Sari la conținut

Adina - 0758910259


Postări Recomandate

  • Oras:Cosmos
  • Oras:Cosmos

Așa ti-as trece și eu pragul🤩🤩dar nu știu cum sa mai fac sa răspunzi 😂😂 mesaj NU,telefon NU,whatsapp nu .

Bună😊.Probabil nu am apucat să îți răspund deoarece ori mi-ai dat mesaj când deja eram ocupată si trecuse prea mult timp de când mi-ai dat mesajul și atunci nu mi-am mai permis să deranjez ori nu m-am încadrat să răspund in timpul specificat de tine 🙈😊.

La telefon sunt foarte greu de prins de aceea prefer Whatsapp sau SMS. Și te rog să insiști până ne sincronizăm deoarece nu este niciun deranj. Te pupăcesc 💋😋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cosmos
  • Oras:Cosmos

Bună dimineața dragi mei .Nu mai am disponibilitate pentru programări va mulțumesc pentru vizitele voastre.Vă aștept cu drag data viitoare â¤ðŸ’‹o să vă anunț cu 2 , 3 zile inainte revenirea în Timișoara 💋💋💋pupici 💋💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Semaforișoara
  • Oras:Semaforișoara

Dragutica Adina asta! :)

Trebuie să fac cumva cand vine data viitoare sa ii cunosc si eu tehnica sarutului...vad ca mai toti o lauda pt FK-ul oferit.

Părerea mea ? La un moment dat i-am spus stai că nu mai apuci să respiri!!! Și văzând what's about ziua următoare am stat lipit de ea și a ținut nebunia aproape 3 ore =)) de vis... în fine, ideea-i să reapară :))) am mai auzit și de la alte d-re about u! Keep that way!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Semaforișoara
  • Oras:Semaforișoara

Olalaaaaa băieți! Bine ai revenit Adina in frumosul nostru oraș! și să nu uităm de ****** 🩠poate vizitează și ea orașul cu mami ei.

M-am dus eu frumos cu 🚴 echipat, de drag de puțin sport, minim cred!

Cum s-a deschis ușa am întâmpinat pe Adina Moșcrăciuniță din cap până în picioare :-)) nu-s desparte nici eu care am pomul de Crăciun tot timpul făcut =)) frumoasă așteptare!

Cât despre acțiune 😠dragoste bro' cu tot, incontinuu sus jos revenire, ulei pentru joaca dintre cele două instrumente și prin ce m-a trecut astăzi 💓🔥👀 ? iiioooooii

Zicea un coleg la o recenzie la altă fată ceva gen' "că trebuie să mănânci și când nu-ți este foame", aici ții se face foame incontinuu de ai vrea să nu se mai termine 🎂, eu ieri duminică, m-am gândit că a fost o săptămână fiind nevoit să fac de 2 ori pe eroul la o fostă antrenament după greaua* săptămână ce a trecut cu JulixPauLav....atâtea d-re frumoase, și surpriza a apărut 🤫 Da Moșcrăciunița cu pupiceii ei de mai rămâi 5 minute încălțat, îmbrăcat, înfofolit că nu s-au terminat încă pupiciiiii, când m-a întrebat cât stau 1 finalizare ? 1 oră ? I-am răspuns că ea cu mine își va închide programul și spunându-mi că am timp câteva ore! Mulțumesc timpuriei Moșcrăciunițe pentru Dedicația, Gfe-ul, FK-ul and how She sees thing's. Gata cu reclama 😤 abia aștept să o revăd 🤭 deja ? DaDaDa!!! Andy Popescu cu C63s au băgat nemții V8 DaDaDa! 4000cc DaDaDa,500hp DaDaDa, tracțiune integrală DaDaDa, nu fac intre comparație mașini-domnisoare dar Da Da Da și fără punct de final Da

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Semaforișoara
  • Oras:Semaforișoara

Recenzia de sus este 10++++++

Acum urmează văd thing's

Nu-ți vine să crezi că ai luat bătăiță la table, in timpul celei de a două scenă și-a amintit că nu poate rămâne așa , nu-i venea a crede că zarurile o cunoșteau clar, ea isi

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cosmos
  • Oras:Cosmos

Bună dragi "Timișoreni " .🥰

După cum deja v-ați dat deja seama am ajuns azi în frumosul oraș de pe malul Begăi 😊 azi după amiază. 

Nici nu am avut timp să-mi anunț revenirea că deja eram ocupată și prefer să anunț acum că voi fi disponibilă de mâine începând cu ora 10  până la ora 20 , ultima programare fiind la ora 19 .😊

Deoarece țin foarte mult la igiena mea cât și a voastră dușul la mine în locație este obligatoriu chiar dacă ați făcut duș 🛀 înainte cu 10 minute de a ajunge la mine  .Baia este dotată cu tot ce este necesar pentru a vă simți confortabil și întotdeauna veți găsi prosoape curate 🧺

Acestea fiind zise vă aștept cu programări preferabil pe Whatsapp sau SMS,  la telefon sunt foarte greu de prins și răspund foarte rar. Vă rog să specificați in mesaj intervalul de timp care pot răspunde inapoi deoarece dacă trec mai mult de 15 minute nu îmi mai permit să răspund să nu deranjez , dacă nu reușesc să vă răspund in intervalul specificat de voi ( dacă sunt ocupata eu nu ma uit la telefon ) vă rog să reveniți și promit că veți avea un răspuns. 

