, era placut deja. Aici un + Dar .. nu stateam prea bine .. asa ca am rugat-o sa vina mai pe marginea patului. Eiii si patul ala asa mititel .. firar el sa fie .. nici cum nu gaseam pozitie. Si zic hai .. te rog .. stai pe burta. No coment, fata e ff ascultatoare, cel putin cu mine asa a fost. Zambareata si parcaaaa parca client oriented. Un + si aici.

Pe burta am continuat maxim 3-4 minute(sunt mai rapid ca usain bolt, mai ales cand f#t :laugh2 ) si inainte de finish, am scos`o ca na .. nu stii.. era si prezu stramt .. mai ejaculezi in el .. se sparge.. etc.. sa fiu gentleman pana la capat, si am luat`o la mana. Ei bine .. cand am scos-o .. un miros.. nu puternic, dar destul .. m-a cam lovit la nas. Terminat in prez, mi-a adus servetele umede. Am sters instrumentul .. si mai mult pe maini, dar in fine.

Note .. note .. Iar sunt rautacios si ironic. Dar pe buna dreptate. Si eu lucrez cu clienti, si stiu ca nu merge pe jumatati de masura. Deci ca la scoala:

 

Locatia : O garsoniera, cred. Curata, no coment. Nu am vizitat baia. Facusem dush inainte cu 10 minute. Dau doar 8 pentru ca era cam intunecat, si nu o arde cu lenjerii. Are o patura pusa peste pat .. 

Aspect : fata 6.5, picioare-cur 6, sani-abdomen 2 (sry mami) = 4,8 (corigenta, ne auzim la toamna. Nu asta, cealalta ca sa ai timp  :laugh2 )

Igiena : Auchh .. 4 . Nu a facut dush inainte de mine. Mirosul era specific, a ... Bleach! Deci corigenta si aici. Grija domnisoara, inca una si NU ne mai vedem la toamna  :laugh2

GFE : Aici cred ca tine de bani, si de gustul clientului. Nu am intrebat de fk, si de astea, (nici nu m-a tentat, sincer sa fiu) dar s-a comportat foarte frumos. A zambit, a deschis subiect, s-a conformat, etc. Nota 8.

Oral : 8.5 - spre 9. Protejat, dar a fost placut. Ori o fi fost din cauza ca imi era frig, si era placut asa .. caldut  :laugh2  neah .. glumesc. A fost bunicel oralul.

Normal : 7 spre 8. A fost bun si normalul, mi-a placut ca s-a umezit natural, dar finalul a stricat tot. 

Halatul: 100Lei. 1 numar Oral Protejat + normal Protejat. Undeva la 10 minute. Dar sa nu ma intelegeti gresit. Sunt sigur ca fata sta cu clientul poate si juma' de ora la 1 numar. EU am stat doar atat ca na .. fac concurs cu Usain Bolt.

De recomandat ... Da .. 1 data, pentru cei care cauta ceva nou sau nu au fost la ea niciodata.

De revenit ? Neah` .. poate la corigenta din toamna. Dar nu asta .. cealalta .. pana atunci poate baga niste abdomene si ia corigenta.

PS : NU sunt rau. Sunt doar ironic  :laugh2

Bafta la BANI. 

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea - Vecin cu zeul nostru, stapanul nostru, maestrul nostru, PISICUTS
  • Oras:Oradea - Vecin cu zeul nostru, stapanul nostru, maestrul nostru, PISICUTS

