Sari la conținut

oana miniona 0733838553 ❤️


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Heii buna seara va multumesc pt recenzii va pup 🥰🥰🥰

 

Voi rămâne in locația aceasta singura dacă este mai ok pt voi dacă nu recomandați mi alte zone...

 

Mie mi ar fi usor .. ( obor, mosilor ) daca nu... voi ramane aici aștept pareri.

 

Maine voi fi disponibila de la 10.30 ! Va rog scrieti mi pana la ce ora va pot raspunde nu vreau sa deranjez. Cei care nu imi scrieți si a trecut mai mult de 30 min numai va raspund.!!!♥ï¸â™¥ï¸â™¥ï¸

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Heii buna seara va multumesc pt recenzii va pup

 

Voi rămâne in locația aceasta singura dacă este mai ok pt voi dacă nu recomandați mi alte zone...

 

Mie mi ar fi usor .. ( obor, mosilor ) daca nu... voi ramane aici aștept pareri.

 

Maine voi fi disponibila de la 10.30 ! Va rog scrieti mi pana la ce ora va pot raspunde nu vreau sa deranjez. Cei care nu imi scrieți si a trecut mai mult de 30 min numai va raspund.!!!♥♥♥

Decat Obor si Mosilor, mai bine ramai acolo ! :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Heii buna seara va multumesc pt recenzii va pup

 

Voi rămâne in locația aceasta singura dacă este mai ok pt voi dacă nu recomandați mi alte zone...

 

Mie mi ar fi usor .. ( obor, mosilor ) daca nu... voi ramane aici aștept pareri.

In opinia mea in nici un caz nu da calea victoriei pe obor/mosilor. Locatia de pe victoriei nu o fi cea mai luxoasa dar macar nu e in zona dubioasa, se gasesc locuri de parcare, e centrala deci accesibila din toate zonele bucurestiului.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Nu vreau sa dau explicatii. Efectiv mi am dat singura seama dupa ce m am dat cu capul de perete de 200 de ori ca nu exista prieteni si nici incredere. Numai am incredere in nimeni. Isi vor schimba nr site.uri tot inclusiv cel dupa nimfomane . Nu stiu cum le ve ți gasi.. daca aflu va spun.

 

Azi voi fi disponibila de la 10.30

Calea victoriei 134

100 fin 200h

0733838553

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In opinia mea in nici un caz nu da calea victoriei pe obor/mosilor. Locatia de pe victoriei nu o fi cea mai luxoasa dar macar nu e in zona dubioasa, se gasesc locuri de parcare, e centrala deci accesibila din toate zonele bucurestiului.

Ce vrei sa zici mosule ca obor e zona dubioasa? Te duci pe zi bagi 4 mici si 2 halbe de bere si dupa dai pe la papusica ! 😆
Link spre comentariu

Nu vreau sa dau explicatii. Efectiv mi am dat singura seama dupa ce m am dat cu capul de perete de 200 de ori ca nu exista prieteni si nici incredere. Numai am incredere in nimeni. Isi vor schimba nr site.uri tot inclusiv cel dupa nimfomane . Nu stiu cum le ve ți gasi.. daca aflu va spun.

 

Azi voi fi disponibila de la 10.30

Calea victoriei 134

100 fin 200h

0733838553

 

M ar interesa Bianca daca stii de ea

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Locatie: OK. Interbelica. Spatios. Curat. Intimitatea poate fi o problema de discutat pentru unii, intrucat este prezenta si o colega.

Oana: Miniona. Curata. Machiata. Mani si pedi foarte misto. Comunicare foarte buna pe WhatsApp. Serioasa cu programarea. Atitudine rece. Isi face treaba si atat.

Oral protejat. Normal protejat. Executate corect si atat. Geme fals, dar nu e neaparat ceva rau.

GFE: nu exista asa ceva.

O experienta nici rea, nici buna. Nutra

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am mai fost o tura la Oana si a imbunatatit serviciile, adica supt mai mult pula, scuipat pula, lins un pic oo, lins pula pe lung, stat cu pizda in oglinda sa o vad la futai. Mai este loc de perfectionare la oral, la normal totusi stie sa se traga din pula sau sa se aseze astfel incat ca nu intre toata.

Ii dau nota 9 cu speranta ca se va remarca pozitiv fata de restul fetelor din bransa.

Regret ca fratele Teres nu a fost pe deplin multumit.

Oana nu uita! Pula e a ta! 😊

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...