Sari la conținut

roxy 0732441178


calin71

Postări Recomandate

Acum doua zile avand treaba prin Craiova am zis sa nu ratez sansa si sa ii fac o vizita Roxanei. 

Ii dau un mesaj sa o intreb pe la ce ora e libera si cam dupa 10 minunte ma suna, fiind in zona ii spun ca o sa ajung repede.

Ajuns in locatie am fost placut surprins de Roxy mai ales ca prin atitudinea ei m-a facut sa ma relaxez si sa ma simt ca si cum ne stim de mult timp. 

Actiunea a inceput cu 69, nu m-am putut abtine, labiile mari si carnoase sunt irezistibile pentru mine 🤤dupa care a urmat sex in misionar si capra, iar la final inca un 69 unde am finalizat. Dupa finalizare a mai tinut-o in gura timp de cateva minute, cred, nu am stiut cum sa reactionez, dar am lasat-o sa isi faca talentul. Nu mai zic de “mai tare”, “mai repede”, “baiat rau” care au incins atmosfera.

Atitudine foarte placuta, comportament  ireprosabil. De servicii am fost multumit plus ca nu m-am simtit niciun moment grabit. 

Cu siguranta o sa imi fac drum mai des pe la Craiova.  :) 

  • Like 6
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 2 ore, danydagher a spus:

Acum doua zile avand treaba prin Craiova am zis sa nu ratez sansa si sa ii fac o vizita Roxanei. 

Ii dau un mesaj sa o intreb pe la ce ora e libera si cam dupa 10 minunte ma suna, fiind in zona ii spun ca o sa ajung repede.

Ajuns in locatie am fost placut surprins de Roxy mai ales ca prin atitudinea ei m-a facut sa ma relaxez si sa ma simt ca si cum ne stim de mult timp. 

Actiunea a inceput cu 69, nu m-am putut abtine, labiile mari si carnoase sunt irezistibile pentru mine 🤤dupa care a urmat sex in misionar si capra, iar la final inca un 69 unde am finalizat. Dupa finalizare a mai tinut-o in gura timp de cateva minute, cred, nu am stiut cum sa reactionez, dar am lasat-o sa isi faca talentul. Nu mai zic de “mai tare”, “mai repede”, “baiat rau” care au incins atmosfera.

Atitudine foarte placuta, comportament  ireprosabil. De servicii am fost multumit plus ca nu m-am simtit niciun moment grabit. 

Cu siguranta o sa imi fac drum mai des pe la Craiova.  :) 

🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩Te astept cu drag

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Disponibila pt programari 

Nu trimit poze sau video cu mn. Nu. E putem vedem video. Oricum nu folosesc wapp. 

Nu deranja inutil! In caz contrar numarul va ajunge la block! 

Numarul va ajunge de asemenea la block si in cazul nerespectarii programarilor

Multumesc! 

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...