Da, confirm si eu. Chiar am vazut poza asta la ea pe calculator, cu fatza la vedere. Am vazut 2-3 chiar, cand sa plec de la ea, tot se uita prin poze, cauta care sa le foloseasca. Dar pozele sunt facute in unghiuri care s-o prinda bine, si prea multe reusite nu are. Are 2-3 reusite, la care era chiar si ea blocata, ca tot dadea in stanga si dreapta de sageti, si se gandea care s-o foloseasca.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Va salut! Astazi am reusit sa o cunosc si eu pe aceasta domnita dupa foarte multe incercari facute de vreo 3 zile, mai mult am comunicat prin sms si am inteles de ce: Am folosit al doilea nr.(0756757492) si fiind atras de pozele pe care le-au postat doi comfrati am fost foarte nerabdator sa ajung la ea. Domnita s-a mutat pe strada pascal in Rogerius in apropierea magazinului 3 g, chiar era cu bagajele la vedere. Ca si aspect mi-a placut, avea lipsa doar machiajul, vopsita brunet, pantaloni mulati ce ii scotea in evidenta picioarele lungi si silueta, o bluza tot stransa pe corp sub care se ascundeau sanii, la care ma si gandeam cum o sa-mi bag nasu si sa-i pupacesc..     Ap. cu o camera, bucatarie, baie, curat, pat mare..tv si putina muzica ce mai vrei..Am spus ca raman pt un normal pt 80 lei care i-am si dat inainte fara sa specifice, desi combinat cu oral era 100 lei. Mai schimbam ceva vorbe, in timp ce ne dezbracam si ne asezam pe pat, eu incepand la pupat de sus pana jos tot, curata, avea miros inca de la gelul de dus, manichiura ingrijita la fel si pedichiura..ea in acest timp nu isi lua mana dupa gigi. Vroiam si o limbuta pt ca pisi era epilata si nu am simtit miros ciudat, dar o zis ca alta data ca se gadila (probabil nu eram proaspat barbierit) Dupa cateva minute monteaza prezu sa incepem ea fiind pe spate, nu foloseste lubrifiant, chiar simteam cum se umezeste pasarica, eu maream ritmul in timp ce ea suspina si ofta din cand in cand. M-am oprit un pic sa o imbratisez ca era sa termin (nustiu daca s-a prins de figura) si am rugat-o sa vina ea deasupra, dupa care imediat...acum eram foarte ocupat, mai faceam o contra miscarilor ei, ma jucam cu sanii, mai pupam manutele, super..Fiind asa placut, sa nu uit de mine si sa profit de aspectul ei am zis sa ii dau din spate, schimbat pozitia fara comentarii..Aici am avut o priveliste super, funduletul rotund, tatuajul si un mijloc ca aveam impresia ca il pot cuprinde cu mainile. Dupa cateva min de dat ,,la cama" chiar daca in pozitia asta nu da nici o contra am terminat in prez. Apreciez la ea ca avea tel pe silentios care l-a verificat dupa ce s-a imbracat. M-am uitat la telefonul meu sa nu fi sunat cineva..2 apeluri de la sefu (era suparat ca nu ajung la firma), am uitat de mine, trecuse 40 de min..  servit cu servetele umede si multumind pentru placerea oferita! Imbracat repede, pupat manuta ei si pe amandoi obrajii.., NOTE: locatie 8, aspect 9 simpatica,corp atletic picioare lungi; igiena 10, proaspat venita de la dus; atitudine 9 mi s-a parut foarte comunicativa si sociabila, oral nustiu cum face dar as incerca, la normal 9 , gfe 8 pt ca nu saruta, de revenit eu zic DA! spor baieti

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

     Buna domnilor,

 

     Am trecut-o si eu in revista pe Oana, sunat la numarul din titlu cu 492 in capat, programat in 15 min la aceasta in spatele pietei rogerius pe Pascal,...,  ajuns sus ma intampina o domnisoara pe la 175, 50-55 kg, satena cu suvitze ca-n poze, intr-un halat de baie albastru si papuci de casa, la fata nu e top model dar nici urata nu este, facand o comparatie intre pozele de pe site si realitate, este clar ca pozele sunt pelucrate incat sa o avantajeze.

 

     Foarte primitoare si deschisa ma invita la o tigara, refuz politicos fiind nefumator, baia nu am vizitat-o fiind dushat ca de obicei de acasa, ma fac comod in camera de lucru, mare si spatioasa cu un pat care scartaie destul de tare in timpul actiunii. Am optat pentru OP+NP 100 ron/numar, achit suma dupa care Oana isi da jos halatul de baie ramanand intr-un sutien si chilotei roz, aici vazandu-se clar sanii ce mai aveau putin si  zburau din sutien dar clar afectati de gravitatie.

