Sari la conținut

Cwerty si Tanya- teapa de 5000 euro si "bunica bolnava"


joistii

Postări Recomandate

Si asta prieteni, lipsa de respect, produce povesti false...

XOXO, Depresivu si Prostitution v-a luat de prosti, asa cum a zis Jaskier..

Respectul nu scrie istorie

 

Au fost Jaskieri multipli pa forum, care au pretins ca niste barzi mincinosi ca si Jasker, care nu au respetat faptele si au preferat sa faca rating... TIMP DE 2 FUCKING ANI... DEPRESIVU SI PROSTITUTION... dupe urma mea...

Doar XOXO su Batranu Geroge ai stiut adevarul, dar deja ai dat cu bani ain Vrejitorul vostru prin replici si vizualizari, si meritati adevarul.

 

That is how it happened: https://nimfomane.com/forum/topic/151845-cwerty-si-tanya-teapa-de-5000-euro-si-bunica-bolnava/page-2?do=findComment&comment=6064725

Link spre comentariu

Baiatu' meu,io cred ca daca nu era Nicu,acum erai insurat cu ea,nu-i asa? :)

Nu

Era a lui Gabriel

Ne-a jucat pa mine si Nicu pa degeete, asa cum a fost dresata, ca o catza docina de chiar Telus Frigescu si insusi Peti Marius Gabriel

Ea este un o catea dresata... ca sa dreseze alti catei... cand veti realiza asta sper ca nu va fi prea tarziu

 

 

Ba pula mea, ceasi curva de varsta ei... Evelinnn co-locatara de jutet si poate de Valea Jiului aceasi varsta de 19 ani... Evelin nu stie sa se futa la 19 ani in timp ce Cristina la 16 an avea note de 10 de la NoBody, Alx1199, eu... PICON.. :)))) pana si CATZEULU..

Ca si comparatie, ce curva la 17 ani avea note de 10 de la aia cu mov-albastru la cont de am stat sa va numar ca sa fiti 10 si sa o promovez la Top? :))))))

 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...