Sari la conținut

oana miniona 0733838553 ❤️


Postări Recomandate

Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Acum nu putem zice ca doar CIM-ul e responsabil de numarul de vizitatori. Concurenta e mare, fetele sunt multe, oferte variate si aproape constant 2 new entry pe saptamana care sunt interesante ca sunt prospaturi. Cand scade numarul de vizitatori inseamna ca ceva nu ii atrage sau gasesc ce isi doresc in alta parte mai avantajos. Poate sa fie si locatia sau colega sau calitatea unor servicii sau atitudinea sau tarifele...etc.Traim intr-o lume concurentiala!

Link spre comentariu

Te-ai sucit?

Daa. Nu știi că aici așa e ? Se minte, se minte la greu și nu se respectă, (și nu doar aici).

Nici cu pozele, nici..

 

Venim peste 2 săptămâni ❤❤❤

În primă fază „2 săptămâni” cum a zis ea, venea pe 21 August după calculele mele :thinking  (sau cel puțin la mine 2 săptămâni au 14 zile)

Peste 2 săptămâni cred . Încă nu știu. Voi anunța cu o zi înainte . Pupici

 

Apoi pe 12 August „a stat timpul în loc” și tot „ săptămâni au rămas” care de atunci, 21 se transformase în 26

Buna ! Am revenit  voi începe 7 Septembrie pup

Ca mai apoi să se transmită în 31, zicând pe 7, deci altă săptămână. Care pâna-cum s-a făcut O LUNĂ

 

Pe data de 5 voi începe activitatea pana atunci apartamentul este in renovare ! ( voi fi câteva zile singura in locație , pe urma va veni și Bianca )

 

Și apoi a luat-o invers, din 7 s-a transformat în 5

Heii am modificat putin programul !! Maine voi incepe . Ma gasiti pe calea victoriei !!

Și când zici că s-a terminat mai e una sau două, și din 5 a fost 4, cu anunțare de 3.

 

Deci vreo 5 minciuni dacă am numărat eu bine. La ce te mai aștepți ?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

🤦ðŸ»â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ»â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ»â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ»â€â™€ï¸ðŸ¤¦ðŸ»â€â™€ï¸ numai zic nimic.. va las pe voi sa credeti ce vreti iar 3 haos aici. Da am incercat si este foarte scarbos ! Numai cand ma gandesc imi vine sa vărs... in fine oricum nu o sa înțelegeți decat ce vreți 🤣🤣 si o sa judecati la fel. In fine .

 

Sunt disponibila pana la 21.00

0733838553

Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Lasati mah fata in pace cu Cim-ul. Nici nevestele in proportie de 60-70% nu fac Cim.

Este alegerea ei, hai sa o futem.

Oana am o intrebare? Intri cu doi tipi?

Daca intra cu 2 ma bag dar nu stiu cu cine.

Link spre comentariu
  • Oras:w
  • Oras:w

Hai sa va lamuresc cu CIM. plus de asta am si eu familie si viata mea personala !!!

Munca este munca. Viata mea personala este cu totul altceva.

 

deci daca ai o relatie personala, lasi sa ti se ejaculeze in gurit, daca nu il cunosti, refuzi

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Atras de opțiunea cu Squirt am zis sa merg sa vad ce iese.

 

Programare făcută prin mesaje, a fost ok, s-a respectat.

 

Locația - un apartament foarte ok pe Victoriei , parcare privata in fata, totul ok. Mai împarte apartamentul cu o colega.

 

Fata - micuța, tânără, slabă, frumoasa la fata, dezghețată și deschisa la idei.

 

La primul număr am ales varianta cu Squirt, i-a ieșit de prima și este ok din toate punctele de vedere.

 

La al doilea număr am ales și anal, dar este foarte strâmtă si nu prea am mers. Fata a fost deschisă a tot incercat, am renunțat la un moment dat. Am continuat cu normal diverse poziții.

Oralul nu prea m-a incantat, aleator se simțeau și dinții, probabil e și din cauză că e micuța și slăbuță.

 

Fata : 9

Normal: 9 deschisa la schimbarea pozițiilor

Anal : nu prea am mers

Oral : 7-8

Squirt : 10

 

In concluzie fata oferă un raport bun servicii/preț la 200h, la suma asta o recomand.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Heii 😈😈 azi voi fi disponibila de la ora 11.00 va pup ♥ï¸

 

Ma gasiti pe calea victoriei😈😈

 

0733838553

 

Va rog sa imi scrieti pana la ce ora va pot raspunde la mesaje deoarece nu stau non stop pe whap .. 0733838553

post-319778-0-53787100-1600413198_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pă zonă
  • Oras:Pă zonă

Atras de opțiunea cu Squirt am zis sa merg sa vad ce iese.

 

Programare făcută prin mesaje, a fost ok, s-a respectat.

 

Locația - un apartament foarte ok pe Victoriei , parcare privata in fata, totul ok. Mai împarte apartamentul cu o colega.

 

Fata - micuța, tânără, slabă, frumoasa la fata, dezghețată și deschisa la idei.

 

La primul număr am ales varianta cu Squirt, i-a ieșit de prima și este ok din toate punctele de vedere.

 

La al doilea număr am ales și anal, dar este foarte strâmtă si nu prea am mers. Fata a fost deschisă a tot incercat, am renunțat la un moment dat. Am continuat cu normal diverse poziții.

Oralul nu prea m-a incantat, aleator se simțeau și dinții, probabil e și din cauză că e micuța și slăbuță.

 

Fata : 9

Normal: 9 deschisa la schimbarea pozițiilor

Anal : nu prea am mers

Oral : 7-8

Squirt : 10

 

In concluzie fata oferă un raport bun servicii/preț la 200h, la suma asta o recomand.

200 lei ora cu squirt si anal? Parca scria altceva prin lista de servicii. Cum e de fapt Oana? La ora cu 200 lei sunt incluse anal si squirt?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...