Sari la conținut

Maria 0753992377


Postări Recomandate

Vizitator david2020
Reputație: 0

Probabil doar singuru prost da pa forumu asta sa gandit la asta...adicatelea tu...

Tu învață să vorbești și apoi da-ti cu părerea, stai jos că ești prea prost pentru vremurile in care trăim!

Link spre comentariu

Tu învață să vorbești și apoi da-ti cu părerea, stai jos că ești prea prost pentru vremurile in care trăim!

BOSS cine nu-l cunoaște pe "bătrânul 4791 " crede că nu știe să scrie,dar așa procedează el,este pe caterincă așa că nu-l subestima!

Hai să aveți spor!

Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

Probabil nu a vrut să te primească!..te-ai gândit la asta?

Desigur! A văzut ca suna telefonul și cumatra și a spus:pe asta nu îl primesc, pt ca nu mi place nr lui de telefon 🤣🤣🤣 OMG... de unde le scoateți frate??
Link spre comentariu
Vizitator marinarul101
Reputație: 0

Salut băieți,

Hai ca sunt pe graba, drept pentru care o sa intru direct in subiect.

Sunat doamna pe la 15 vineri, mers la blocul de lângă Bcr.

Atitudine primitoare, jovială și foarte deschisă .

A început acțiunea cu ON, după care am continuat cu un cowgirl...mi-a plăcut mult, participa, a fost implicată cu mine!

Ca și punct forte, are un fund demențial. Tare, rotund și tonifiat. Ce sa mai, mie mi-a plăcut mult .

Halatul și celelalte detalii le-au dat băieții mai sus și le confirm. Locație curată, aranjata prosop, Geluri etc.

Concluzia: de revenit. Eu sigur o sa o mai vizitez!

Hai s-aveți bafta !!

Link spre comentariu
Vizitator david2020
Reputație: 0

Desigur! A văzut ca suna telefonul și cumatra și a spus:pe asta nu îl primesc, pt ca nu mi place nr lui de telefon OMG... de unde le scoateți frate??

Nu vreau sa te jignesc dar îți spun doar atât, ai ajuns la locație da ? Feneia te-a văzut, nu ai prezentat încredere și nu a vrut să te primească, ai procesat ideea??

Se mai întâmplă, caută în altă parte! :))

Link spre comentariu
Vizitator david2020
Reputație: 0

BOSS cine nu-l cunoaște pe "bătrânul 4791 " crede că nu știe să scrie,dar așa procedează el,este pe caterincă așa că nu-l subestima!

Hai să aveți spor!

Da, te cred , dar m-a jignit de câteva ori ceea ce nu e frumos pentru o persoană pe care nu o cunoști!

Mersi pentru părerea ta care este în regulă!

Link spre comentariu
Vizitator david2020
Reputație: 0

Cum de une le scoatee .. ...din puțu' prostiei nu e clar????

Bai taicutule, ia veziti talica de basinicile talica și nu te mai obosi sa mi dai mie replicili p-acili'sa ca apoi uite ..ma faci să vorbesc ca talică de prin anii 50'... :))

Baftă!

Link spre comentariu

  • Oras:tgv
  • Oras:tgv

Vizitata si de mine dameza. Sunat, programat cu usurinta, ghidat foarte frumos catre locatie, ora oarecum tarzie.

Locatie in Pitesti, cred centrala. Garsoniera foarte curata, aerisita, dus corect dotat.

Dameza e in tiparul clasic de milf. foarte atragatoare, corp bine definit, frumoasa, energica, creeaza o stare de bine, desi e usor grabita.

Putina conversatie, vizitat dusul si actiune. Toata proba s-a desfasurat oral pret de mai bine de 30 min, susutinut, adanc, artificii, limbi sub OO, eu in picioare, eu intins in pat, iar in picioare, finalizat asa din picioare cu ea intinsa in pat in timp ce o sugea excelent, ochelarii la ochi si cizme in picioare, foarte buna privelistea.

Note.

Locatie - 10 - cu de toate, curata, cu AC, loc de parcare cu usurinta.

Dameza - 10 - corp excelent, figura frumoasa, foarte atragatoare.

Atitudine - 9.5, usor grabita

Prestatie - 10 - oral cu de toate

Pret - 200 lei pe parcursul unei ore, lasati din proprie initiativa de la inceput

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...