Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Maria 0753992377

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
64 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#61 anonim9207

anonim9207

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 6 Postari:
  • Inscris la:
    23 maart 2019

Postat 30 september 2020 - 01:45

Cineva recent a mai vizitat-o pe doamna sa ne spuna cum a fost? Si ceva poze noi din parte doamnei?
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#62 mathis27

mathis27

VIP Member

• VIP Member
  • 2391 Postari:
  • Inscris la:
    28 juni 2014

Postat 30 september 2020 - 06:06

Cineva recent a mai vizitat-o pe doamna sa ne spuna cum a fost? Si ceva poze noi din parte doamnei?

Nu pot spune ca ai pierdut mare lucru!
Recenzia la timpul ei ca azi nu am timp
  • 0

#63 >david2020<

david2020

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 274 Postari:
  • Inscris la:
    27 september 2019

Postat 01 oktober 2020 - 06:13

Am sunat și eu, mi s-a părut cam pe grabă la telefon, așa cum mai spunea un coleg de pe aici care a vizitat-o că se cam grăbește..să ce nu știu, să ia clienți, să ia banii mai repede..
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#64 roby19

roby19

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 6 Postari:
  • Inscris la:
    25 februari 2020

Postat 07 oktober 2020 - 08:48

Salutare,am zis sa o incerc si eu,atitudine super,pusă pe glume,foarte îngrijită,mie unul mi a plăcut. Oralul de nota 10 np,normalul destul de bine doar ca nu am mai fost eu in stare de luptă...100 de lei pt o finalizare. Data viitoare nu mai vin obosit sa ne putem "lupta" o oră! Eu unul revin cu siguranta! Locație in centru lângă brd. Imi cer scuze nu prea ma pricep la recenzii
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#65 mathis27

mathis27

VIP Member

• VIP Member
  • 2391 Postari:
  • Inscris la:
    28 juni 2014

Postat 08 oktober 2020 - 02:58

Salut curvarilor din orașul meu natal.
Fiind în oraș cu ceva treburi de rezolvat am zis sa o rezolv și pe doamna. Practic o avem pe lista pe Ramona (o iapa mare) practic pe cine am nimerit, atras de recenziile "ok" ale doamnei am sunat-o si presupun ca știți toți locația serviciile și prețul. Când cautam un loc de parcare ma suna doamna sa îmi zică ca a venit un client dar îl termina repede,deja știți a ce suna asta?
MA rog cu coaiele umflate, zic plm trog o muie și plec ca aveam drum lung de făcut. În vreo 10 min ma invita sus îmbrăcată destul de sexy, ii imanez cadoul ii zic ca de dus nu am nevoie ca ieșisem de la dus cu 20 de min în urma și eu stau pe Exercițiu, deci nu transpiram prea tare,ii propun sa ii dau o limba și eu ca arata bine doamna, dar ea a început cu un dirty talk, ca vrea sa îmi suga pula sa ma lingă e coaie, deja știam ca este fast fuck dar femeia cu bune intenții sa ma termine "repede".
Într-adevăr oralul bun cu supt de oua cu tot ce trebuie, finalizare faciala și orala dar cam atât. Părerea mea fast fuck!. Ca și note:
Locație 9
Doamna 7 "de varsta"
Oral 9
Gfe 7 vb cu tine dar fast fuck
De recomandat pt cine vrea o mie în forta.
De revenit eu Nu.
Salutare și vedeți cealaltă recenzie a mea😉😉😉
  • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi