Sari la conținut

Total


Postări Recomandate

  • Oras:PeTron
  • Oras:PeTron

Am fost lângă credit europe BANK republici este una matura blonda face anal,am rămas cu ea când am ieșit din camera,era una in pizda goală pe acolo o blonda la 20 ani

slăbuță,buna rău

 

 

Am plătit 100 finalizare la total

Tel ‭(0755) 784 778‬

Dai un telefon maine si intreaba ce nr de telefon are pune anuntul ei aici deja mi -ai stârnit interesul

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Am sunat eu acum cateva zile,se lucreaza pe principiul primul venit primul servit,raspunde la doi clienti odată nu are probleme,tipului care a sunat inaintea mea îi spunea adresa si si mie detalii despre servicii si preturi si ca ne putem vedea in 20 de min. Nu aveam cum sa merg in conditiile astea.Sigur mai este cu cineva in locatie se mai auzea o voce de femeie.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Am fost lângă credit europe BANK republici este una matura blonda face anal,am rămas cu ea când am ieșit din camera,era una in pizda goală pe acolo o blonda la 20 ani slăbuță,buna rău

Am plătit 100 finalizare la total

Tel ‭(0755) 784 778‬

 

Am sunat eu acum cateva zile,se lucreaza pe principiul primul venit primul servit,raspunde la doi clienti odată nu are probleme,tipului care a sunat inaintea mea îi spunea adresa si si mie detalii despre servicii si preturi si ca ne putem vedea in 20 de min. Nu aveam cum sa merg in conditiile astea.Sigur mai este cu cineva in locatie se mai auzea o voce de femeie.

 

 

Va rog sa lasati cate o recenzie cu mai multe informatii!

Va multumesc, zi frumoasa!

Bitchy

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...