     O scap de cele doua piese roz,  pielea este fina cu un miros placut de crema de corp, pasarica nu era proaspat epilata aici un minus fiind un iubitor de lins pasarici,  ne intindem pe pat, ma joc cu sanii ei care cu toate ca sunt lasati sunt de dimensiuni destul de mari ceea ce mie imi place, sfarcuri mari ce reactioneaza imediat la mangaieri si linsaturi, intre timp aceasta monteaza protectia si trece la un oral care clar i-a placut, stie ea de ce, pentru mine nefiind nimic special avand in vedere ca era  protejat si fara atentie la zonele alaturate, ii cer sa vina la un lady on top unde se misca bine tipa, sanii jucau din stanga-n dreapta (ador femeile cu sani mari la care ai de ce prinde), ne-am gasit imediat ritmul si de placere o strangeam  puternic de sani fara absolut nici un fel de comentariu. Am trecut apoi la un  :doggystyle  unde am observat ca toata era uda, prezervativul transformandu-se din rosu in alb, pe la spate nu a pre contrat, dar era clar ca-i  placea dupa cum mieuna, am intrat in ea si i-am dat la buci  cat de tare am vrut fara  sa aud  "au ca ma doare". Am intins-o pe final pe burta, picioarele incrucisate sa fie stramta bine la pasarica, m-am intins peste ea, i-am cuprins sanii, pompat puternic si finalizat in casca de protectie o intreaga cresa de copii. M-am stres cu un servetel umed, nu am vrut sa vizitez baia fiind destul de grabit, intre timp i-am spus ca vreau sa mai trecut pe la ea pentru o ora  dar cu niste schimbari privind oralul. Am ramas sa ne auzim la un telefon saptamana ce vine  fiind deschisa la ON pentru cei care au mai fost la ea si au o igiena pe placul acesteia.

 

Note:

Locatie: 9 - curat, mobila mai veche dar nu m-a interesat, baia nu am vizitat-o.

Aspect: 8 - sani mari dar lasati (mie sincer mi-au placut mult de tot chiar si asa), picioare lungi, fund bombat cu un  tatuaj frumusel deasupra, carnea e cam moale pe ea, nu prea are tonus muscular, iar mijlocul acesteia care a fost comentat de alt confrate, chiar are un mic defect dar se poate trece peste cu mare usurinta fiind insesizabil pe la spate.
Oral: 6 - chiar daca ii place sa o suga, o face cam mecanic, cu protectie, fara deep si artificii tehnice. La a doua vizita poate ma surprinde.
Normal : 9 - am schimbat doar doua pozitii fiind grabit, fara mofturi la   :doggystyle   unde-mi place sa fiu mai :angry , se umezeste si se excita bine.
Igiena: 8 - curata, pielea fina, aranjata la fatza, dar pentru pasarica nerasa proaspat ii scad doua puncte.

GFE: 9 - foarte comunicativa, iti da senzatia ca va stiti de mult timp, chiar mi-a placut, si m-am simtit in largul meu, nici o clipa nu m-am simtit grabit sau chestii de genul acesta.

Halat: 100 RON    OP+NP/ numar , actiunea cam 15 min pentru ca eram grabit, dar in  cele 15 m-am simtit satisfacut, finalizand glorios si fiind dornic sa revin prentru o vizita mai lungaaa.

 

Raport pret/calitate: eu zic ca este ok, de recomandat o recomand tuturor futaciosilor ca trofeu, celor cu pretentii mai mari nu cred ca le va fi pe plac, in schimb iubitorilor de sani mari chiar si  afectati de gravitatie..."treceti pe la ea", stiti voi "gusturile nu se discuta".

 

Spor la fete cat mai faine si experiente cat mai placute.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Fiind decis dupa prima vizita sa mai revin pentru niste imbunatatiri ale serviciilor, I-am mai facut o vizita domnisoarei, asa ca nu o voi mai recenza cap-coada, ci am sa specific doar plusurile si noutatile:

- am ales o ora 200 ron, ON+NP.

- ON executat foarte bine, fara graba, cu tentative de deep, cu multa umezeala cum I-am spus ca-mi place. Ii cresc nota aici de la 6 la 9. Daca ar fi acceptat finalizare orala avea 10.

- tinuta de show de data aceasta a fost mult mai sexy, pantofi negri cu toc, lenjerie albastra deschis, ciorapi de nailon pe culoarea piciorului si o rochitza scurta neagra de-ti era mai mare dragul sa o privesti si dezbraci.

- actiunea s-a petrecut cu ciorapii si tocurile pe ea, am eu un fetish pentru treaba asta, mi l-a facut fara comentarii, s-a implicat mult mai tare, a venit cu propuneri de pozitii, gemea foarte placut. Primul numar finalizat in caciulitza din misionar cu picioarele ei la mine pe umeri, al doilea numar finish pe sanii acesteia in urma unui ON. Aici ii cresc nota la normal de la 9 la 10.

- atitudine, mult mai degajata, relaxata si cu chef de tavaleala. Deci GFE de la 9 la 10.

