Sari la conținut

Brunetă plinuta 0726427316


celibi

Postări Recomandate

Acum 42 minute, mihail99 a spus:

Buna Ramona am o intrebare te-ai gandit sa ajungi in Oltenia cateva zile in Craiova ,Drobeta si Targu Jiu ??? As dori si eu cu tine cateva ore cand ajungi prin Oltenia ))))

Buna momentan nu am in plan sa ajung .Daca ai drum pe la Pitești te astept. 

  • Like 1
Link spre comentariu
La 15.07.2021 la 22:18, ramona1995 a spus:

Buna seara , a-si dorii un moderator sa imi schimbe nr din titlu cu acesta 0726427316.

Super fata merita o fuga la ea ,eu inca nu am ajuns ,am vb doar odata cu ea si am zis ca vreau sa merg ,sociabila cu bun simț chiar daca mai sunt si vorbe rele despre ea,are simtul umorului deciii nu judecati pers dupa parerea altora .Sa stie cine sunt"Stresul ala mare"😂😂

Link spre comentariu
Acum 7 ore, Traieste a spus:

Super fata merita o fuga la ea ,eu inca nu am ajuns ,am vb doar odata cu ea si am zis ca vreau sa merg ,sociabila cu bun simț chiar daca mai sunt si vorbe rele despre ea,are simtul umorului deciii nu judecati pers dupa parerea altora .Sa stie cine sunt"Stresul ala mare"😂😂

Buna , te astept cu mare drag. Te pup.

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0

Salutare.

Cititnd topicul Ramonei, mi s-a făcut chef de un anal, fiind și în apropierea mea zic s-o sun.

Am ajuns la locație, vis a vis de Carpați, apartamentul ok din ce am văzut, nu am explorat prea mult...

Ramona este o tipa înaltă, undeva la 1.70 cred, grăsuța (are ceva kg în plus, aviz pentru cei care prefera fetele slăbuțe) overall as zice un 7 (plusează la capitolul tate), pozele de pe site reale.

Început cu un oral neprotejat mai sloppy, deep cu atenție la oo, continuat cu un AP în capra și trecut iar la ON. Aici partea mișto este ca efectiv te lasă s-o futi în gura...finalizat oral (scuipa imediat), igienizat și plecat.

Note:

ON - 9, deep, cu atenție la oo, facefuck și CIM

Anal protejat - 8 ( pentru amatori, înțeleg ca face și N)

Atitudine -8, ok destul de comunicativa

Aspect - 7, grasuta dar mai compensează prin tatele mari.

Igiena ok, nu am simțit nimic ciudat.

De recomandat, da pentru un oral mai pe "hardcoreala" cu CIM😅.

Finalizarea - 100 lei.

Spor la futut.

Link spre comentariu
Acum 11 minute, Vladescu86 a spus:

Salutare.

Cititnd topicul Ramonei, mi s-a făcut chef de un anal, fiind și în apropierea mea zic s-o sun.

Am ajuns la locație, vis a vis de Carpați, apartamentul ok din ce am văzut, nu am explorat prea mult...

Ramona este o tipa înaltă, undeva la 1.70 cred, grăsuța (are ceva kg în plus, aviz pentru cei care prefera fetele slăbuțe) overall as zice un 7 (plusează la capitolul tate), pozele de pe site reale.

Început cu un oral neprotejat mai sloppy, deep cu atenție la oo, continuat cu un AP în capra și trecut iar la ON. Aici partea mișto este ca efectiv te lasă s-o futi în gura...finalizat oral (scuipa imediat), igienizat și plecat.

Note:

ON - 9, deep, cu atenție la oo, facefuck și CIM

Anal protejat - 8 ( pentru amatori, înțeleg ca face și N)

Atitudine -8, ok destul de comunicativa

Aspect - 7, grasuta dar mai compensează prin tatele mari.

Igiena ok, nu am simțit nimic ciudat.

De recomandat, da pentru un oral mai pe "hardcoreala" cu CIM😅.

Finalizarea - 100 lei.

Spor la futut.

Multumesc pentru recenzie, te pup si te mai astept cu drag .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:PITESTI
  • Oras:PITESTI

Va salut!

 Voiam de ceva timp sa trec pe la dom’soara, astazi am profitat de un pic de timp liber si am vizitat-o.

Initial ma gandisem la o ora dar am zis sa merg intai pe un numar si daca nu ma voi satura sa completez si pt al doilea. 
 

A inceput cu un ON care a durat in jur de 2-3 minute 😅,pana am terminat in gura ei.

Nu am mai continuat si cu nr 2, poate data viitoare.

Despre servicii nu va pot spune prea multe, oralul a fost ok, un pic de deep, atentie unde trebuie etc.

Locatie ok, baie curatica cu gel dus si prosop curat.

Pret 100 lei

Domsoara este ok din punctul meu de vedere, mie imi plac fetele plinute😁😁

Voi reveni cu siguranta.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 35 minute, geopit a spus:

Va salut!

 Voiam de ceva timp sa trec pe la dom’soara, astazi am profitat de un pic de timp liber si am vizitat-o.

Initial ma gandisem la o ora dar am zis sa merg intai pe un numar si daca nu ma voi satura sa completez si pt al doilea. 
 

A inceput cu un ON care a durat in jur de 2-3 minute 😅,pana am terminat in gura ei.

Nu am mai continuat si cu nr 2, poate data viitoare.

Despre servicii nu va pot spune prea multe, oralul a fost ok, un pic de deep, atentie unde trebuie etc.

Locatie ok, baie curatica cu gel dus si prosop curat.

Pret 100 lei

Domsoara este ok din punctul meu de vedere, mie imi plac fetele plinute😁😁

Voi reveni cu siguranta.

Multumesc frumos pentru recenzie,  te astept cu drag sa incercam si celelalte  servicii. Te pup.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727417614
  • Oras:pitesti
  • Telefon: 0727417614
  • Oras:pitesti

Am fost și eu ieri la ea. Am optat pentru 1 ora, îmi spusese niște prieteni ca a fost la ea și au fost mulțumiți. Am stabilit pe wp detaliile, sex total 200 ora. Am ajuns, m am acomodat, eram venit după dus.. Am început cu un oral neprotejat, bine executat, o baga pe toată, aproape un deep bine făcut, în jur de 10, 15minute a durat oralul, fără sa zică absolut nimic, finalizare puțin pe față și în gură . La al 2lea număr am făcut anal cam 25 de minute. Per total, face exact ce îi zici, nu comentează la nimic, ceea ce e un mare plus.  Pentru amatorii de fete plinuțe e cea mai ok.  De revenit o sa mai revin. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 10 minute, adriano ionut01 a spus:

Am fost și eu ieri la ea. Am optat pentru 1 ora, îmi spusese niște prieteni ca a fost la ea și au fost mulțumiți. Am stabilit pe wp detaliile, sex total 200 ora. Am ajuns, m am acomodat, eram venit după dus.. Am început cu un oral neprotejat, bine executat, o baga pe toată, aproape un deep bine făcut, în jur de 10, 15minute a durat oralul, fără sa zică absolut nimic, finalizare puțin pe față și în gură . La al 2lea număr am făcut anal cam 25 de minute. Per total, face exact ce îi zici, nu comentează la nimic, ceea ce e un mare plus.  Pentru amatorii de fete plinuțe e cea mai ok.  De revenit o sa mai revin. 

Multumesc pentru recenzie  . Tin sa mentionez ca nu fac finalizare faciala doar orală și la analul il fac in functie de marine si grosime. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...