Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


larisssa

Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Hello lumeeeeeee!

Am vesti bune : am găsit apartament!!! Hooray!
Si venim weekendul viitor (8-10 Aprilie). Ce înseamnă “venim”? Eu și Ana! 
Sa avem spooooooooor! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Hello! Mâine după prânz ajung.  Pentru 3some ii puteți scrie deja Anei, ca ea a ajuns. 

Spor s-avem!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Sunt o femeie de 30+ (36 ani chiar, da' nu mai ziceți la nimeni. Nu sunt nimic explozibil, bomba sau altele de gen, complet naturala, asa ca nu va așteptați sa va sară plombele și șlițul când va deschid ușa. Bine, nici vreo sluta-slutelor nu sunt, sa trebuiască sa îmi puneți perna pe față când sunt dedesubt.
Sunt înaltă (175 cm),, slim (58 kg), am cracii lungi și tâțe mici, dar sfârcuri mari 🤭

Ofer servicii de companie intima, asa ca, cel puțin la primele vizite, vreau sa dispui de puțin mai mult timp decât cel pe care îl ai programat ptr"nebunii". Pentru ca, inainte de a ajunge îndormitor, vreau sa stam la o tigara/suc/cafea, sa vad și eu cu cine am de-a face, sa vezi și tu cu cine ai de-a face. Tot înainte de dormitor, trecem pe la dus. După dus, începe timpul tău, pentru care am pretenția sa plătești. Cat? 200 de lei ptr clasicul  "o finalizare"și 300 de lei pentru o ora. Oraînseamnă 60 deminute, nu neapărat (doar) doua finalizari. 

Ce facem în timpul asta? Ce vrei tu. Jucam rummy sau ne f**tem într-una.  😁 Eu îți ofer sex oral cutot ce îți poate trece prin cap legat de asta ( p / n, deepthroath, facefuck, CIM, COF, COB și ce naiba  acronime mai Exista). Normalul va fi fără discuție protejat și cam atât, în rest The sky îs The limit.

Nu ofer FK și nimic din ce are vreo legătură cu analul, nici tu mie, nici eu ție. Și nici masaj. Adică habar nu am sa fac masaj. Si decat sa te frământca pe aluat (ca aia e cea mai asematoare chestie cu frecția pe care ți-o pot oferi), mai bine zic pas. 

Mă ia cu "frezoane" când aud "detalii /preturi/servicii, asa ca citiți aici prima data, abia apoi ma sunați sau îmi scrieți, ca dacă ma întrebațiasa ceva, conversația se încheie brusc. Și cu mascareli uneori,.  Și nu ca mi-e lene sa repet ca papagalul 30 de cuvinte, ci pentru ca vreau ca tu sa îți fi făcutdeja o idee despre mine înainte de a ma suna, sa te fi  hotărât deja ca îți dorești să primești exact ceea ce eu pot oferi. 

Sunt disponibila câteva zile,știți deja.

Pe I. L. Caragiale. Cu Ana ;) Prețurile pentru threesome sunt 300/500. 

Spor s’avem!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neața! Disponibilă pana târziu!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Gata programările pe ziua de azi, suntem  “la liber” pana târziu. “La liber” - adică fără programări și foarte, foarte disponibile. Și fiecare cu păsărica ei, și in grămada organizata. 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neața! Disponibilă și astăzi toată ziua.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Cât vom mai fi aici- adică azi și mâine- nu vom mai face programări. O fi ceva in aer,nu știu, ca de ieri de pe la prânz tot am impresia X-a ori ceasul meu a luat-o razna, ori ale voastre, ale tuturor.
Asa ca sunați cu 15-20 de minute înainte și dacă suntem libere ne vedem, dacă nu încercam sa le așezam încât sa ne fie și noua bine. Ca mi s-a cam acrit sa tragem doar noi întârzierile. Da, ne luam cel puțin jum de ora între programări de obicei. Dar e o jum de ora in care sa schimb un cearceaf, sa fac un dus zdravăn, sa ma dau cu o crema…sau sa stau pur și simplu cu dânsa’n sus sa ma relaxez. Nu vreau sa te salut de “bine ai venit!” cu saliva celui de dinainte încă pe mine(sau mai rau) ptr ca nu a putut ajunge la ora stabilită de comun acord.
Ms ptr înțelegere! Scuze celor ce își respecta programările -se știu ei, ii știm și noi.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neata! Ne mai găsiți astăzi și gata,plecam. Astăzi toată ziua. 
Spor s-avem!

Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Am reusit si eu sa o vizitez pe Larissa chiar inainte de plecare. Totul a decurs exact asa cum trebuie iar experienta mi-a depasit asteptarile, sincer sa fiu! 

