Sari la conținut

VINE CRIZA!


Vizitator miercuristii

Postări Recomandate

  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Criza joaca de copil .... nu suntem pregati pentru ce va urma.

  • Like 1
Link spre comentariu

Criza joaca de copil .... nu suntem pregati pentru ce va urma.

Deja a venit.

 

Europenii nu mai pot cumpara chinezarii ieftine de pe ALIEXPRESS si Alibaba din cauza virusului, asa ca China intra in faliment. Si o sa intre si UE in colaps ca nu mai avem consum si nici industrie, ca toata industria e acum in China.  

Acum ca se inchid granite peste granite si sunt oprite zborurile din cauza virusului si posibil sa se anuleze jocurile olimpice, euro 2020 si campionatele sportive cum s-a anulat si anul nou chinezesc , 

 

Presa ne indeamna sa stam incuiati in case. 

In unele tari se pun garduri pe frontiera.

E posibil sa se instaureze legea martiala si apoi dictatura din cauza virusului. 

 

Asta e, cea mai frumoasa perioada pe care a trait-o omenirea s-a incheiat. 

Cei mai frumosi 30 ani ! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Deja a venit.

 

Europenii nu mai pot cumpara chinezarii ieftine de pe ALIEXPRESS si Alibaba din cauza virusului, asa ca China intra in faliment. Si o sa intre si UE in colaps ca nu mai avem consum si nici industrie, ca toata industria e acum in China.  

Acum ca se inchid granite peste granite si sunt oprite zborurile din cauza virusului si posibil sa se anuleze jocurile olimpice, euro 2020 si campionatele sportive cum s-a anulat si anul nou chinezesc , 

 

Presa ne indeamna sa stam incuiati in case. 

In unele tari se pun garduri pe frontiera.

E posibil sa se instaureze legea martiala si apoi dictatura din cauza virusului. 

 

Asta e, cea mai frumoasa perioada pe care a trait-o omenirea s-a incheiat. 

Cei mai frumosi 30 ani ! 

Care, unde, pe ce planeta ? Vega, Marte, Coruscant ? Ca pe Terra in niciun caz.... Eu am comandat ieri un card SD de 128 Gb de pe Ali Express, livreaza in Eu fara probleme (doar ca livrarea dureaza pana la 4 luni, oricum, in mod normal dura cam vreo 2 luni, pentru ca folosesc roboti si nu mana de lucru umana, ca sa nu fie probleme cu virusul, si prelucreaza doar cateva sute de pachete zilnic, in loc de cateva sute de mii).

Link spre comentariu

Care, unde, pe ce planeta ? Vega, Marte, Coruscant ? Ca pe Terra in niciun caz.... Eu am comandat ieri un card SD de 128 Gb de pe Ali Express, livreaza in Eu fara probleme (doar ca livrarea dureaza pana la 4 luni, oricum, in mod normal dura cam vreo 2 luni, pentru ca folosesc roboti si nu mana de lucru umana, ca sa nu fie probleme cu virusul, si prelucreaza doar cateva sute de pachete zilnic, in loc de cateva sute de mii).

Pai aia e! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...