Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


larisssa

Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Asta e prezentarea aia oficială :

 

Sunt o femeie de 30+ (36 ani chiar, da' nu mai ziceți la nimeni. Nu sunt nimic explozibil, bomba sau altele de gen, complet naturala, asa ca nu va așteptați sa va sară plombele și șlițul când va deschid ușa. Bine, nici vreo sluta-slutelor nu sunt, sa trebuiască sa îmi puneți perna pe față când sunt dedesubt.
Sunt înaltă (175 cm),, slim (58 kg), am cracii lungi și tâțe mici, dar sfârcuri mari 🤭

Ofer servicii de companie intima, asa ca, cel puțin la primele vizite, vreau sa dispui de puțin mai mult timp decât cel pe care îl ai programat ptr"nebunii". Pentru ca, inainte de a ajunge îndormitor, vreau sa stam la o tigara/suc/cafea, sa vad și eu cu cine am de-a face, sa vezi și tu cu cine ai de-a face. Tot înainte de dormitor, trecem pe la dus. După dus,începe timpul tău, pentru care am pretenția sa plătești. Cat? 200 de lei ptr clasicul  "o finalizare"și 300 de lei pentru o ora. Oraînseamnă60 deminute, nu neapărat (doar) doua finalizari. 

Ce facem în timpul asta? Ce vrei tu. Jucam rummy sau ne f**tem într-una.  😁 Eu îți ofer sex oral cutot ce îți poate trece prin cap legat de asta ( p / n, deepthroath, facefuck, CIM, COF, COB și ce naiba  acronime mai Exista). Normalul va fi fără discuție protejat și cam atât, în rest The sky îs The limit.

Nu ofer FK și nimic din ce are vreo legătură cuanalul, nici tu mie, nici eu ție. Și nici masaj. Adică habar nu am sa fac masaj. Si decat sa te frământca pe aluat (ca aia e cea mai asematoare chestie cu frecția pe care ți-o pot oferi), mai bine zic pas. 

Mă ia cu "frezoane" când aud "detalii /preturi/servicii, asa ca citiți aici prima data, abia apoi ma sunați sau îmi scrieți, ca dacă ma întrebațiasa ceva, conversația se încheie brusc. Și cu mascareli uneori,.  Și nu ca mi-e lene sa repet ca papagalul 30 de cuvinte, ci pentru ca vreau ca tu sa îți fi făcutdeja o idee despre mine înainte de ama suna, sa te fi  hotărât deja ca îți dorești să primești exact ceea ce eu pot oferi. 

 

REZUMAT:

-Oral cu tot ce îți trece prin cap,

-normal protejat și alta regula nu am

- NU FK 

-NU anal

Incep foarte devreme( foarte,foarte dimineața) si închei când nu ma mai simt in parametrii maximi de funcționare. Adică poate fi la 20:00 sau la 02:00.

Putem face programări sau suni când ai timp ptr o vizita și in general reușim sa ne sincronizăm.
 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Gata programările, sunt liberă și “la liber” pana mai târziu.

Maine nu voi fi disponibilă toată ziua,ci doar pana la ora 16.30( adică ultima programare de o ora o pot lua la 15.00).

Spor!

Link spre comentariu
  • Oras:Tulcea
  • Oras:Tulcea

Am avut parte de o experienta foarte placuta alaturi de Larrisa in aceasta seara in jurul orelor 19 -20 

Ma bucur ca am avut ocazia sa o cunosc un pic in putinu timp care l-am avut o , ora  

Ce pot sa spun , recenziile si-au facut treaba 

Am avut parte de 2 finalizari ca la carte in stilul lui Larrisa , nu o sa dau detalii dar au fost rapide si placute

Abea astept sa revin maine inainte sa plece :P 

ON :11

GFE " 11

NP : nu am facut

De revenit ? Da  

Treceti pe la ea cat aveti ocazia :P 

Scuza-ti eventualele greseli gramaticale (imi asum )

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neața! Disponibilă. Ultima programare 15:00

Spor!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Vreau sa vin, da' unde? Iar ma chinui cu cazarea.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Maine si poimaine sunt in Tulcea. Toate cum le știți. La telefon pot răspunde începând de mâine dimineață, pana atunci doar wts.