Se comporta foarte frumos cu persoanele care ii calca pragul, are vorbele la ea si stie sa se faca placuta. 

Oralul este bestial dat fiind faptul ca este foarte kinky, foarte deschisa la cerinte, ba chiar iti ofera lucruri din proprie initiativa  lucru ce face totul mai spectaculos! 

Iar normalul a fost de asemenea beton armat. 

As mai scrie dar si asa o fac pe viteza. 

Note:

Oral : 10 + ( finalizare orala, faciala cum doreste omul, cu precizarea ca tine cont de acel climax al nostru si il respecta)

Normal : 10

Aspect: 9

Locatie : 8 ( super ok la interior, doar usor expusa pt gusturile mele)

Igiena : 10

Halatul: 300, fara ochi pe ceas sau alte figuri.

De revenit? DESIGUR ! 

Sa ne auzim cu bine !!!

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Hello,lume!

mah oameni buni, eu “va rezolv” de fiecare data! Rezolvați-ma și voi pe mine, va rog. Vreau sa vin, am timp, dar nu am cazare. 
Chiar nu găsesc și eu o camera unde sa ne destrabalam weekendul viitor?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

80% zic ca am rezolvat, mâine am un răspuns clar.

Daca nu va fi acolo, încerc la Egreta. Parca îmi amintesc ca și Dunărea imi fusese sugerat la un moment dat. Între cele doua, ce ați prefera?

Sper sa nu fie nevoie de hotel și sa pot veni in apartamentul ptr care am discutat deja,dar nici nu vreau sa rămân descoperită.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 ore, larisssa a spus:

80% zic ca am rezolvat, mâine am un răspuns clar.

Daca nu va fi acolo, încerc la Egreta. Parca îmi amintesc ca și Dunărea imi fusese sugerat la un moment dat. Între cele doua, ce ați prefera?

Sper sa nu fie nevoie de hotel și sa pot veni in apartamentul ptr care am discutat deja,dar nici nu vreau sa rămân descoperită.

Te așteptăm 

Link spre comentariu
Vizitator Messi92
Reputație: 0
Acum 18 ore, larisssa a spus:

80% zic ca am rezolvat, mâine am un răspuns clar.

Daca nu va fi acolo, încerc la Egreta. Parca îmi amintesc ca și Dunărea imi fusese sugerat la un moment dat. Între cele doua, ce ați prefera?

Sper sa nu fie nevoie de hotel și sa pot veni in apartamentul ptr care am discutat deja,dar nici nu vreau sa rămân descoperită.

Dunarea

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
Acum 41 minute, Messi92 a spus:

Dunarea

Pe booking îmi arată 450/noapte. Wtf?!? Oi fi eu prostituata, dar 450 pe noapte nu am de gând sa dau pe o camera de hotel. Știu ca nu da bine sa zic așa ceva,dar las-o drq de treaba!!! 

Sper sa am un răspuns pozitiv de la proprietarul cu care am vorbit.

 

Pentru domnul “satul de seen”, am spus-o de 1027281 de ori și o sa o mai spun încă de și mai multe ori: daca nu menționezi când/ pana când îți pot Răspunde, tot doar seen vei primi. ☺️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neataaaaaaaa Tulcea!

Viiiiiiiiiiiiin! Mâine sunt disponibilă in a doua parte a zilei. Toate cum le știți, ma găsiți f aproape de Oblivion, in spate la Permise și Pașapoarte. Mulți știți locația, cred ca sunt singura câte nu o știe încă :)

Telefonul va fi deschis pentru programări începând de mâine dimineața devreme.

Spor s-aveți!

Link spre comentariu
  • Oras:Tulcea
  • Oras:Tulcea
6 hours ago, larisssa said:

Neataaaaaaaa Tulcea!

Viiiiiiiiiiiiin! Mâine sunt disponibilă in a doua parte a zilei. Toate cum le știți, ma găsiți f aproape de Oblivion, in spate la Permise și Pașapoarte. Mulți știți locația, cred ca sunt singura câte nu o știe încă :)

Telefonul va fi deschis pentru programări începând de mâine dimineața devreme.

Spor s-aveți!

  Un numar de telefon ?:P

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Numărul cui de telefon? 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Nu e cazul de cerut scuze, doar ca pare ciudat sa ceri numărul de telefon. In 95% din cazuri apare in titlul topicului. 
 

Spor!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Gata,copii! Sunt aici. Azi și mâine. Ne auzim la telefon sau pe wts.
Spor s-avem!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...