Sari la conținut

Ronna masaj&sex 0764222342


Postări Recomandate

Meniul si tarifele rămân aceleași,250/ora și 150/jumătate de oră,masaj și sex,nebunie și extaz.Ca și servicii pt.cei ce nu știu...am doar două bariere:anal și ejaculare orală, în rest meniul este complet.Ps.îmi place tare să și primesc...atunci conexiunea este perfectă fără sincope!!!Pup dulce dragii mei!

  • Like 2
Link spre comentariu

Salutare acum am iesit de la doamna sa incep cu inceputul facut programare prin watsap la nr afisat mai sus stabilit oră și plecat către doamna ajuns la locație pe liviu rebreanu după lidl sunat raspuns doamna îndrumat spre interfon sunat deschis ușa după usa o doamnă superbă la vîrstă ei (ptr mine fiecare cu gustul lui)chimia a avut loc imediat luat in brate sărutat invitat la un pahar de apa stat un pic de vb apoi trimis la dus unde era de toate prosoape curate apartamentul curat fără mirosuri doamna nu fumează împrospătat iesit su condus spre masa de masaj unde a inceput cu un masaj bun la fel ptr mine ma refer cînd a inceput sa isi mângâie păsărica cu talpa piciorului soldatul nu a mai rezistat intors cu fata luat in brate pus prezervativul si trecut la treaba pe masa de masaj ea deasupra apoi trecut în pat pe la spate după schimbat cîteva poziții apoi scos prezervativul mers la dus spălat un pic soldatul de mirosul de prezervativ cerut un on foarte bine executat cu atentie la zone adiacente apoi pus alt prezervativ schimbat iar cîteva poziții și în final dat drumu in prezervativ doamana se implica ai place cea ce face chiar am simtit ca fac dragoste cu iubita note nu are rost sa dau din partea mea este de 10 halatul a fost 250 ron ca si timp o oră și un pic am stat o recomand cu incredere mulțumesc doamnei ptr partida reușită o zi buna

  • Like 5
Link spre comentariu

Salutare acum am iesit de la doamna sa incep cu inceputul facut programare prin watsap la nr afisat mai sus stabilit oră și plecat către doamna ajuns la locație pe liviu rebreanu după lidl sunat raspuns doamna îndrumat spre interfon sunat deschis ușa după usa o doamnă superbă la vîrstă ei (ptr mine fiecare cu gustul lui)chimia a avut loc imediat luat in brate sărutat invitat la un pahar de apa stat un pic de vb apoi trimis la dus unde era de toate prosoape curate apartamentul curat fără mirosuri doamna nu fumează împrospătat iesit su condus spre masa de masaj unde a inceput cu un masaj bun la fel ptr mine ma refer cînd a inceput sa isi mângâie păsărica cu talpa piciorului soldatul nu a mai rezistat intors cu fata luat in brate pus prezervativul si trecut la treaba pe masa de masaj ea deasupra apoi trecut în pat pe la spate după schimbat cîteva poziții apoi scos prezervativul mers la dus spălat un pic soldatul de mirosul de prezervativ cerut un on foarte bine executat cu atentie la zone adiacente apoi pus alt prezervativ schimbat iar cîteva poziții și în final dat drumu in prezervativ doamana se implica ai place cea ce face chiar am simtit ca fac dragoste cu iubita note nu are rost sa dau din partea mea este de 10 halatul a fost 250 ron ca si timp o oră și un pic am stat o recomand cu incredere mulțumesc doamnei ptr partida reușită o zi buna

Mulțumesc și eu,dragul meu,pentru clipele petrecute împreună,pentru ceea ce ești și ceea ce transmiți,ești tandru...esti minunat!!!Te mai aștept și poate reușim să terminăm și masajul...data viitoare.
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Meniul si tarifele rămân aceleași,250/ora și 150/jumătate de oră,masaj și sex,nebunie și extaz.Ca și servicii pt.cei ce nu știu...am doar două bariere:anal și ejaculare orală, în rest meniul este complet.Ps.îmi place tare să și primesc...atunci conexiunea este perfectă fără sincope!!!Pup dulce dragii mei!

In pagina 3 kifalonic spunea ca a făcut CIM & COF? Nu mai înțeleg...se face sau nu finalizare orală? Și faciala? Ms!

Link spre comentariu

In pagina 3 kifalonic spunea ca a făcut CIM & COF? Nu mai înțeleg...se face sau nu finalizare orală? Și faciala? Ms!

Pentru curiozitatea d.voastră CIM nu accept,nu îmi place dar este adevarat s-a întâmplat la una din întâlniri,în vâltoarea evenimentelor și reacțiilor de moment,domnul în cauză,să finalizeze undeva pe aproape de guriță dar nu se pune...eram la duș unde jetul de apă a dizolvat totul instant.(sper să nu se mai întâmple)Iar COF îmi place,este ok,dar având părul lung,trebuie spălat și aranjat după fiecare conexiune...și credeți-mă,este un întreg ritual de urmat până la rezultatul final.Vă îmbrățișez cu drag!Noapte bună!
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bine..am fost ieri la Ronna si ..

