Sari la conținut

Buna băieți 😄😄


Postări Recomandate

Servici pret?[/quote) buna dragul meu servicile sunt de sex oral cu finalizare orală sau corporală sex normal protejat exclus anal accept anumite fantezi 69 FK etc. exclus anal prețul este 150 fin 300 lei ora iar ca și pretenții accept doar persoanele peste 30 ani și nu intru cu cei care au băgate bile pe pula ...
Link spre comentariu
Servici pret?[/quote) buna dragul meu servicile sunt de sex oral cu finalizare orală sau corporală sex normal protejat exclus anal accept anumite fantezi 69 FK etc. exclus anal prețul este 150 fin 300 lei ora iar ca și pretenții accept doar persoanele peste 30 ani și nu intru cu cei care au băgate bile pe pula ...
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Servici pret?[/quote) buna dragul meu servicile sunt de sex oral cu finalizare orală sau corporală sex normal protejat exclus anal accept anumite fantezi 69 FK etc. exclus anal prețul este 150 fin 300 lei ora iar ca și pretenții accept doar persoanele peste 30 ani și nu intru cu cei care au băgate bile pe pula ...

Buna,

Poze cu sanii ....sa vedem marfa hai ca ai pptential...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Servici pret?[/quote) buna dragul meu servicile sunt de sex oral cu finalizare orală sau corporală sex normal protejat exclus anal accept anumite fantezi 69 FK etc. exclus anal prețul este 150 fin 300 lei ora iar ca și pretenții accept doar persoanele peste 30 ani și nu intru cu cei care au băgate bile pe pula ...

Buna,

Poze cu sanii ....sa vedem marfa hai ca ai pptential...

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Ai mai multe detalii pe versiunea full (nu pe cea de mobile).

Mai are alt topic.

Nr de tel +40 (729) 762 614

 

da,ai dreptate ..https://nimfomane.com/forum/topic/126787-hei-iubitule/page-10

  • Like 4
Link spre comentariu

Lasa ca am fost la alta..mult mai ddaguta decat tn, fara sunci pe ea si mai ieftin la 200 lei

foarte bn dute și fute-o sau linge-o in continuare la mine nu exista negociere..... prețul meu. este prețul meu și nu stau după fomisti ca tine care plânge și pentru 100 lei. clienți am destui care știu ce înseamnă calitate și nu cantitate dar vorba aia dacă te face un 100 lei mai stai acasa și făți laba fute pe cine vrei tu ....
Link spre comentariu

Lasa ca am fost la alta..mult mai ddaguta decat tn, fara sunci pe ea si mai ieftin la 200 lei

foarte bn dute și fute-o sau linge-o in continuare la mine nu exista negociere..... prețul meu. este prețul meu și nu stau după fomisti ca tine care plânge și pentru 100 lei. clienți am destui care știu ce înseamnă calitate și nu cantitate dar vorba aia dacă te face un 100 lei mai stai acasa și făți laba fute pe cine vrei tu ....
Link spre comentariu

Degeaba arăți bine la corp, daca fața lasa de dorit..

te ai trezit și tu acuma sa vorbești....!? Da dute și fute-o pe Kim Kardashian dacă tot te ridici cu pretenții de VIP ori cum n-ai cum sa ajungi tu nasul lu aia... dar dacă tot îți dai cu părerea ca fata nu ma ajută .... dar capul ma duce ....
Link spre comentariu

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

foarte bn dute și fute-o sau linge-o in continuare la mine nu exista negociere..... prețul meu. este prețul meu și nu stau după fomisti ca tine care plânge și pentru 100 lei. clienți am destui care știu ce înseamnă calitate și nu cantitate dar vorba aia dacă te face un 100 lei mai stai acasa și făți laba fute pe cine vrei tu ....

 

 

bă saracule pe 50 lei o suge mata și poate și o baga și gratis ..

 

 

te ai trezit și tu acuma sa vorbești....!? Da dute și fute-o pe Kim Kardashian dacă tot te ridici cu pretenții de VIP ori cum n-ai cum sa ajungi tu nasul lu aia... dar dacă tot îți dai cu părerea ca fata nu ma ajută .... dar capul ma duce ....

Nico..limbajul vulgar nu iti aduce nimica bun.Cearta asta de mahala la fel... Nu face bine la lovele

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...