Mulțumesc pentru primirea călduroasă din partea celora care mi-au trecut pragul azi , chiar nu ma așteptam. 🥰🙈 Sincer mi-a fost dor de voi .

Vă doresc o seară minunată și vă aștept să ne simțim bine împreună. Pupici cu sclipici.â¤ðŸ’‹â¤

 

 

 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Semaforișoara
  • Oras:Semaforișoara

Recenzia de sus este for all 10++++

Acum urmează bad thing's!

Nu-ți vine a crede că ai luat bătăiță la table ? In timpul celei de a două scenă și-a amintit că nu poate rămâne așa scorul! Și că aș fi primul care o bate la table dar n-am întrebat circumstanțe* poate aici ne ajută ea cu răspunsul👀*! Nu-i venea a crede că, zarurile o cunoșteau clar (ai dat câteva dubl3, zarurile la mine se lipeau de legete sau picau direct :-)) alta-i legătură cu proprietarul de zar! Ea își aștepta dublele, care n-au venit nici de la mine nici de la ea, deci te rog să acorzi puțină prioritate acestor joace* eu te-aș putea antrena bine in executarea mișcărilor de table, la pat nu mă bag!, mai găsim obiective comune =)))) cu drag, next match next time, it's just a game HUUUUUUG

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cosmos
  • Oras:Cosmos

Olalaaaaa băieți! Bine ai revenit Adina in frumosul nostru oraș! și să nu uităm de ****** poate vizitează și ea orașul cu mami ei.

M-am dus eu frumos cu echipat, de drag de puțin sport, minim cred!

Cum s-a deschis ușa am întâmpinat pe Adina Moșcrăciuniță din cap până în picioare :-)) nu-s desparte nici eu care am pomul de Crăciun tot timpul făcut =)) frumoasă așteptare!

Cât despre acțiune dragoste bro' cu tot, incontinuu sus jos revenire, ulei pentru joaca dintre cele două instrumente și prin ce m-a trecut astăzi ? iiioooooii

Zicea un coleg la o recenzie la altă fată ceva gen' "că trebuie să mănânci și când nu-ți este foame", aici ții se face foame incontinuu de ai vrea să nu se mai termine , eu ieri duminică, m-am gândit că a fost o săptămână fiind nevoit să fac de 2 ori pe eroul la o fostă antrenament după greaua* săptămână ce a trecut cu JulixPauLav....atâtea d-re frumoase, și surpriza a apărut Da Moșcrăciunița cu pupiceii ei de mai rămâi 5 minute încălțat, îmbrăcat, înfofolit că nu s-au terminat încă pupiciiiii, când m-a întrebat cât stau 1 finalizare ? 1 oră ? I-am răspuns că ea cu mine își va închide programul și spunându-mi că am timp câteva ore! Mulțumesc timpuriei Moșcrăciunițe pentru Dedicația, Gfe-ul, FK-ul and how She sees thing's. Gata cu reclama abia aștept să o revăd deja ? DaDaDa!!! Andy Popescu cu C63s au băgat nemții V8 DaDaDa! 4000cc DaDaDa,500hp DaDaDa, tracțiune integrală DaDaDa, nu fac intre comparație mașini-domnisoare dar Da Da Da și fără punct de final Da

Mulțumesc pentru cuvintele tale mi-a făcut plăcere să petrecem timp împreună si te mai aștept cu mare drag oricând vei dori . Ești un om deosebit. pupici  :kiss3 

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Recenzia de sus este for all 10++++

Acum urmează bad thing's!

Nu-ți vine a crede că ai luat bătăiță la table ? In timpul celei de a două scenă și-a amintit că nu poate rămâne așa scorul! Și că aș fi primul care o bate la table dar n-am întrebat circumstanțe* poate aici ne ajută ea cu răspunsul👀*! Nu-i venea a crede că, zarurile o cunoșteau clar (ai dat câteva dubl3, zarurile la mine se lipeau de legete sau picau direct :-)) alta-i legătură cu proprietarul de zar! Ea își aștepta dublele, care n-au venit nici de la mine nici de la ea, deci te rog să acorzi puțină prioritate acestor joace* eu te-aș putea antrena bine in executarea mișcărilor de table, la pat nu mă bag!, mai găsim obiective comune =)))) cu drag, next match next time, it's just a game HUUUUUUG

