Sari la conținut

Maria 0753992377


Postări Recomandate

  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

Am fost eu la ea astăzi  locație blocul de la lidl Gavana .... Aceeași persoana este sociabila puțin pe repede înainte dar nu deranjant... Oral nep  bun scuipat pe carici.,lins oua 100 fin 200ora.... Normalul îl face protejat..... Eu am fost mulțumit de câte ori m-am dus la ea

Link spre comentariu
Vizitator anonim9207
Reputație: 0

Am fost eu prin primăvară . E ok doamna atitudinea frumoasa femeia nu e nici grasa nici slabă e matură pe undeva 35 ani . Prețurile 100 ron 30min/ 200  ora nu te grăbește ba chiar cred că și am depășit timpul  .

Pentru amatorii de milf/mature e perfecta . De revenit eu zic DA. 

Link spre comentariu
  • Oras:Arges
  • Oras:Arges
Acum 6 ore, anonim9207 a spus:

Am fost eu prin primăvară . E ok doamna atitudinea frumoasa femeia nu e nici grasa nici slabă e matură pe undeva 35 ani . Prețurile 100 ron 30min/ 200  ora nu te grăbește ba chiar cred că și am depășit timpul  .

Pentru amatorii de milf/mature e perfecta . De revenit eu zic DA. 

Am fost și eu când avea locație la BCR.domna plinuța. Accepta fk.am stat 1h.la primul număr oral și normal misionar avea niște cișme în picioare. La al 2 lea oral  după lot și caprita pana mi am dat drumul. Are experienta.e prea în vârstă undeva peste 40 de ani, nu as revenii. Oral neprotejat 8,normal 7 este largă(mi a confirmat ca are copil,eu de obicei întreb 🤣🤣), gfe 7 ,locație 8  ,garsoniera curata cu tot ce trebuie. Pentru mature este ok.

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 33 minute, marinica69 a spus:

Am fost și eu când avea locație la BCR.domna plinuța. Accepta fk.am stat 1h.la primul număr oral și normal misionar avea niște cișme în picioare. La al 2 lea oral  după lot și caprita pana mi am dat drumul. Are experienta.e prea în vârstă undeva peste 40 de ani, nu as revenii. Oral neprotejat 8,normal 7 este largă(mi a confirmat ca are copil,eu de obicei întreb 🤣🤣), gfe 7 ,locație 8  ,garsoniera curata cu tot ce trebuie. Pentru mature este ok.

Vad ca folosesti aiurea in tramvai punctele si virgulele prea des si le inversezi mai bine ca mine fara ele in ceea ce povestesc decat sa pun pct dupa fiecare cuvant si virgula in loc de pct si invers asta se numeste penibil si ca n are inceput si sfarsit ce ai zis tu nu ceea ce descriu si povestesc eu 

Link spre comentariu
Vizitator anonim9207
Reputație: 0

Mers din nou la doamna zilele trecute. Aceeași persoană primitoare și cu servicii foarte bune . Prețul 100ron 30min/200 ora. Pentru mine e de revenit. 

Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

Salut colegu am fost si eu  este ok,sociabilă  sa las și recenzia 

locatie:8. 

oral:8,5

normal:8

Achitat:200 H o singura finalizare restul de timp am stat de vorba 

sper ca am fost de ajutor

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila

Salut!

Vizitat azi, dupa luni de retineri.

Programare rapida pe telefon, locatie la blocul nou de langa Lidl Nord, ok din toate punctele de vedere, 9.

Prestatoarea aduce cu pozele, mai putin greutatea si latimea, care s-au majorat neplacut; cine tine la aspect nu are ce cauta aici.

Tipa e simpatica, daca nu ar fi pe graba ar fi OK, nota 5.

Declarat 100 finalizarea ON/OP si NP, la fata locului, pentru un artificiu de care nu am beneficiat mi-a cerut inca 50 lei.

Servicii: ON 9 - deep, sloppy, facefuck; NP: 7 - capra, pompat pana la finalizare.

Nu recomand.

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator anonim9207
Reputație: 0

Eu când am fost ultima dată la ea nu mi sa părut pe graba . Acum depinde în ce  toane o prinzi în ziua respectivă . Oricum pe total e bună de pulă doamna . 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...