Sari la conținut

roxy 0732441178


calin71

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 5 ore, noname25 a spus:

Dispo

IMG_20220515_135155.jpg

Roxy eu am fost la tine și mi-ai plăcut.Aceasta cred că este poza care arată realitatea că ești o fata frumoasa.As dori că toți clienții care vin la tine sa te respecte și să te aprecieze.

  • Like 10
  • Mersi 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 2 ore, Dlgoe.. a spus:

Roxy eu am fost la tine și mi-ai plăcut.Aceasta cred că este poza care arată realitatea că ești o fata frumoasa.As dori că toți clienții care vin la tine sa te respecte și să te aprecieze.

🤩 🤩 🤩 🤩 Ms frumos

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

In urma recenziilor citite am ales sa merg la Roxy 

Vineri am sunat si programat ora 14 

Am ajuns la locatie unde am asteptat 10 min apoi am urcat 

Si-a cerut scuze de 10 ori pentru intarziere , lucru de apreciat !

I am spus ca drept pedeapsa o voi linge in pizda , aceasta gluma a excitat-o foarte mult !

Gluma , negluma  dar am trecut la treaba infruptandu-ma din pasarica ei care are labiile 

foarte mari si carnoase O adevarat provocare sa simti gura plina de labiile ei dulci si zemoase   La propunere ei am trecut in 69 si a inceput sa-mi faca un oral de vis 

cu lins de oute si tot pachetul  Au oprit-o de cateva ori deoarece ma termina din oral si vroiam sa-i pentrez si piersicutza

Am luat-o pe la spate mangaindu-i fesele in timp ce o penetram  Se misca perfect in pula  Adora sa faca oral sa fie linsa 

si penetrata  Se umezeste natural si simti ca faci dragoste cu sotia sau iubita ta ! Finalizaea a fost orala !

Ca de fiecare data cand ma simt bine cu o fata  mi-am sunat sotia care ia multumit personal la telefon !

Roxy era uimita de cum e posibil sa am o relatie atat de deschisa cu sotia !

Ne-am despartit imbratisati sarutand-o pe frunte si obraji ca doi prieteni , cu promisiunea ca ne vom revedea!

Note 

Atitudine -10

Oral -10

Vaginal -10

De revenit cu siguranta !

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 2 ore, Alberto-Cris a spus:

In urma recenziilor citite am ales sa merg la Roxy 

Vineri am sunat si programat ora 14 

Am ajuns la locatie unde am asteptat 10 min apoi am urcat 

Si-a cerut scuze de 10 ori pentru intarziere , lucru de apreciat !

I am spus ca drept pedeapsa o voi linge in pizda , aceasta gluma a excitat-o foarte mult !

Gluma , negluma  dar am trecut la treaba infruptandu-ma din pasarica ei care are labiile 

foarte mari si carnoase O adevarat provocare sa simti gura plina de labiile ei dulci si zemoase   La propunere ei am trecut in 69 si a inceput sa-mi faca un oral de vis 

cu lins de oute si tot pachetul  Au oprit-o de cateva ori deoarece ma termina din oral si vroiam sa-i pentrez si piersicutza

Am luat-o pe la spate mangaindu-i fesele in timp ce o penetram  Se misca perfect in pula  Adora sa faca oral sa fie linsa 

si penetrata  Se umezeste natural si simti ca faci dragoste cu sotia sau iubita ta ! Finalizaea a fost orala !

Ca de fiecare data cand ma simt bine cu o fata  mi-am sunat sotia care ia multumit personal la telefon !

Roxy era uimita de cum e posibil sa am o relatie atat de deschisa cu sotia !

Ne-am despartit imbratisati sarutand-o pe frunte si obraji ca doi prieteni , cu promisiunea ca ne vom revedea!

Note 

Atitudine -10

Oral -10

Vaginal -10

De revenit cu siguranta !

🤩 🤩 Te pup

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

As propune un threesome cu sotia  la urmatoarea intalnire cu Roxy ... ar fi mai interesant mai stimabil coleg.. al naibii  de incitant cu 2 pasarici umede si fierbinti :D  :wink2... Ti-ar trebui o locatie mai buna Roxy pe viitor !!!! 

P.S: De apreciat acele partenere care nu sunt geloase cand barbatii mai au aventuri !!!! 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 10 minute, jokervs a spus:

As propune un threesome cu sotia  la urmatoarea intalnire cu Roxy ... ar fi mai interesant mai stimabil coleg.. al naibii  de incitant cu 2 pasarici umede si fierbinti :D  :wink2... Ti-ar trebui o locatie mai buna Roxy pe viitor !!!! 

P.S: De apreciat acele partenere care nu sunt geloase cand barbatii mai au aventuri !!!! 

Suna tentant. Un threesome cu sotia..🤩🤩🤩🤔🤔🤔😣🤩 Nu vreau sa plec din locația asta deoarece este centrala.... 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...