Sari la conținut

Rebeca 0730790029


Postări Recomandate

 

Salut confrați

 

Astazi am facut o vizita domnisoarei de mai sus, discutat ,programat cu ajutorul whatsapp si un telefon cand am ajuns la locatie .

 

Fata corespunde cu pozele , o fata tinerica.. corp ok.

 

Ajuns la locatie am fost invitat la un pahar de suc și o discuție la care a participat și colega ei....care arata bine, nu este de dat deoparte.

Am mers in cameră, lasat cadoul din initiativa mea (300 ron ...250 + 50 FK) , dezbracat, dus nu a fost cazul , facusem inainte sa plec de acasa , dupa care am trecut la actiune.

 

A inceput cu sarutari pe corp, sfârcuri...o nebunie și a continuat cu un ON de vis, atenta si cu outele , a trecut deasupra mea si am finalizat in balonas.

 

A doua fisa, dupa pauza de rigoare , a inceput la fel cu un ON , un 69 și un CIM .

 

Locatie: 10 apartament într-un bloc nou cu absolut tot ce ai nevoie, pe lângă Coresi.

 

Aspect: 9.5 este o fata foarte frumoasa atât la corp cât și la chip, slim, bronzata, înaltă.

 

Atitudine: 10 comportamentul ei este exemplar și te face să te simți foarte bine în compania ei.

 

ON: 10 foarte bine executat, atenție la zonele adiacente, deep, umed, piercul din limbă se simte....super...te face de ți tremura genunchii.

 

NP: 9.5 Se mișcă foarte bine, implicată, este foarte ok

 

GFE: 10 GFE-ul a fost maxim, mângâieri, sărutari pe corp, țineri de mână

De vizitat ? Da , cu siguranță.

Pe tot timpul întâlnirii, am avut impresia că seamănă perfect cu o actriță dintr un film celebru.....va las pe voi sa vă dați seama despre cine este vorba...eu mi am dat până la urmă seama.

Super fete...atât ea cât și colega ei ...va pup !!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare,

Acum ca am un pic de timp liber trebuie sa scriu cateva recenzii cu care sunt dator.

Cu aceasta vizita, in sfarsit am cunoscut si eu pe Rebeca, si atat de placut a fost aceasta cunostiinta incat am fost de 2 ori deja.

Modalitate de contact: Am vorbit cu ea pe forum acum cateva saptamani dupa care acum in weekend cand a anuntat revenirea si am si facut a programare pe luni seara ca sa fie totul sigur, mereu a raspuns propt si foarte respectuos. Restul a fost pe WhatsApp, confirmare cu o ora inainte si ultimele detalii.

Locatia e usor de gasit, ultimele indicatii am primit cand am ajuns. Apartament aproape de Coresi, utilat si curat, baia curata, tot ce ai nevoie pentru astfel de activitati.

Odata ajuns am facut cunostinta cu Rebeca o fata frumoasa si actractiva. Este pe gustul meu, inalta, slim, are un corp frumos, totul natural. Pozele reflecta realitatea.

Dupa o scurta prezentare m-a invitat in bucatarie, am fost servit cu suc, am vorbit putin de lucruri genarele, o fata de treaba cu care poti sa intretii o conversatie pe orice tema.

Odata ce am intrat in camera totul a decurs forte natural. Primul nr. a inceput cu saruturi si mangaieri pe tot corpul, saruturi transformate in FK, dupa care am continuat cu un oral  superb, a fost soft cu mai multe viteze atentie sporita la adiacente, deep. Dupa cateva minute am intors si eu favorul, are o pasarica foarte frumosa pe care a fost o placere sa savurez. Normalul am inceput in missionar unde ma strangea in brate, ma tragea in ea si ma saruta pasional, am schimbat intr-un LOT energic, are niste miscari senzationale, dupa o noua repriza de oral nu am vrut sa ratez nici doggy in care ai o priveliste foarte frumoasa ce sa zic. Am mai schimbat cateva pozitii si la final am beneficiat de a finalizare orala de zile mari, chiar ma tremurau si picioarele, deci puteti imagina :)

Intinsi pe pat, ambii obositi, am mai vorbit minute bune, dupa care am beneficiat de un masaj de relaxare, neavand timp pentru inca un nr. Mesaj foarte placut, si intre timp am continuat sa ne cunoastem mai bine.

Un dus la final, dupa care am mai fost invinat la un pahar de suc, unde am cunoscut si colega ei, simpatica si ea. Fiind ultimul client nici nu se punea problema de graba.

 

Si acum notele ca recenzia sa fie completa

 

Contact: 10, usor de gasit si foarte punctula, programarea a fost respectata

Locatia: 10, usor de ajuns, curat, tot ce ai nevoie pentru astfel de activitati.

Aspect: 9 , E o fata inalta, are un corp frumos bine proportianat (slim), fund rotund fain si sani mici, draguta la față.

Oral: 10, o face foarte bine, umed, mai multe viteze, atentia si la zonele adiacente, deep, CIM

Normal: 10, acepta orice pozitie nu comenteaza, geme discret, participa la actiune, energica

Igiena: 10 Nu a facut dus in prezenta mea dar nu am simtit nimic in neregula.

