Sari la conținut

O matura buna , ceva wow gasim?


Postări Recomandate

0732 833 292 nu stiu de nu merge sa postez link extern ...

 

Banuiesc ca despre doamna e vorba. Am sunat si eu din curiozitate ,neprecizand textul "exclus zona intima  si erotic" ,si mi a zis ca face si masaj erotic cu finalizare ,de la 150 in sus.Eu am fost decis sa incerc,dar ramasese sa ma sune inapoi ea intr o ora..,si in pom a ramas.Daca ajunge cineva la ea ,mi-ar placea sa stiu detalii.Seara buna

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

0732 833 292 nu stiu de nu merge sa postez link extern ...

 

Banuiesc ca despre doamna e vorba. Am sunat si eu din curiozitate ,neprecizand textul "exclus zona intima si erotic" ,si mi a zis ca face si masaj erotic cu finalizare ,de la 150 in sus.Eu am fost decis sa incerc,dar ramasese sa ma sune inapoi ea intr o ora..,si in pom a ramas.Daca ajunge cineva la ea ,mi-ar placea sa stiu detalii.Seara buna

Mai insista, merita.

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

0732833292

Doamna maseuza selectiva foarte curata,draguta,discreta,deosebita cu experiența efectuez toate tipurile de masaje...Nu răspund la mesaje aici...Pentru informatii si detalii vă rog sa ma sunati...Multumesc frumos pentru intelegere !!!

PSAm gasit anuntul dar , nici eu nu pot posta link/poza anunt!!

  • Like 5
Link spre comentariu

Doamne Alina este de vizitat. Are carnea f tare si niste sani f frumosi. Are in jur de 50 de ani. Sa nu va asteptati sa fie vreun manechin la varsta asta. Nu face doar masaj. Nu te grabeste. Daca te place te tine la ea si 2 ore. La bani te intelegi cu ea la fata locului.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Doamne Alina este de vizitat. Are carnea f tare si niste sani f frumosi. Are in jur de 50 de ani. Sa nu va asteptati sa fie vreun manechin la varsta asta. Nu face doar masaj. Nu te grabeste. Daca te place te tine la ea si 2 ore. La bani te intelegi cu ea la fata locului.

 

Salut 

In ce zona are biroul doamna Alina?

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Doamne Alina este de vizitat. Are carnea f tare si niste sani f frumosi. Are in jur de 50 de ani. Sa nu va asteptati sa fie vreun manechin la varsta asta. Nu face doar masaj. Nu te grabeste. Daca te place te tine la ea si 2 ore. La bani te intelegi cu ea la fata locului.

si cam cat costa 1 ora?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Merg luate pozele cu captură ecran și puse aici .

0732833292

Doamna maseuza selectiva foarte curata,draguta,discreta,deosebita cu experiența efectuez toate tipurile de masaje...Nu răspund la mesaje aici...Pentru informatii si detalii vă rog sa ma sunati...Multumesc frumos pentru intelegere !!!

PSAm gasit anuntul dar , nici eu nu pot posta link/poza anunt!!

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salut dragi confutatori ,

 

Avand ceva timp liber si citind anuntul de pe olx al doamnei Alina , am contactat-o telefonic la 0732833292. Foarte volubila mi-a raspuns la toate intrebarile si am purces spre.locatie.

Zona Ciresica , foarte aproape de Asado , etaj superior. Verbal am declarat ca am venit ptr un masaj erotic , dar am trecut la alea alea. Doamna 50+/- 3 ani , se mentine bine. Implicata si volubila , atenta la cerinte , nu te grabeste. Petrecut cam 45 min - 1 ora si am fost invins cu 2-1 ca in meciul de aseara , doamna terminand de 2 ori si asta datorita faptului ca o face cu placere. Are si ceva tatuaje pe brate si iti da o senzatie kinky. Menu : oral , normal ,eu fiind subiectiv m-am simtit mai mult decat bine. Nu a cerut un anumit pret ci m-a lasat pe mine sa decid , asta inainte de inceperea ostilitatilor. Lasat 200 ron. Zi buna!

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Are topic deschis la rubrica de masaj * Masaj senzual *

Dragi colegi , cum dam de doamna sophia ?

Are topic deschis, facebook .. nr de telefon?

Cei care ati fost la ea... ati cunoscut-o este abordabila ?

 

Cateva detalii

Cu stima .

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...