Sari la conținut

As vrea membrii vechi să mă lămurească și pe mine ,chiar adminul


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Bună ziua dragi futăcioși

Eu sunt membru vechi de ceva ani pe acest forum , activam cu user-ul Thomaso11 , am contribuit si cu recenzii in trecut si recomamdari, una dintre recomandari Jenny cei vechi stiu despre cine vorbesc ...

As vrea adminul sau cineva in masura sa ma lămurească ce s-a întâmplat cu vechiul meu cont Thomaso11

Va spun imediat si de ce va intreb lucrul asta , eu dintotdeauna eram logat pe forum 24 din 24 dar nu stateam pe forum activ 24 din 24 doar eram logat, asta inseamna ca intrat in ultima perioada foarte rar dar atunci cand accesam forumul nimfomane cand site-ul se deschidea eu eram deja logat si asta de ani buni de zile , eu asa procedam , doar inchideam pagina si cand o deschideam eu eram gata logat, eu niciodata nu ma delogam si ma logam la loc (mare greseala fiindca in ani de zile eu sincer numai stiam parola si user-ul) iar acum de curand am observat ca atunci cand am accesat site-ul SURPRIZA MAREEE fiindca numai eram logat asa cum eram obisnuit ...

Acum eu stau si ma gandesc ca poate adminul a facut schimbari pe forum si as vrea sa fiu si instiintat

Si as vrea sa ma lămurească ce trebuie sa fac ca sa imi recuperez vechiul si unicul cont Thomaso11 care era cu galben ....

Astept sa ma lămurească adminul sau cineva in masura

Ma intereseaza vechiul cont pentru casuta de mesaje

Va multumesc

Spor la ciocane

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Uite un om cu care am vorbit ultima data prin casuta de mesaje private Salutari Don Cta

Ideea e ca m-am trezit deodata ca numai sunt logat accesand site-ul nimfomane

Da, sincer numai stiu nici user-ul nici parola nimic

Ma gândesc ca poate adminul ma poate ajuta si poate reseta cumva parola sau imi poate oferii detalii cum sa procedez

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:LAS FIERBINTI
  • Oras:LAS FIERBINTI

Daca faci logarea de pe telefon si ai internetul inchis , sau nu ai semnal pe zona la internet , se delogheaza singur , si ptr urmatoarea logare cu internetul activ trb. sa bagi user si parola . Nu iti mai ia direct 

Daca te-ai logat si de pe un  PC sau Laptop cauta in settings - passwords si o ai acolo salvata 

 

Bafta

Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Daca faci logarea de pe telefon si ai internetul inchis , sau nu ai semnal pe zona la internet , se delogheaza singur , si ptr urmatoarea logare cu internetul activ trb. sa bagi user si parola . Nu iti mai ia direct

Daca te-ai logat si de pe un PC sau Laptop cauta in settings - passwords si o ai acolo salvata

 

Bafta

Și telefonul tine minte dacă nu ii cureți cache-ul la Explorer. Indiferent ca închizi netul sau nu
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...