Sari la conținut

0799423012


sogun28

Postări Recomandate

Dacă pozele sunt reale...arată bine fizic cu forme plăcute...!Vom vedea...la momentul adevărului...!

E o contradictie aici: d-ra vorbeste de locatie de LUX, si pe poza se vede o priza f veche si semistricata, in orice caz fara "stabilitate" in perete. Nu sunt sigur, dar parca am vazut aceste poze si pe Cluj. Apropos, Colegu' Aisberg, la Cluj ai fost in ultima vreme?
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0
Vizitator fardugol
Reputație: 0

Prima poza in care apare cu fața, apartine brunetei pasionale 0799423190 pe care am vizitat-o anul trecut cand era blonda avea alt numar de telefon dar aceleaisi servicii, locatie si atitudine cu cele descrise de colegi in recenzii. 

Link spre comentariu
  • Oras:Dej
  • Oras:Dej

Va salut colegi am fost eu la domnișoara are si colega...cred ca si peștișor locația este într-un apartament mai vechi pe bulevardul 1dec pt locație nota 6 . Aspect nota 8 fata e slim destul de frumușică..sâni faini păsărica faina destul de strâmtă curată fără mirosuri suspecte. Vine de la capitala

GFE 8 încearcă sa te facă sa te simți bine nu am încercat FK pt mine un minus nici cunni probabil daca iei o ora ai timp de ditati...

Oral protejat 7 fata se străduie dar se putea si mai bine

NP 8 am început cu lady on top executat bine după care am schimbat umeri craci si booom

Prețul este 100 fin si 200 h eu am ales 1 fin si am petrecut in jur de 20 de min.

Eu as reveni cu drag sa încercam o ora

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...