Ce înțeleg eu din recenzia ta din 3 episoade, e că Adina, sau poate doar rostogolirea zarurilor, te-au zăpăcit rău de tot :giggle: Nu m-am dumirit care a fost scorul final... la table mă refer... am un motiv întemeiat să întreb asta... :P  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Semaforișoara
  • Oras:Semaforișoara

Ce înțeleg eu din recenzia ta din 3 episoade, e că Adina, sau poate doar rostogolirea zarurilor, te-au zăpăcit rău de tot :giggle: Nu m-am dumirit care a fost scorul final... la table mă refer... am un motiv întemeiat să întreb asta... :P :laugh2

Hello gvbolovan! Am citit într-o recenzie pe o pagină anterioară about table, și a fost un fel de "must be* mai erau și pe masă 🙊🤨👀 Let's see 😈😈😈 eu eram cu ele în gând, dar dacă nu le vedeam sigur uitam, dar Moșcrăciunița a rostit și șah, de unde am plecat ? ÃŽntre pauze de telefon-ul meu, și alte adiacente s-a petrecut și linia câștigătoare 🤭. La zar nu prea încape loc de tocmeală, eventual dacă au colțurile rotunjite... See ya
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bună dragi "Timișoreni " .

După cum deja v-ați dat deja seama am ajuns azi în frumosul oraș de pe malul Begăi azi după amiază. 

Nici nu am avut timp să-mi anunț revenirea că deja eram ocupată și prefer să anunț acum că voi fi disponibilă de mâine începând cu ora 10  până la ora 20 , ultima programare fiind la ora 19 .

Deoarece țin foarte mult la igiena mea cât și a voastră dușul la mine în locație este obligatoriu chiar dacă ați făcut duș înainte cu 10 minute de a ajunge la mine  .Baia este dotată cu tot ce este necesar pentru a vă simți confortabil și întotdeauna veți găsi prosoape curate

Acestea fiind zise vă aștept cu programări preferabil pe Whatsapp sau SMS,  la telefon sunt foarte greu de prins și răspund foarte rar. Vă rog să specificați in mesaj intervalul de timp care pot răspunde inapoi deoarece dacă trec mai mult de 15 minute nu îmi mai permit să răspund să nu deranjez , dacă nu reușesc să vă răspund in intervalul specificat de voi ( dacă sunt ocupata eu nu ma uit la telefon ) vă rog să reveniți și promit că veți avea un răspuns. 

Mulțumesc pentru primirea călduroasă din partea celora care mi-au trecut pragul azi , chiar nu ma așteptam. Sincer mi-a fost dor de voi .

Vă doresc o seară minunată și vă aștept să ne simțim bine împreună. Pupici cu sclipici.❤❤

Adina, cat stai la noi?sper ca mai mult de o saptamana :*

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Adina ...

Nu am mai scris de mult o recenzie și probabil că nu aș fi scris nici azi dacă aș fi reușit să dorm

Din două motive am insomnii,primul este că sunt prea obosit și nu am băut destul să mă hidratez deorece sunt "stors " de ultima picătură de energie și pentru asta normal că vinovată este Adina, încă îmi tremură picioarele și cu greu am condus deși era aproape de la locația Adinei până la hotel

Al doilea motiv bineînțeles că are legătură tot cu Adina îmi revine în fața ochilor chipul ei angelic de Crăciunița mai ales imaginea ultimei poziții în care pur și simplu ma înnebunit (nu o să dezvălui care este acea poziție ,prefer să țin acea imaginea pentru mine)

Îmi era sincer dor de Adina deorece din cauza programului meu de muncă încărcat în această perioadă nu am mai reușit să ne sincronizăm deși am mai încercat de câteva ori dar azi am reușit cumva să îmi fac programul de așa natură încât să mă bucur de compania Adinei înițial pentru o oră deorece avea agendă plină pe ziua de azi ,ora care sa făcut 2 ore ,sunt răutăcios acum dar îi mulțumesc domnului care avea programare și a anulat-o ,așa am reușit să mă bucur eu de două ore și ceva peste de compania ei,așa am avut timp și de câteva partide de table ,apropo și-a achiziționat un nou set de table .Din păcate pentru mine am pierdut net în ambele situații și la table și în pat așa că am rămas dator așa că am promis că îmi voi lua revanșa sper eu cât mai curând

Detalii despre ce sa întâmplat în pat nu mai dau ,pentru mine Adina este "the best" notele normal că sunt de 10 +++ pe linie ,oricum în Timișoara "toate ' sunt de 10 pe linie vorba unui clasic

Așa ca de încheiere o să pun și două poze din punctul meu de vedere mult prea " decente " dar astea le vrea Adina

post-157711-0-21954800-1606264690_thumb.jpg

post-157711-0-81224500-1606264699_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Am fost in vizita la Adina,am avut o experienta foarte placuta,programarea prim msj, raspunde foarte repede,am avut parte de on,np,fk la greu parca ne cunosteam de ani de zile,platit 1 ora 250,am depasit putin cu povestile,nu am simtit sa ma grabeasca deloc,de revenit cu siguranta

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...