Sari la conținut

Adina - 0758910259


Postări Recomandate

  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Din atâta oferte , și eu tot singură am rămas. ðŸ˜Aștept ceva concret🤗😋â¤Vă aștept la un pahar de vin că nu am cu cine să beau â¤ðŸ·â¤ðŸ§¨â¤

Off va trece și perioada asta și se vor "limpezi apele" cum frumos zice Adina și nu prea contează în ce oraș vei alege să revii prima dată,o să îmi fac programul în funcție de tine că deja nu mai rezist la asemenea provocări💋💋💋
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cosmos
  • Oras:Cosmos

Da de ce numa 4-5 zile, de ce nu 3 luni si dupa aia mai vezi tu.

De obicei dupa perioade lungi de autoizolare in2 apar efectele secundare.

Cel mai important din ele este ca domnisoara are o ecrescenta parabolica in zona abdominala pentru care se emite ulterior un certificat de buna purtare.

Oricum in cazul ei, iesi bine.

Insista, femeilor le place sa insisti.

Chiar as vrea daca se poate ajunge la un numitor comun sa fac o carantină cu ea,chiar și pe mai multe zile,important este sa ne punem de acord și se rezolva :)

Adina, acum lucrezi in Timisoara?!

Adina, acum lucrezi in Timisoara?!

Chiar as vrea daca se poate ajunge la un numitor comun sa fac o carantină cu ea,chiar și pe mai multe zile,important este sa ne punem de acord și se rezolva :)

Chiar as vrea daca se poate ajunge la un numitor comun sa fac o carantină cu ea,chiar și pe mai multe zile,important este sa ne punem de acord și se rezolva :)

Da de ce numa 4-5 zile, de ce nu 3 luni si dupa aia mai vezi tu.De obicei dupa perioade lungi de autoizolare in2 apar efectele secundare.Cel mai important din ele este ca domnisoara are o ecrescenta parabolica in zona abdominala pentru care se emite ulterior un certificat de buna purtare.Oricum in cazul ei, iesi bine.Insista, femeilor le place sa insisti.

Nu mai sunt în Timișoara din 12.03 și nu voi reveni până se vor "limpezi apele" ,sanătatea este primul loc și pentru mine și pentru voi, cum sunt o fată jucăușă de fel , o să mai postez din când în când poze ,și să nu mă uitați "vă mai invit la cate un pahar de vin"ðŸ·ðŸ·ðŸ·.Iar când revin vă invit pe toți să petreceam momente frumoase si pasionale împreună și să dăm frâu liber fanteziilor.🤩🤩🤩

Pupicii cu sclipicii💋â¤ðŸ’‹

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all

Nu mai sunt în Timișoara din 12.03 și nu voi reveni până se vor "limpezi apele" ,sanătatea este primul loc și pentru mine și pentru voi, cum sunt o fată jucăușă de fel , o să mai postez din când în când poze ,și să nu mă uitați "vă mai invit la cate un pahar de vin".Iar când revin vă invit pe toți să petreceam momente frumoase si pasionale împreună și să dăm frâu liber fanteziilor.

Pupicii cu sclipicii❤

Ne inviti pe toti odata sau pe rand? ca nunteleg :)))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all

Dacă tot se stă prin casă m-am gândit să postez o poză "incitantă" , să nu mă uitați până revin în Timișoara

❤pupicii cu sclipicii

Ia inciteaza-ne si cu gugoasha :)))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

Ajung?ðŸ˜ðŸ˜‚😋sau vreți mai multe 😂â¤ðŸ¤—💋

Apetisante!

 

Unii le prefera pe alea cu gaura🙂, mie'mi plac astea pufoase si pline cu crema(chantilly daca'i posibil).

 

Edit: mi ai scapat de sub nas, a fost mai simplu sa te intalnesc in alt oras (chiar si) fara programare.

  • Like 1
  • Haha 1

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Gogoașa se poate vedea doar live sau ... este posibil să mă hotărăsc să fac videochat , până trece perioada asta urâtă așa că te aștept cu drag pe WAPP . Pupici cu sclipicii❤

Uff.Ce unghii drăguțe

Mi-e dor să fiu"mângâiat de ele"

Te pup Adina

post-157711-0-62845100-1587850838_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Am scris la numărul acela nu îmi apare ca a fost pe wapp

Păi e normal să aibă telefonul de serviciu închis cât timp nu prestează. Sau chiar dacă îl are deschis, să nu răspundă la mesaje.

Link spre comentariu

  • Oras:Cosmos
  • Oras:Cosmos

E adevărat, dar a scris că pe Watsapp Răspunde ca face și show la web

Hei! Bună bună

Am scris că este posibil să fac videochat, nu m-am hotărât încă dar dacă o voi face o să anunț aici.Pupici cu sclipici

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...