Sari la conținut

Postări Recomandate

...ma batea si pe mine gandul sa ma duc pe la ea acu ceva timp. am vb la momentul respectiv cu ea la tel, parea ok , singura intr-o garsoniera pe la rondul de la alba iulia...acuma pe anuntul , apar niste poze, care dupa parerea mea, nu sunt reale...

post-4668-133409704641_thumb.jpg

post-4668-133409704642_thumb.jpg

post-4668-133409704643_thumb.jpg

Link spre comentariu

Astazi cu o pofta nebuna de futai ca o urmaresc pe domnisoara de vreo sapt ,tot asteptam o recenzie ceva dar pana la urma unele lucruri trebuie sa le faci tot tu:)).Deci cu un bonner de zile mare ,banu in buzunar o sun pe Cristina,super dragutza la telefon cu pupici si etc,zis si facut 1 mil o finalizare.Ajung acolo in 15 min,lift fara lumina abia am vazut sa apas etajul,deschide usa,pac ma traznit,nici o legatura cu pozele poate doar culoarea la par.Fara FK,CIM,DT GFE 0,casa jalnica si sa nu uit sa precizez faptul ca te futi pe o canapea pe un prosop:)) si destul de "mare" la corp.Primul meu gand a fost sa fug initial cand am vazut o dar am zis ca dupa experienta cu Alina care era mai plinuta dar facea de toate o fi si ea la fel.Gresit.Daca nu aveti ce face cu bani direct pe geam mai bine ca doamna nu are nici o treaba.Am tras un BJ din picioare ca nu ma apropiam de canapeaua aia imi era prea scarba si acum dau cu spirt la instrument.Trebuia sa o testez ca mi se pusese pata dar asta e macar nu isi mai iau teapa si alti.Cu stima,Remy

Link spre comentariu

Vizitator Samzaboy
Reputație: 0

Va salut baieti!Azi cu un chef nebun de sex Roberta nu raspunde la tel de 4 zile!!!,am luat At si am rasfoit-o laptopul nu era cu mine ca sa consult forumul.Febletea mea fiind blondele am cautat un anunt asta mi a sarit in explica ca tre sa urc la etajul 7.Sun o voce f calda placuta imi explica oral neprotejat,normal 100 ron,zona calea Calarasi.Ajung acolo sun iar n dus baie utilataimi explica ca tre sa urc la etajul 7.Deschide usa ,nu s a ascuns dupa usa mie sincer mi s a parut o fata draguta sani misto poate putin solida dar nimic exagerat.Fac un dus baie utilata cu de toate prosop curat.Cand am iesit deja era dezbracata ce nu mi a placut ca a coborat jaluzelele era semiintuneric iar pt mineca buna conteaza mult factorul vizual.Un oral executat bine fara artificii dar placuta,iar un normal pe la spate se misca bine pasarica buna.Decartat 100 ron cred ca o sa mai revinNote oral 8 normal 9 gfe 6 atmosfera placuta.Inspiratie si experiente placute va doresc

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...