Sari la conținut

roxy 0732441178


calin71

Postări Recomandate

  • Telefon: 0726705146
  • Oras:Craiova
  • Telefon: 0726705146
  • Oras:Craiova

Salutare !

Acum am plecat de la Roxy, o fată super, cu mare potențial, puțin "diferită" față de celelalte fete pe care le-am vizitat.

Locația este ok, pozele sunt făcute acolo, in zona Pieței Mari nota 8.Are mai multe anunțuri, cu poze false unele din ele, așa cum chiar ea a recunoscut.

Roxy este o femeie adevărată care chiar te face sa te simți mascul. Știe f bine ce trebuie să facă ptr a te simți bine.Actiunea a început cu op la cere, tente de Deep unde am mai incercat eu sa forțez puțin, chiar nu a comentat. Nota 8.

Am continuat cu normal, prima data misionar și apoi mama iedului, unde am și finalizat. Da senzația că îi place ceea ce face și chiar te îndeamnă să "dai tare", "fute-ma tare " ,ce sa mai SUPER ! Nota 9.

O chestiune ciudată a fost faptul că avea nr meu salvat în tel. , deși eu nu îmi aduc aminte sa îi mai fi trecut pragul...🤔

Mulțumesc Roxy !

  • Like 1
  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 4 minute, baxy2 a spus:

Salutare !

Acum am plecat de la Roxy, o fată super, cu mare potențial, puțin "diferită" față de celelalte fete pe care le-am vizitat.

Locația este ok, pozele sunt făcute acolo, in zona Pieței Mari nota 8.Are mai multe anunțuri, cu poze false unele din ele, așa cum chiar ea a recunoscut.

Roxy este o femeie adevărată care chiar te face sa te simți mascul. Știe f bine ce trebuie să facă ptr a te simți bine.Actiunea a început cu op la cere, tente de Deep unde am mai incercat eu sa forțez puțin, chiar nu a comentat. Nota 8.

Am continuat cu normal, prima data misionar și apoi mama iedului, unde am și finalizat. Da senzația că îi place ceea ce face și chiar te îndeamnă să "dai tare", "fute-ma tare " ,ce sa mai SUPER ! Nota 9.

O chestiune ciudată a fost faptul că avea nr meu salvat în tel. , deși eu nu îmi aduc aminte sa îi mai fi trecut pragul...🤔

Mulțumesc Roxy !

Si eu iti multumesc 🙏🙏🙏🙏🥰

Pozele de pe nimfo sunt reale.. Pozele de pe publi nu.. 

Te mai astept! 

Pupici😋😋😍🥰🙏

  • Like 5
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
La 15.03.2022 la 19:55, noname25 a spus:

Nu stiu ce sa zic poate esti blocat dintr-un motiv anume🥺😕🤳

Daca eram blocat imi dadea cu linie ocupata.. Si plus de asta nu aveai motiv de ce sa ma blochezi, Cauta-mi numarul meu la blocate e cu 821 la sfarsit 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...