Sari la conținut

Careva ați fost 0724831325


andrei56789

Postări Recomandate

Vizitator fardugol
Reputație: 0

Heiii...sweetalinalmoust24păcat că stai așa puțin în oraș, n-am apucat decât o tură la tine...baftă la Piatra Neamț și peste două zile La Mulți Ani!

Link spre comentariu

Am revizitat-o pe Alina zilele acestea după o lungă perioadă de timp.Am rămas plăcut surprins că ma recunoscut.E genul de femeie care îți intră sub piele și știe să se facă plăcută.Am ales sa stau o ora,timp in care nu ne-am plictisit unul de celălalt,atât la sex cât și la conversație.Actiunea o păstrez intre noi.Te pup și aștept să te revad.la multi ani!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, fardugol a spus:

Heiii...sweetalinalmoust24păcat că stai așa puțin în oraș, n-am apucat decât o tură la tine...baftă la Piatra Neamț și peste două zile La Mulți Ani!

Iti multumesccc 😘😘🥰🥰🥰🥰❤❤ sper sa ne vedem curand si poate atunci o sa stau mai mult timp 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 33 minute, masterpupets a spus:

Am revizitat-o pe Alina zilele acestea după o lungă perioadă de timp.Am rămas plăcut surprins că ma recunoscut.E genul de femeie care îți intră sub piele și știe să se facă plăcută.Am ales sa stau o ora,timp in care nu ne-am plictisit unul de celălalt,atât la sex cât și la conversație.Actiunea o păstrez intre noi.Te pup și aștept să te revad.la multi ani!

Am memoria foarte buna 😁😁🤣

Iti multumesc frumos pentru vizita si pentru urarea ta de la multi ani 😘😘😘❤❤❤

Link spre comentariu

Vizita 10 iulie 2021 la Alina:

Aspect: Femeie foarte frumoasa, este inalta, m-a atras picioarele ei sexy pe tocuri, de asta am ales sa merg la ea. Act: Oral- 10. A fost foarte placut. Normal, 69. 10,

cunnilingus a fost excelent, pasarica foarte placuta, calda. Am finalizat in pozitia mea preferata 69. Multumesc foarte mult Alina, m-ai incins bine de tot, a fost o adevarata placere in timpul actului. O sa mai vin la tine, m-am excitat la maxim, geme frumos, 

m-a placut mult, atingeri, saruturi, comportament 10, este o femeie respectuasa, locatie: Nicolaie Iorga5, 10. 

 

 

  • Like 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
Vizitator fardugol
Reputație: 0

 

Acum 3 ore, Vasy2255 a spus:

Vizita 10 iulie 2021 la Alina:

Aspect: Femeie foarte frumoasa, este inalta, m-a atras picioarele ei sexy pe tocuri, de asta am ales sa merg la ea. Act: Oral- 10. A fost foarte placut. Normal, 69. 10,

cunnilingus a fost excelent, pasarica foarte placuta, calda. Am finalizat in pozitia mea preferata 69. Multumesc foarte mult Alina, m-ai incins bine de tot, a fost o adevarata placere in timpul actului. O sa mai vin la tine, m-am excitat la maxim, geme frumos, 

m-a placut mult, atingeri, saruturi, comportament 10, este o femeie respectuasa, locatie: Nicolaie Iorga5, 10. 

 

 

...din Baia Mare.

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Am întîlnito în vara anului trecut, în Bistrița daaaa , o fată super....îmi amintesc ....era sudistă , cu servicii fffffff bune dar și fff frumoasă (cred25 de anii)...a spus despre ceva planuri în viitor dar...vag și cam atît.

Avea un oral remarcabil ,iar la pat era tot ce trebe.

Da.....poate dă ea un semn☀️.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...