Sari la conținut

Careva ați fost 0724831325


andrei56789

Postări Recomandate

Vizitator fardugol
Reputație: 0
Vizitator fardugol
Reputație: 0

Salut, am fost pe la Alina să văd cum arată cu parul mov, în locația de pe 1 decembrie 1918.Are și o colegă Alexandra pentru care am deschis topic la întrebări și răspunsuri.

 

Am stat o oră pentru care am plătit 300 lei, timp suficient să mă bucur de serviciile de calitate oferite de Alina. M-a așteptat într-o ținută foarte sexy, machiată și pe tocuri de credeam că-i Miss Romania. După îmbrățișarea de bun venit am trecut pe la baie și în camera de nebunii.

 

Domnișoara are un corp foarte frumos, o atitudine impecabilă,e comunicativă, veselă și foarte deschisă dorințelor mele. I-am propus să o facem la duș, care e unul mare sau pe fotoliile care apar și în poze și a fost de acord, dar nu am

mai ajuns acolo din alte motive.

 

Am avut parte de un preludiu prelungit, oral neprotejat așa cum îmi place și sex normal protejat în diferite poziții, totul la superlativ.

 

După prima rundă și o pauză foarte scurtă de igienizare, am trecut din nou la treabă cu un 69 de zile mari și alte poziții de lucru.

 

Eu m-am simțit foarte bine și după toate semnele și Alina la fel.

 

Note am dat în precedenta recenzie, cam toate între 9 și 10.

 

Te pup Alina, unde se poate... de la gât în jos

 

și mulțumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut, am fost pe la Alina să văd cum arată cu parul mov, în locația de pe 1 decembrie 1918.Are și o colegă Alexandra pentru care am deschis topic la întrebări și răspunsuri.

 

Am stat o oră pentru care am plătit 300 lei, timp suficient să mă bucur de serviciile de calitate oferite de Alina. M-a așteptat într-o ținută foarte sexy, machiată și pe tocuri de credeam că-i Miss Romania. După îmbrățișarea de bun venit am trecut pe la baie și în camera de nebunii.

 

Domnișoara are un corp foarte frumos, o atitudine impecabilă,e comunicativă, veselă și foarte deschisă dorințelor mele. I-am propus să o facem la duș, care e unul mare sau pe fotoliile care apar și în poze și a fost de acord, dar nu am

mai ajuns acolo din alte motive.

 

Am avut parte de un preludiu prelungit, oral neprotejat așa cum îmi place și sex normal protejat în diferite poziții, totul la superlativ.

 

După prima rundă și o pauză foarte scurtă de igienizare, am trecut din nou la treabă cu un 69 de zile mari și alte poziții de lucru.

 

Eu m-am simțit foarte bine și după toate semnele și Alina la fel.

 

Note am dat în precedenta recenzie, cam toate între 9 și 10.

 

Te pup Alina, unde se poate... de la gât în jos

 

și mulțumesc

multumesc frumos si te astept cu drag sa ne revedem. Pupicei 😘😘😘
Link spre comentariu
Vizitator fardugol
Reputație: 0

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...