Spor!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ca sa NU mai pierdem timpul cu "detalii,te rog".( Dacă totuși vă mănâncă în dos să întrebați,  oricum nu vă răspund :).  Aici nu e P24, așa că, va rog frumos citiți înainte, vedeți ce fac/nu fac, ce și cum sunt/nu sunt și abia apoi contactați-mă). 

 

Eu sunt Larisa (Larisssa ,de fapt,ca userul Larisa era luat si ,intr-o criza de imaginatie,am adaugat cate un 's' pana mi-a fost acceptat userul).

 

Sunt o femeie de 36 de ani si sunt departe de a fi vreo bomba sexy(sau alte chestii d'astea explozibile). Daca speri sa ai prima finalizare cand ,deschizându-ti usa, te pleznesc cu sanii peste faţă....regret,te voi dezamagi. Acum,nici sa nu credeți ca sunt vreo sluta de tre' sa imi pui punga pe fata ! Sunt o femeie normala ,inalta (1,74 m) si slaba( 58de kg). Am cracii lungi si asta ma salveaza ! Ba nu, mai salvator de atat e faptul ca ,desi am sânii mici,am sfarcuri mișto,deci e bine!

 

 

 

Ofer servicii de companie intima ,ceea ce inseamna ca nu imi doresc sa vii "cu ea sculata de acasa", sa ne aruncam in dormitor si "Pa,la revedere!". La prima vizită vreau neaparat sa dispui de putin timp in plus, imi place sa intru in contact cu omul cu care voi ajunge intre cearșafuri, sa vad cu cine am de-a face, sa vezi cu cine ai de-a face.Dupa acest intermezzo, vei merge la dus(neaparat),apoi incepe sa se scurgă timpul tău, cel pentru care am pretentia sa plătești. Cat? 200 RON pentru clasicul “o finalizare” și 300 RON pentru o ora . Și dacă tot plătești, tu hotărăști ce faci cu el. Adică ora nu înseamnă 2 finalizari, ci 60 de minute cu ce/cum/cât doresti/ poți.

 

 

 

Pentru actiunea propriu-zisa regulile sunt putine si clare : NU FK,NU ANAL,NU Normal Nep si NU NEGOCIEM. In rest,orice este ppsibil cu ajutorul comunicarii,bunului simt ,si bunavointei- toate reciproce.

ON- cu tot ce îți trece prin cap : deepthroath,  facefuck, CIM,  COF,  COB și ce alte acronime or mai exista

NP - e protejat ȘI ATÂT!  orice încercare în sensul asta se lasă cu "nefutut și cu banii luati" 

NU ofer și nici nu doresc masaj.  

Orice alta nebunie ai dori, cât nu implica nimic din ce am în lista de NU,  spune-mi și cel mai probabil vei avea parte de ea. 

Voi fi în Tulcea azi și mâine. 

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 13 ore, larisssa a spus:

Ca sa NU mai pierdem timpul cu "detalii,te rog".( Dacă totuși vă mănâncă în dos să întrebați,  oricum nu vă răspund :).  Aici nu e P24, așa că, va rog frumos citiți înainte, vedeți ce fac/nu fac, ce și cum sunt/nu sunt și abia apoi contactați-mă). 

 

Eu sunt Larisa (Larisssa ,de fapt,ca userul Larisa era luat si ,intr-o criza de imaginatie,am adaugat cate un 's' pana mi-a fost acceptat userul).

 

Sunt o femeie de 36 de ani si sunt departe de a fi vreo bomba sexy(sau alte chestii d'astea explozibile). Daca speri sa ai prima finalizare cand ,deschizându-ti usa, te pleznesc cu sanii peste faţă....regret,te voi dezamagi. Acum,nici sa nu credeți ca sunt vreo sluta de tre' sa imi pui punga pe fata ! Sunt o femeie normala ,inalta (1,74 m) si slaba( 58de kg). Am cracii lungi si asta ma salveaza ! Ba nu, mai salvator de atat e faptul ca ,desi am sânii mici,am sfarcuri mișto,deci e bine!

 

 

 

Ofer servicii de companie intima ,ceea ce inseamna ca nu imi doresc sa vii "cu ea sculata de acasa", sa ne aruncam in dormitor si "Pa,la revedere!". La prima vizită vreau neaparat sa dispui de putin timp in plus, imi place sa intru in contact cu omul cu care voi ajunge intre cearșafuri, sa vad cu cine am de-a face, sa vezi cu cine ai de-a face.Dupa acest intermezzo, vei merge la dus(neaparat),apoi incepe sa se scurgă timpul tău, cel pentru care am pretentia sa plătești. Cat? 200 RON pentru clasicul “o finalizare” și 300 RON pentru o ora . Și dacă tot plătești, tu hotărăști ce faci cu el. Adică ora nu înseamnă 2 finalizari, ci 60 de minute cu ce/cum/cât doresti/ poți.

 

 

 

Pentru actiunea propriu-zisa regulile sunt putine si clare : NU FK,NU ANAL,NU Normal Nep si NU NEGOCIEM. In rest,orice este ppsibil cu ajutorul comunicarii,bunului simt ,si bunavointei- toate reciproce.

ON- cu tot ce îți trece prin cap : deepthroath,  facefuck, CIM,  COF,  COB și ce alte acronime or mai exista

NP - e protejat ȘI ATÂT!  orice încercare în sensul asta se lasă cu "nefutut și cu banii luati" 

NU ofer și nici nu doresc masaj.  

Orice alta nebunie ai dori, cât nu implica nimic din ce am în lista de NU,  spune-mi și cel mai probabil vei avea parte de ea. 

Voi fi în Tulcea azi și mâine. 

Unde te putem  găsi  și care e ,,prima oră" a zilei de duminica?  Prima oră  a dimineții,  firește... 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

La Nicol și... Nu exista "prea dimineața"  pentru mine :)

Maine sunt disponibila doar dimineața, la ora 10:30 ultima programare. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

No,  haideți sa va povestesc ce îmi futu mie zenul și fengșuiul în seara asta. 

Stați strâmb și judecați drept,  rog-va și spuneți-mi și mie dacă sunt eu nebuna.  Chiar vreau păreri de oameni normali întâi și apoi de clienți de prostituate. 

La ora 18.00 stabilesc cu "domnul" o programare pentru ora 20:00. Booooon. 

La ora 19:11 min îmi scrie sec "ajung la 20:30". Deși normal era" nu reușesc sa ajung la 8, întârzii 30 de min, cum putem face? "... zic, hai, treacă de la mine(următoarea prog o făcusem la 21:30, asa ca el pierdea timpul extra). La 20.40, adică ÎNCĂ 10 min întârziere peste alea 30, zice : ajung în 5 min. 

Hai sa mori tu????? Da' unde te crezi,  băiețaș?!  Ma confuzi cu vreo nevasta din aia din 1960 care stătea drepți și-l aștepta pe Gica-bărbatul-casei de când suna fluierul la fabrica sf turei și pana ajungea ala criță ca dădea o ora pe la crâșmă?! Eu la și jum dădusem ok-ul altcuiva sa vina.  Enfin,  ii explic ca nu are cum sa mai vina,  insistă,  ii exploc ca am programări pana la 11...zice ca așteaptă.  

Deja de la 11 fără ma certa ca 'ce,  n- terminat?".  Chiar ma făcuse curioasa sa cunosc.  Pe mine ma fascinează specimenele ușor ieșite de pe calea logicii...  

Ma eliberez,  fac un dus și ii scriu ca poate veni în 10-15 min,  dacă vrea. Zice da și ce credeți,  oameni buni.... Trec alte 10 min peste alea 15... Și pla.. El nimic. Bah sunt eu tâmpită?!  E atât de iesit din comun sa am pretenția sa îmi spui și mie cât dracu sa te ia durează sa ajungi?  De ce mai faci programare dacă oricum nu o respecți???

Ah,  sa nu credeți ca a înțeles de ce nu îl mai primesc. Tot eu sunt o mare nesimțită ca el a așteptat atâtea ore degeaba. 

Asa ca va rog.  Spuneți-mi dacă sunt eu prea tâmpită.  Dar, repet,  gânditi  ca bărbați și apoi și ca clienți de curve. 

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 4 minute, larisssa a spus:

No,  haideți sa va povestesc ce îmi futu mie zenul și fengșuiul în seara asta. 

Stați strâmb și judecați drept,  rog-va și spuneți-mi și mie dacă sunt eu nebuna.  Chiar vreau păreri de oameni normali întâi și apoi de clienți de prostituate. 

La ora 18.00 stabilesc cu "domnul" o programare pentru ora 20:00. Booooon. 

La ora 19:11 min îmi scrie sec "ajung la 20:30. Deși normal era" nu reușesc sa ajung la 8, întârzii 30 de min, cum putem face? "... zic, hai, treacă de la mine(următoarea prog o făcusem la 21:30, asa ca el pierdea timpul extra). La 20.40, adică ÎNCĂ 10 min întârziere peste alea 30, zice : ajung în 5 min. 

Hai sa mori tu????? Da' unde te crezi,  băiețaș?!  Ma confuzi cu vreo nevasta din aia din 1960 care stătea drepți și-l aștepta pe Gica-bărbatul-casei de când suna fluierul la fabrica sf turei și pana ajungea ala criță ca dădea o ora pe la crâșmă?! Eu la și jum dădusem ok-ul altcuiva sa vina.  Enfin,  ii explic ca nu are cum sa mai vina,  insistă,  ii exploc ca am programări pana la 11...zice ca așteaptă.  

Deja de la 11 fără ma certa ca 'ce,  n- terminat?".  Chiar ma făcuse curioasa sa cunosc.  Pe mine ma fascinează specimenele ușor ieșite de pe calea logicii...  

Ma eliberez,  fac un dus și ii scriu ca poate veni în 10-15 min,  dacă vrea. Zice da și ce credeți,  oameni buni.... Trec alte 10 min peste alea 15... Și pla.. El nimic. Bah sunt eu tâmpită?!  E atât de iesit din comun sa am pretenția sa îmi spui și mie cât dracu sa te ia durează sa ajungi?  De ce mai faci programare dacă oricum nu o respecți.  

Ah,  sa nu credeți ca a înțeles de ce nu îl mai primesc. Tot eu sunt o mare nesimțită ca el a așteptat doua ore degeaba. 

Asa ca va rog.  Spuneți-mi dacă sunt eu prea tâmpită.  Dar, repet,  gânditi  ca bărbați și apoi și ca clienți de curve. 

Hai mai Larisa, ce naiba ca personaje din astea ai "fumat" de multe ori... doar nu ai rămas traumatizata? 😂... 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
7 minutes ago, larisssa said:

No,  haideți sa va povestesc ce îmi futu mie zenul și fengșuiul în seara asta. 

Stați strâmb și judecați drept,  rog-va și spuneți-mi și mie dacă sunt eu nebuna.  Chiar vreau păreri de oameni normali întâi și apoi de clienți de prostituate. 

La ora 18.00 stabilesc cu "domnul" o programare pentru ora 20:00. Booooon. 

La ora 19:11 min îmi scrie sec "ajung la 20:30". Deși normal era" nu reușesc sa ajung la 8, întârzii 30 de min, cum putem face? "... zic, hai, treacă de la mine(următoarea prog o făcusem la 21:30, asa ca el pierdea timpul extra). La 20.40, adică ÎNCĂ 10 min întârziere peste alea 30, zice : ajung în 5 min. 

Hai sa mori tu????? Da' unde te crezi,  băiețaș?!  Ma confuzi cu vreo nevasta din aia din 1960 care stătea drepți și-l aștepta pe Gica-bărbatul-casei de când suna fluierul la fabrica sf turei și pana ajungea ala criță ca dădea o ora pe la crâșmă?! Eu la și jum dădusem ok-ul altcuiva sa vina.  Enfin,  ii explic ca nu are cum sa mai vina,  insistă,  ii exploc ca am programări pana la 11...zice ca așteaptă.  

Deja de la 11 fără ma certa ca 'ce,  n- terminat?".  Chiar ma făcuse curioasa sa cunosc.  Pe mine ma fascinează specimenele ușor ieșite de pe calea logicii...  

