Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Ronna masaj&sex 0764222342

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
148 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#141 yesterday81

yesterday81

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 13 Postari:
  • Inscris la:
    28 augustus 2020

Postat 09 september 2020 - 07:56

Bine..am fost ieri la Ronna si ..

Nu a fost nimica care Sa Nu Imi Placa..

Atitudinea a fost de "Nimfomana".. ceea ce o parte din noi cauta.. Pentru cei care cauta.. TOP MODEL.. nu o sa va placa..

Mi-a placut discutia cu ea, pregatirea, servirea, persoana, preludiu, vocea, sanii ( nu cum ma asteptam - in filmele mele toti sanii sunt ca piatra - Fermi.. dar" eii bine ar trebui sa nu ma mai uit la filme prea mult", dar au fost doua bucati cu care m-am jucat.. cat despre fructul pasiunii.. Acolo da!.. da! mi-a placut..

Acum pentru ca nu sunt mare.a priceput in acestea..

In final a fost o Experienta.. care Vreau sa o repet.. dar,

pentru mine este cam mare pretul..

Multumesc Ronna

• 6

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#142 juniorulhehe

juniorulhehe

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 68 Postari:
  • Inscris la:
    01 juni 2018

Postat 09 september 2020 - 11:48

Am vizitat și eu respectiva topicului , acum ceva timp .. nu am apucat sa scriu , dar o voi face acum.
Sunat domnișoara , o voce destul de calma și plăcută . Întreb dacă pot ajunge la ea in 10 minute , răspunsul a fost afirmativ .
Ajung la usa îmi deschide o fata destul de Ok , primul impact nu a fost chiar așa de strălucit dar a fost , bine.
Ma auto Invit de la un dus , venind de pe drum . Decartat 150 de lei. Și trecut la acțiune, a început cu un oral destul de Ok pana când a început sa apăra dințișorii , ii spun ca vreau sa trecem la normal , fata este cam larguta , am pus o intr un doggy style și am și finalizat. Dusat îmbrăcat și plecat.
Concluzie : pentru o scăpare rapida e Ok
  • 3

#143 nellu2012

nellu2012

VIP Member

• Membru Premium
  • 2323 Postari:
  • Inscris la:
    04 augustus 2013

Postat 09 september 2020 - 12:28

Am vizitat și eu respectiva topicului , acum ceva timp .. nu am apucat sa scriu , dar o voi face acum.
Sunat domnișoara , o voce destul de calma și plăcută . Întreb dacă pot ajunge la ea in 10 minute , răspunsul a fost afirmativ .
Ajung la usa îmi deschide o fata destul de Ok , primul impact nu a fost chiar așa de strălucit dar a fost , bine.
Ma auto Invit de la un dus , venind de pe drum . Decartat 150 de lei. Și trecut la acțiune, a început cu un oral destul de Ok pana când a început sa apăra dințișorii , ii spun ca vreau sa trecem la normal , fata este cam larguta , am pus o intr un doggy style și am și finalizat. Dusat îmbrăcat și plecat.
Concluzie : pentru o scăpare rapida e Ok

Buna asta cu "sunat domnisoara". Daca si Ronna (mai) e domnisoara (si nu ma refer aici la sensul strict al cuvantului - adica, daca a "facut-o" sau nu, ci la varsta), atunci si pe mine m-a intzarcat mama acum o saptamana. Nu mai mananc de la san ci "diversificat".

P.S. Nu am nimic cu recenzia (pe care am si bonusat-o de altfel) ci cu formularea amintita. Mai asteptam si alte recenzii. 

• 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#144 danyelush

danyelush

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Inscris la:
    06 februari 2012

Postat 10 september 2020 - 11:43

Multumesc Ronna pentrru ora minunata!
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#145 ronnahot

ronnahot

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 54 Postari:
  • Inscris la:
    13 februari 2020

Postat 10 september 2020 - 06:58

Bine..am fost ieri la Ronna si ..
Nu a fost nimica care Sa Nu Imi Placa..
Atitudinea a fost de "Nimfomana".. ceea ce o parte din noi cauta.. Pentru cei care cauta.. TOP MODEL.. nu o sa va placa..
Mi-a placut discutia cu ea, pregatirea, servirea, persoana, preludiu, vocea, sanii ( nu cum ma asteptam - in filmele mele toti sanii sunt ca piatra - Fermi.. dar" eii bine ar trebui sa nu ma mai uit la filme prea mult", dar au fost doua bucati cu care m-am jucat.. cat despre fructul pasiunii.. Acolo da!.. da! mi-a placut..
Acum pentru ca nu sunt mare.a priceput in acestea..
In final a fost o Experienta.. care Vreau sa o repet.. dar,
pentru mine este cam mare pretul..
Multumesc Ronna

Mulțumesc și eu,dragul meu!Seară frumoasă și să ai parte de tot ce-ți dorești!Pup!
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#146 ronnahot

ronnahot

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 54 Postari:
  • Inscris la:
    13 februari 2020

Postat 11 september 2020 - 02:29

Multumesc Ronna pentrru ora minunata!

Cu drag și te mai aștept!
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#147 ronnahot

ronnahot

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 54 Postari:
  • Inscris la:
    13 februari 2020

Postat 12 september 2020 - 08:16

Dragii mei!Pentru cei interesați să ajungă la un masaj și o nebunie alături de Ronna,aflați că luni 14 septembrie este ultima zi cand mai puteți beneficia de acest răsfăț...Marți decolez spre Constanta.Vă aștept...pe ultima sută de metri!Nu ratați!
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#148 ronnahot

ronnahot

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 54 Postari:
  • Inscris la:
    13 februari 2020

Postat 14 september 2020 - 11:30

Bună seara!A venit vremea să ne luăm "La revedere"!Eu vă doresc sănătate împliniri și să auzim doar de bine!Calde îmbrățișări!
  • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#149 elisman

elisman

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 6 Postari:
  • Inscris la:
    22 juli 2019

Postat 18 oktober 2020 - 11:58

Bună seara!A venit vremea să ne luăm "La revedere"!Eu vă doresc sănătate împliniri și să auzim doar de bine!Calde îmbrățișări!

Ronna, când ne mai vizitezi, la Timișoara ?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi