Sari la conținut

stie cineva


nrbyby

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

0747835403

Bună,sunt o domnisoară sexy,o fire sociabila... Am 19 ani,Sani mari. Dacă ești un domn generos si discret,te astept să petrecem clipe de neuitat impreuna pe care nu le vei regreta! Nu accept tineri sub 25 ani
Nu accept dotati.Nu accept cu bile,silicon sau alte implanturi! Nu raspund la mesaje sau numere private! Suna si nu vei regreta. Pupici :*

 

Rechine, stiu ca tie pozele iti plac  :laugh2  dar cand lipseste nr de tel si anuntul poate faci un efort mai mare... :innocent

  • Like 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

0747835403

Bună,sunt o domnisoară sexy,o fire sociabila... Am 19 ani,Sani mari. Dacă ești un domn generos si discret,te astept să petrecem clipe de neuitat impreuna pe care nu le vei regreta! Nu accept tineri sub 25 ani

Nu accept dotati.Nu accept cu bile,silicon sau alte implanturi! Nu raspund la mesaje sau numere private! Suna si nu vei regreta. Pupici :*

 

Rechine, stiu ca tie pozele iti plac  :laugh2  dar cand lipseste nr de tel si anuntul poate faci un efort mai mare... :innocent

szuzele mele impaler,mo cam luat valu :laugh2 data viitoare o sa fiu mai atent :D

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...