- igiena a fost mai ok, pasarica proaspat epilata cu un miros si gust placut de la crema de corp. Aici la fel ii cresc nota de la 8 la 10.

- am vizitat si baia care este dotata cu gel de dush, prosopul mi l-a dat de la ea din dulap care era curat si frumos mirositor.

 

Numai bine domnilor.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Numar nou pe anuntul de azi:  0742909452 , se poate adauga in titlul topicului.

 

Descriere 
tanara,satena ,ochi caprui,sani mari,fund bombat,sexy,ofer companie intima si placere 100% domnilor generosi . Nu raspund la mesaje si nr ascuns 

TE ASTEPT : 0742 909 452

 

http://www.oradea.net/anunturi/satena-unguroaica-draguta-te-astept--anunturi-gratuite-458880.html

Link spre comentariu

inca un numar de telefon  .

 

anunt din data de 21.12.2013 .http://www.oradea.net/anunturi/-satena-sexxy-te-astept--anunturi-gratuite-459382.html

Satena seducatoare,curata,finuta si discreta,ofer momente de extaz domnilor generosi si discreti doar la locul meu de refugiu. Nu raspund la nr prv. Te astept ! poze reale

Tel: 0742 937 926

 

 

 

pozele atasate anuntului sunt aceleasi ca in postarea numarul 35 a lui bombonelu_21 dar numarul  de telefon e altul.

Link spre comentariu

S-a reintors , nr nou. 0746 681 903

 

http://www.oradea.net/anunturi/satena-cu-forme-te-astept--anunturi-gratuite-475929.html

 

 

SATENA CU FORME TE ASTEPT

 

Descriere

Satena atragatoare,plina de viata si lipsita de inhibitii,ofer companie intima domnilor generosi si manierati la domiciliul meu,vom avea o comunicare intima si profunda,o relatie de sex si in acelasi timp si o prietenie,alaturi de mine vei cunoaste diferenta,nu mai sta pe ganduri,fa-mi o vizita! TEL 0746 681 903 TE ASTEPT!!

 

 

Aceleasi poze...

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

N-am sa scriu o noua recenzie, vin doar cu noutatile ultimei vizite si notele:

 

- Locatie noua, zona Bila pe Milcovului la D-uri.

- numarul pentru programare  0740775807,  Pisicuts se poate motifica in titlul topicului.

 

 

Note:

Locatie: 9 - curat, mult mai spatioasa ca si vechea locatie, pat mai mare si mai confortabil,  baia curata cu tot ceea ce e nevoie.

Aspect: 8 – punctul forte sunt sani mari care sunt afectatie de gravitatie (nimic deranjant pentru mine), picioare lungi foarte sexy pe tocuri, fund bombat cu un  tatuaj frumusel deasupra, carnea e cam moale, are un mic defect la sold aproape insesizabil.
Oral: 9 – nici cum nu accepta finalizarea orala.
Normal : 10 – a acceptat toate pozitiile fara nici un fel de comentariu, isi da silinta, iar implicarea acesteia  fata de primele vizite este incomparabila.
Igiena: 10 - curata, epilata total, pielea fina, era prospat iesita de sub dush, putin umeda pe corp.

GFE: 10 – foarte open minded, nu vorbeste fara ea, o companie placuta si o amanta desavarsita.

Halat: 100 RON    ON+NP un  numar , actiunea cam 45 min, fara stres, sau ochi pe ceas.

 

Raport pret/calitate: la 100 ron numarul sau 200 ora, este mai mult decat bine, eu cu siguranta voi reveni si  o recomand cu drag tuturor

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

N-am sa scriu o noua recenzie, vin doar cu noutatile ultimei vizite si notele:

 

- Locatie noua, zona Bila pe Milcovului la D-uri.

- numarul pentru programare  0740775807,  Pisicuts se poate motifica in titlul topicului.

 

 

Note:

Locatie: 9 - curat, mult mai spatioasa ca si vechea locatie, pat mai mare si mai confortabil,  baia curata cu tot ceea ce e nevoie.

Aspect: 8 – punctul forte sunt sani mari care sunt afectatie de gravitatie (nimic deranjant pentru mine), picioare lungi foarte sexy pe tocuri, fund bombat cu un  tatuaj frumusel deasupra, carnea e cam moale, are un mic defect la sold aproape insesizabil.

Oral: 9 – nici cum nu accepta finalizarea orala.

