Sari la conținut

Cluburi din Bucuresti pentru a întâlni străini


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fetelor, ce ma sfătuiți .. cine știe la Bucuresti unde stau cei mai mulți străini? 

 Cluburi, baruri?

Eu doresc ca sa ma axez doar pentru straini 100%.

Am auzit ca exista un Club in București, numit “ The Buddhist”..acolo ai șanse mari sa găsești multi străini, dar cică clubul este frecventat și de foarte mulți Romani cu capital. Sper ca ți-am fost de ajutor ;)
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am auzit ca exista un Club in București, numit “ The Buddhist”..acolo ai șanse mari sa găsești multi străini, dar cică clubul este frecventat și de foarte mulți Romani cu capital. Sper ca ți-am fost de ajutor ;)

 

Ai trimis femeia/barbatul fix in gura pestilor ce sunt mana in mana cu garda felicitari! 

Fetelor, ce ma sfătuiți .. cine știe la Bucuresti unde stau cei mai mulți străini? 

 Cluburi, baruri?

Eu doresc ca sa ma axez doar pentru straini 100%.

Vezi ca este multa invidie pe aici! Ai grija ce sfaturi iei in considerare!

 

Cauta pe centrul vechi!gasesti multi straini! Dar ai grija cu cine te bagi in seama!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ai trimis femeia/barbatul fix in gura pestilor ce sunt mana in mana cu garda felicitari! 

Vezi ca este multa invidie pe aici! Ai grija ce sfaturi iei in considerare!

 

Cauta pe centrul vechi!gasesti multi straini! Dar ai grija cu cine te bagi in seama!

Habar n-aveam =))
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

 

Fetelor, ce ma sfătuiți .. cine știe la Bucuresti unde stau cei mai mulți străini? 
 Cluburi, baruri?
Eu doresc ca sa ma axez doar pentru straini 100%.

 

Bună.  Nuba,  BOA (Beat Of Angels),  Player,    și  fă-ți cont pe Couchsurfing , însă pe Couchsurfing fii atentă  la pozele lor,  detalii din poze care te pot ajuta să îți dai seama dacă au bani sau nu.  ( locuința lor,  mașina,  outfit-uri,  ceasurile purtate,   ș.a.  criterii ) . De la străini știu următorul lucru  :  Înainte să vină în Ro,  străinii mai folosesc  și hookuptravels.c.o.m,  și easterneuropeanwoman.c.o.m.  , pentru a agăța femei.  Am scris așa cu puncte fiindcă nu permite forum-ul altfel, și nici nu e conform regulamentului, să bag linkuri.  Cred.  Nu știu sigur.  Indiferent dacă ele  sunt pe bani sau nu, străinii caută, destul de mulți, pe acele site-uri,  asta  dacă nu cunosc nici un localnic.   Sau deja cunosc expats de aici.  Și atunci e mai bine pt. ei și mai  puțin bine pt. tine.    :)  Expații, unii din ei,  sunt zgârciți. Dar îți doresc noroc, și talent la vorbe meșteșugite și carismă.   Some of those guys don' t really care if they pay or not.  Știu  fete care așa  au găsit.

Ia-ți încă o prietenă, minim,  și care să arate bine,  și mergi in primele 3 cluburi pe care ți le-am sugerat.

No hate &  peace all.  Și, către ceilalți  membri care ar vrea să sară,  amintiți-vă că fata s-a adresat de genul  :  "Fetelor ! "

Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București
Fetelor, ce ma sfătuiți .. cine știe la Bucuresti unde stau cei mai mulți străini? 

 Cluburi, baruri?

Eu doresc ca sa ma axez doar pentru straini 100%.

Fetelor, ce ma sfătuiți .. cine știe la Bucuresti unde stau cei mai mulți străini? 

 Cluburi, baruri

 

O să mă scrii in privat, sunt strain, frumos, vin des in București

Și vorbesc românește. Pa pa

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...