Sari la conținut

nouă*(fake)-0755498507


nicuuu

Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

0755498507 Atras de pozele din anuntu ei ma hotarasc sa o sun imi raspunde imediat imi comunica preturile ei de 150 de lei nr. si 300 de lei ora imi spune nu fac finalizare orala doar corporala ii zic ok nu este problemă dar pozele sunt ale tale da normal garantat nici nu sta in discutie😅😅 ii spun daca tu garantezi pentru ele hai ca vin sa iti fac o vizita si daca esti fata din poze raman la tine fara discuti ii zic da mi adresa pe buzaului langa scoala 2 fata in fata vine un gang o grdinita dupa faci stanga pana in capat pe stanga e o casa si langa casa e blocu unde stau ii zic stai in telefon ca sunt in zona aici nu mai inchide ma dirijat exact cum am scris mai in spate😅 parchez urc sus la ea imi.deschide usa o blondină inaltuță cred ca injur de 1.70 cu breton, slabuță care avea si doua belciuge in obraji destul de aiurea adica erau ceva foarte mari si se vede destul de straniu parerea mea😅😅 ii zic ca nu esti fata din poze si doar putin asemanatoare ii zic frumos nu pot sa iti d au 150 de lei ca nu mi se pare ca arati de 150 de lei dar 100 de lei iti pot oferi daca doresti imi spune respectos ca nu vrea ii spun o seara buna si mi am vazut de drumu meu...fata are si un catel mititel in casa destul de jucaus...parerea mea la 100 de lei mergea incercata odată dar la 150 de lei nu pot sa ii d au...parerea mea cand ceri 150 de lei pe numar trebuie sa arati bine cand imi deschizi usa sa ai tocuri in picioare frumos cu lenjerie intima pe ea sa mirosi a parfum frumos daca ceri 150 de lei nu sa iesi in pantaloni pe tine si cu maieu si mai esti si sictirita in stilu asta nu o sa faci nici un ban😉 dar norocu la eacortele astea de fac bani este ca sunt mai tupeiste si cand urca la ele cate un baiat mai timid imediat inchide usa cu cheia ca si cum ai intrat numai iesi si sunt multi baieti care raman de rusine la ele...in fine pe scurt niciodata niciodata nu face de 150 de lei😉

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...