Normal : 10 – a acceptat toate pozitiile fara nici un fel de comentariu, isi da silinta, iar implicarea acesteia  fata de primele vizite este incomparabila.

Igiena: 10 - curata, epilata total, pielea fina, era prospat iesita de sub dush, putin umeda pe corp.

GFE: 10 – foarte open minded, nu vorbeste fara ea, o companie placuta si o amanta desavarsita.

Halat: 100 RON    ON+NP un  numar , actiunea cam 45 min, fara stres, sau ochi pe ceas.

 

Raport pret/calitate: la 100 ron numarul sau 200 ora, este mai mult decat bine, eu cu siguranta voi reveni si  o recomand cu drag tuturor

accepta FK ?

Link spre comentariu
Reputație: 2540
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

salutare tuturor! ..

 

cu ceva bani in plus de cheltuiala, am decis sa ii fac o vizita.. am sunat am intrebat de preturi 100 lei/fin si 300 lei/h (cate fin ma tine) ... am negociat ca 200 lei/2 finalizari (am intrebat-o cat am la dispozitie sa le termin, a zic pana le termin, per total a fost o ora +/- cateva minute)

 

incerc sa fiu direct la subiect..

 

locatie: 9 apartament destul de mare in spate la bila, curat, baie curata, prosopul era cam suspect (mirosea ciudat, nu era "proaspat")

 

aspect: 8, este fata din poze!.. dar, pozele is "lucrate" putin, la fata si la fund e superba (ca si in poze) .. sanii cand is da sutienul jos is cam lasati dar nimic deranjant!! pana aici e superba dar!!! din pacate abdomenul nu e ca in poze, are putina burta gelatinoasa si vergeturi .. cam naspa dar se poate ignora!

 

oral protejat: 6, era executat interesant, dar foarte scurt! drept e ca nici nu am insistat sa mai faca..

 

normal: 10 cu felicitari!!!!!! :X .. se misca foarte bine, isi plimba mainile pe tine, contre, etc... pe langa asta, nu stiu cum dar avea o pussy destul de stramta, era super.. plus sse umezea natural :X

 

eu o sa o mai vizitez cu siguranta!! in ciuda faptului ca nu arata chiar ca in poze!!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna, 

Zilele trecute am decis sa-i fac o vizita acestei domnisoare. Sunat si programat in 15 min. Am ajuns si am urcat la locatia ei. Nu este chiar ca si in poze... m-a servit cu un pahar de suc si am vb una alta inainte de actiune. Am ramas la 1 nr 100 lei OP/NP.  A inceput cu un oral destul de bun, apoi am schimbat 2-3 pozitii si am terminat in caciulita

 

Notele:

 

Locatie: 9 - curata, pat mare si confortabil,  baia curata

Aspect: 8 –  sani mari , un pic lasati, picioare lungi foarte sexy pe tocuri, fund bombat, carnea e cam moale (a slabit dintr-odata mult)
Oral: 9 – .
Normal : 9 – accepta orice pozitie fara nici un fel de comentariu
Igiena: 10 - curata, epilata total, pielea fina,

GFE: 10 – foarte de treaba, poti vorbi cu ea orice

Halat: 100 RON    ON+NP un  numar , actiunea cam 25 min

 

Raport pret/calitate: S-ar putea si mai bine.Nu cred ca voi reveni. Pentru trofeu merita bifata

  • Like 6
Link spre comentariu

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Salut  , o recenzie mai scurta

 

 

  Am vizitat-o si eu pe aceasta domnisoara , locatia milcovului , un apartament situat la ultimul etaj ( nu stiu ce au de mai toate stau la ultimile etaje :D )

Domnisoara nu e nici pe aproape cu cea ce se vede in poze , foarte distanta , intrata in apartament schimbat cateva vorbe dupa care am trecut la actiune 

 domnisoara a incepun in cu OP foarte banal , dupa care am trecut la NP , schimbat cateva pozitii misionar , lady on top dupa un doggy unde am si finalizat .

 

  note locatie 8.5

          aspect 7

          OP   7

          NP  7.5

          igiena 8.5 ( mie nu mi sa parut foarte curata)

           Aspect 8 ( sani mari dar lasati)

         GFE  din partea mea un 7 (poate cu alti s-a comportat mai bn )

          

                 decartat 80 lei ( pretul pe masura serviciilor)

 

               P.S   trebe sa ma uit de 1000 de ori la poze inainte sa merg :D

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...