Sari la conținut

Ma numesc casandra 0747456532


Postări Recomandate

Buna sunt casandra, o fire mai plinuta la vreo 70kg sociabilă😠plina de viata si imi place sa disfrut🔥🔥🔥 din plin alaturi de tine fiecare momentâ¤â¤â¤... Te astept in locatia mea discretă curata si primit oare nu ezita sa ma contactezi pentru mai multe informații 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Tocmai ce am plecat de la Cassandra si da într-adevăr e mai plinuță ca eu asa prefer. Locația este ok, un apartament normal și modern. Întâmpinat la ușa foarte policitos, am vorbit cu ea ca vreau oral și normal ambele protejate, am fost la igienizare gel de dus prosop curat, i-am dat banii și am început, a pus balonasul și a început să o suga foarte bine, am luat-o capra și asa am finalizat în balon. Per total o experienta plăcută și cu siguranță de revenit

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Tocmai ce am plecat de la Cassandra si da într-adevăr e mai plinuță ca eu asa prefer. Locația este ok, un apartament normal și modern. Întâmpinat la ușa foarte policitos, am vorbit cu ea ca vreau oral și normal ambele protejate, am fost la igienizare gel de dus prosop curat, i-am dat banii și am început, a pus balonasul și a început să o suga foarte bine, am luat-o capra și asa am finalizat în balon. Per total o experienta plăcută și cu siguranță de revenit

Buna

Multumim pentru recenzie!

Cat ai dat? Niste note dai?

Zi faina!

Bitchy

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...