Nu a fost nimica care Sa Nu Imi Placa..

Atitudinea a fost de "Nimfomana".. ceea ce o parte din noi cauta.. Pentru cei care cauta.. TOP MODEL.. nu o sa va placa..

Mi-a placut discutia cu ea, pregatirea, servirea, persoana, preludiu, vocea, sanii ( nu cum ma asteptam - in filmele mele toti sanii sunt ca piatra - Fermi.. dar" eii bine ar trebui sa nu ma mai uit la filme prea mult", dar au fost doua bucati cu care m-am jucat.. cat despre fructul pasiunii.. Acolo da!.. da! mi-a placut..

Acum pentru ca nu sunt mare.a priceput in acestea..

In final a fost o Experienta.. care Vreau sa o repet.. dar,

pentru mine este cam mare pretul..

Multumesc Ronna

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Am vizitat și eu respectiva topicului , acum ceva timp .. nu am apucat sa scriu , dar o voi face acum.

Sunat domnișoara , o voce destul de calma și plăcută . Întreb dacă pot ajunge la ea in 10 minute , răspunsul a fost afirmativ .

Ajung la usa îmi deschide o fata destul de Ok , primul impact nu a fost chiar așa de strălucit dar a fost , bine.

Ma auto Invit de la un dus , venind de pe drum . Decartat 150 de lei. Și trecut la acțiune, a început cu un oral destul de Ok pana când a început sa apăra dințișorii , ii spun ca vreau sa trecem la normal , fata este cam larguta , am pus o intr un doggy style și am și finalizat. Dusat îmbrăcat și plecat.

Concluzie : pentru o scăpare rapida e Ok

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am vizitat și eu respectiva topicului , acum ceva timp .. nu am apucat sa scriu , dar o voi face acum.

Sunat domnișoara , o voce destul de calma și plăcută . Întreb dacă pot ajunge la ea in 10 minute , răspunsul a fost afirmativ .

Ajung la usa îmi deschide o fata destul de Ok , primul impact nu a fost chiar așa de strălucit dar a fost , bine.

Ma auto Invit de la un dus , venind de pe drum . Decartat 150 de lei. Și trecut la acțiune, a început cu un oral destul de Ok pana când a început sa apăra dințișorii , ii spun ca vreau sa trecem la normal , fata este cam larguta , am pus o intr un doggy style și am și finalizat. Dusat îmbrăcat și plecat.

Concluzie : pentru o scăpare rapida e Ok

Buna asta cu "sunat domnisoara". Daca si Ronna (mai) e domnisoara (si nu ma refer aici la sensul strict al cuvantului - adica, daca a "facut-o" sau nu, ci la varsta), atunci si pe mine m-a intzarcat mama acum o saptamana. Nu mai mananc de la san ci "diversificat".

P.S. Nu am nimic cu recenzia (pe care am si bonusat-o de altfel) ci cu formularea amintita. Mai asteptam si alte recenzii. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Bine..am fost ieri la Ronna si ..

Nu a fost nimica care Sa Nu Imi Placa..

Atitudinea a fost de "Nimfomana".. ceea ce o parte din noi cauta.. Pentru cei care cauta.. TOP MODEL.. nu o sa va placa..

Mi-a placut discutia cu ea, pregatirea, servirea, persoana, preludiu, vocea, sanii ( nu cum ma asteptam - in filmele mele toti sanii sunt ca piatra - Fermi.. dar" eii bine ar trebui sa nu ma mai uit la filme prea mult", dar au fost doua bucati cu care m-am jucat.. cat despre fructul pasiunii.. Acolo da!.. da! mi-a placut..

Acum pentru ca nu sunt mare.a priceput in acestea..

In final a fost o Experienta.. care Vreau sa o repet.. dar,

pentru mine este cam mare pretul..

Multumesc Ronna

Mulțumesc și eu,dragul meu!Seară frumoasă și să ai parte de tot ce-ți dorești!Pup!
Link spre comentariu

Calde imbrățișări de pe malul Mării Negre,tuturor celor ce își găsesc pacea și liniștea sufletească pe acest forum și nu numai!...Totodată doresc să-mi anunț sosirea la d.voastră in oras,pe data de 01 noiembrie 2020.Serviciile și bonusul rămân aceleași:masaj,nebunie și extaz...activare-dezactivare...în funcție de necesități și potențial,250/oră și meniu jr 150.NORMAL protejat.FĂRĂ anal și ejaculare orală...în rest,totul este permisibil.Finalizări câte doriți și câte poftiți,în intervalul de timp alocat.Pupici dulci peste tot!!!Să ne vedem și revedem cu bine!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...