Atitudine: 10, vorbareata,  cu bun simt, atanta la cerintele tale, incearca sa te faca sa te simti bine pe tot parcursul intalnirii

GFE: 10 Cam tot ce imi place mie, imbratisari, mangaieri, atenta la fiecare gest, FK.

Cadou: 300 ron/ora, lasati inainte.

De recomandat: Da, aici ramene doar la latitudinea fiecaruia sa decida daca merita sau nu.

De revenit: cu siguranta.

 

A doua intalnire nu o sa mai detaliez, dar pot spune ca a fost la fel de intens si pasional ca prima.

Multumesc pentru tot Rebeca, sper sa ne vedem cat mai curand.

Link spre comentariu

Salutare,

 

Am avut placerea de a ma intalni cu Rebeca.

Scurt si la obiect:

 

Contactat pe whatsapp, desi am incurcat-o cu programarile (din cauza mea), a fost calma si m-a inteles, bine ca am reusit sa ne vedem.

 

Locatia undeva langa Coresi. Ai tot ce iti trebuie, nu e lux dar e chiar ok.

 

Rebeca e fata draguta, vesela si poti socializa cu ea.

 

Dupa sucul si tigara de cunoastere am trecut la dus si apoi la actiune. Nu au rost detaliile dar e important ca vrea sa te faca sa te simti bine. Daca o lasi pe ea sa faca treba are un stil energic foarte placut si sustinut.

 

 

Rebeca 8-9

On 9

Np 9

Gfe 10

Locatie 8

300/ora

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Recenzie la cald. Nu prea fac asa ceva dar daca stau prea mult ori uit, ori ma lenevesc ori se retrage.

 

Din start - recenzia e pentru ambele fete, Rebecca si Gabriela (https://nimfomane.com/forum/topic/152263-blondă-sexy-r) pentru ca am beneficiat de show cu ambele. Nu stiu daca ajuta la ceva sau daca e "legal" sa fac copy-paste si la colega. Poate ma sfatuieste vreun coleg mai experimentat.

 

Modalitate de contact - wa. Stabilit foarte usor toate detaliile, cazut de acord pe o ora convenabila si hai la drum!

 

Locatia - pe langa Coressi. Destul de retrasa, destul de discreta, foarte moderna si propice destinatiei. Sunt si locuri de parcare, daca nu esti bou (ca mine) si intrebi inainte de a parca la mall.

 

Aspect Rebecca - fix ca-n poze. Par lung si negru, slim, fund misto, tzatze miiiici.

Aspect Gabriela - tot ca-n poze. Putin mai implinita, cu niste sani naturali superbi, care datorita varstei stau la locul lor.

Piele fina amandoua, tonifiate amandoua, priveliste faina si ai pe ce pune mana.

 

Dupa tigara, socializare si dus - trecut la actiune. Nu-s mare scriitor asa ca nu voi detalia prea mult. Le-am lasat pe ele sa se desfasoare, ca-s mai timid la prima intalnire. Sau doar lenes. Cert e ca initiativa au si show-ul e chiar show. Cu sarutari pe toate buzele, mangaieri si gemete discrete. Nu mimeaza actiunea si sunt convins ca pentru regizorii din voi pot pune la indeplinire cam orice fantezie din gen. Spuneau ca se gandesc sa introduca si jucarii in ecuatie. Cred ca un strap-on le-ar face vedete pe plaiurile brasovene. Pentru ele, nu pentru client, perversilor!

 

In rest - niste Rebecca on top (iertati cuvintele dar te fute de te rupe), niste oral, niste mama iedului cu ambele, o finalizare orala cu Rebecca, niste tigari si la revedere!

 

Notele:

Locatia - 10. Discret, curat, parcare.

 

Rebecca:

Aspect 8.5/9 - pentru amatorii de slim fit

Oral 9 - tehnica buna, cercel in limba, face CIM

Normal 9 - super activa

Igiena 10

 

Gabriela

Aspect 8 - pentru amatorii de forme ultra-feminine poate fi usor de 10

Oral 9 - tehnica foarte similara cu a colegei, ofera CIM

Normal 8.5 - ceva mai lenta si mai molcoma dar e acolo si se implica

Igiena 10

 

Nota show 9.5 - pentru mine, cel mai bun de pana acum si cel mai apropiat de ideea de show, in care poti fi si voyeur, putin sau putin mai mult.

Nota GFE - 10 pentru ambele. Foarte volubile, foarte prietenoase, stiu sa te si conduca stiu si sa asculte dorintele.

 

Nota de plata 600 ora x 2 ore, achitati la inceput, fara sa mi-i ceara.

 

Per ansamblu e un best buy in categoria asta si sunt absolut convins ca pot si mult mai mult, daca ai imaginatie. Chiar merita sa te gandesti la o fantezie mai detaliata inainte sa mergi.

 

Eu le recomand cu drag si, cine stie, poate ma mai mana drumurile catre ele. Cu lectiile facute de acasa.

 

Daca aveti intrebari, va raspund cu drag. Si daca adminul avea card la metoda de plata sau nu eram eu cascat sa uit de cartela praysafe, va raspuneam si prin PM...

 

Noroc bun si whiskey vechi!

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...