Sari la conținut

Rebeca 0730790029


Postări Recomandate

Vizitator lancerevo
Reputație: 0

Nu sunt bun la povestit, insa azi am avut parte de o partida foarte reusita. Am contactat-o pe Rebeca prin whatsapp si s-au potrivit planetele. In zona am gasit loc de parcare chiar ok.Am fost primit cu zâmbetul pe buze si un pahar cu suc. Am lasat cadoul si am mers la dus. Evident ca am primit prosop mare si curat. Ajuns in camera de acțiune, a inceput cu sarutari pe tot corpul, dupa care... un oral de vis as putea spune. La normal am chinuit-o putin pentru ca nu sunt tocmai mic. Insa am continuat cu oral si am finalizat intr-un mod pe care il pastrez pentru mine. Ca si note

Rebeca 9. Pe strada as intoarce capul dupa ea, mai ales dupa chipul ei

On 10. Pierce-ul din limba se simte bine rau.

Np 9

Gfe 10

Locatie 10 din punctul meu de vedere

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu
La 29.05.2021 la 12:52, Brunetaa_XXX a spus:

Bună dimineața dragilor!🥰

Țin să vă anunț că de mâine începând cu ora 14:00 voi fii disponibilă în Brașov pentru câteva zile! ❤

Nr. de contact este cel din titlu 👉 0732841242 👈 

Servicii:

❤Sex normal DOAR protejat;
🖤Sex oral protejat/neprotejat(daca igiena corespunde);
❤Finalizare orală;
🖤Finalizare corporală;
❤Finalizare facială +50 extra 
🖤69;
❤Sex în diferite poziții;
🖤French kiss(in functie de igienă)+50 extra;
❤Masaj de relaxare.

Preț:
❤ 150 finalizarea (25-30 minute);
🖤 250 ora (60 minute)

Pentru programări îmi puteți scrie pe whatsapp! Vă pupăcesc dulce 💋💋💋

Rebe vino acasă unde tu ai loc în top oricînd la la noi și vei fii bine primită oricînd cu mult drag

Link spre comentariu

Bună dimineața, dragilor! 💗

De astăzi începând cu ora 13:00 mă găsiți disponibilă în Brașov pentru câteva zile 😍😍😍

🌼Servicii :

🌸 Oral protejat/ neprotejat (în funcție de igienă);
🌸Normal DOAR protejat;
🌸Finalizare corporală;
🌸Finalizare orală ( în funcție de igienă);
🌸Masaj de relaxare;
🌸Sex în diferite poziții;
🌸 69 ;
🌸Finalizare facială (extra 50 lei);
🌸French kiss (extra 50 lei);
🌸Anal DOAR protejat ( extra 100 lei - menționez că sunt începătoare și voi accepta în funcție de mărime și grosime). 

🌼Prețuri: 
🌸 30 de minute - 150 de lei ;
🌸 60 de minute - 250 de lei .

Locatia mea va fii în Avantgarden 3 , pentru programări si mai multe detalii îmi puteți scrie la nr din titlu.  😉

Pupicei si va aștept la mine 💋💋💋

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Hapciuuu
  • Oras:Muntenia România
  • Telefon: Hapciuuu
  • Oras:Muntenia România

   Am vizitat căprioara la Ploiești.

    Programare la nr din titlu, respectată. 

  Aspect nota 9, brunetă, par lung , 25 ani dar pare așa  de 23 , undeva la 1.70 , 

  ON, 9.5, NP 9.5.   M.am simtit super cand imi sugea/lingea pula , se vede, simte că își dorește să te facă să te simți ok. A fost top 3 oral primit , chiar dacă nu face deep- încearcă dar nu poate ( nici pula mea nu e chiar medie 😊)

    La normal am schimbat mai multe pozitii nu a comentat, ii place să te fută bine  si are un stil unic în a se înfige.  Sare ca o căprioară in pula si greu o mai poti stăpânii. Te sărută pe corp, te mângâie  si iar sărituri in pula. 

   Este sociabilă, vesela, te întreabă  dacă e ok poziția, daca e ok cum te suge si este cu ochii pe tine sa iti faca pe plac ,  de la intrare până  la iesire.

     Mi.a promis că daca o sa capete experiență la anal  o să ma treacă pe lista,  deocamdată cică a făcut de 4 5 ori anal ( ii place) doar cu pule mai micute, ca de început .

   Tarif 250/h . 

    De revizitat , este super ok fata , cu bun simt si pe deasupra mai e si isteață.

  Acțiunea a fost cu de toate, glume, râsete,  picanterii dar tin pentru mine. 

       Te pup REBE, promit că  nu te mai fac să râzi cănd esti la masă 🤣

 

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 8 minute, amoreamore a spus:

   Am vizitat căprioara la Ploiești.

    Programare la nr din titlu, respectată. 

  Aspect nota 9, brunetă, par lung , 25 ani dar pare așa  de 23 , undeva la 1.70 , 

  ON, 9.5, NP 9.5.   M.am simtit super cand imi sugea/lingea pula , se vede, simte că își dorește să te facă să te simți ok. A fost top 3 oral primit , chiar dacă nu face deep- încearcă dar nu poate ( nici pula mea nu e chiar medie 😊)

    La normal am schimbat mai multe pozitii nu a comentat, ii place să te fută bine  si are un stil unic în a se înfige.  Sare ca o căprioară in pula si greu o mai poti stăpânii. Te sărută pe corp, te mângâie  si iar sărituri in pula. 

   Este sociabilă, vesela, te întreabă  dacă e ok poziția, daca e ok cum te suge si este cu ochii pe tine sa iti faca pe plac ,  de la intrare până  la iesire.

     Mi.a promis că daca o sa capete experiență la anal  o să ma treacă pe lista,  deocamdată cică a făcut de 4 5 ori anal ( ii place) doar cu pule mai micute, ca de început .

   Tarif 250/h . 

    De revizitat , este super ok fata , cu bun simt si pe deasupra mai e si isteață.

  Acțiunea a fost cu de toate, glume, râsete,  picanterii dar tin pentru mine. 

       Te pup REBE, promit că  nu te mai fac să râzi cănd esti la masă 🤣

 

Pupicei dulci 💋

Mulțuuu de recenzie și vizita sper sa ne mai revedem 😅💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...