Ma eliberez,  fac un dus și ii scriu ca poate veni în 10-15 min,  dacă vrea. Zice da și ce credeți,  oameni buni.... Trec alte 10 min peste alea 15... Și pla.. El nimic. Bah sunt eu tâmpită?!  E atât de iesit din comun sa am pretenția sa îmi spui și mie cât dracu sa te ia durează sa ajungi?  De ce mai faci programare dacă oricum nu o respecți???

Ah,  sa nu credeți ca a înțeles de ce nu îl mai primesc. Tot eu sunt o mare nesimțită ca el a așteptat atâtea ore degeaba. 

Asa ca va rog.  Spuneți-mi dacă sunt eu prea tâmpită.  Dar, repet,  gânditi  ca bărbați și apoi și ca clienți de curve. 

Eu sunt de partea lui. 

Nici măcar nu am citit ce și cum... Dar sunt de partea lui. Indiferent de situație. 

Atât am avut de zis 😇

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Extraterestrule,  am văzut în viețișoara asta a mea specimene de toate națiile,  formele și culorile.  Și tot mai apare câte unul care ma șochează (traumatizata m-a lăsat unul singur și nu,  nu e **spam editat** futu-l în noroc și pe sandilăul ăla).  

Ce supy era el mah că a așteptat degeaba. Adică în mintea lui de involuat,  el era victima curvei nenorocite.  

Știți care e faza nasoala?  După atâtea mii de bărbați cu care am întrat în contact pot spune ca un om nu se schimba la 180 de grade doar pentru ca e vorba de noi, prostituate.  Majoritatea covârșitoare tot asa sunt în viata lor de zi de zi, exact cum se comporta în interacțiunea cu noi. 

Am zis-o de multe ori,  o mai zic o data : Mulți ar trebui sa mulțumească Cerului ca respiratul e reflex.  Ca dacă era condiționat de orice detaliu cât de mic legat de logica sau bun-simt.... cădeau pe stradă secerati muuuuuulti,  mulți tare 

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 3 ore, larisssa a spus:

Extraterestrule,  am văzut în viețișoara asta a mea specimene de toate națiile,  formele și culorile.  Și tot mai apare câte unul care ma șochează (traumatizata m-a lăsat unul singur și nu,  nu e **spam editat** futu-l în noroc și pe sandilăul ăla).  

Ce supy era el mah că a așteptat degeaba. Adică în mintea lui de involuat,  el era victima curvei nenorocite.  

Știți care e faza nasoala?  După atâtea mii de bărbați cu care am întrat în contact pot spune ca un om nu se schimba la 180 de grade doar pentru ca e vorba de noi, prostituate.  Majoritatea covârșitoare tot asa sunt în viata lor de zi de zi, exact cum se comporta în interacțiunea cu noi. 

Am zis-o de multe ori,  o mai zic o data : Mulți ar trebui sa mulțumească Cerului ca respiratul e reflex.  Ca dacă era condiționat de orice detaliu cât de mic legat de logica sau bun-simt.... cădeau pe stradă secerati muuuuuulti,  mulți tare 

Rămâneam în picioare doar noi doi🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
Chiar acum, extraterestru78 a spus:

Rămâneam în picioare doar noi doi🤣

Și pe tine te dărâma geamantanul meu!  😅😅😅

Mi-e cam dor de tine,  dementule! 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 37 minute, larisssa a spus:

Și pe tine te dărâma geamantanul meu!  😅😅😅

Mi-e cam dor de tine,  dementule! 

Nu stiu ce aveai în el, ciment sau bolțari dar până la urmă l-am dovedit😂😂

Las ca ne vedem curând, nu mai avem mult si  întram amândoi la pensie și o sa avem timp sa ne intalnim🤣🤣

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Hai sictir cu pensia ta!  Eu nu ma pensionez!  Când n-o s-o mai pot suge,  o molfai în gingii!  Love you! 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neața, Tulcea! 

Maine ajung la voi. 

Stau pana duminica. 

Spor s-avem! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neața! 

Mă găsiți pe Plevnei, locația Oanei. Mersi @nikoloana din nou!

Toate cum le știți. 

ON/OP cu tot ce va trece prin cap (deep, facefuck, throathfuck, CIM, COF, COB) 

NP

Nu ofer FK și nimic din ce are vreo legătură cu analul

200/fin și 300/h.

Sunt pana duminica 

Spor să avem! 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...